P O T C P S Sv
2 3 4 5 6 7 8
30 31 1 2 3 4 5

Jaunumi

BALTIJAS LĪGĀ VĪRIEŠIEM PANĀKUMI RĪGAS UN JĒKABPILS KOMANDĀM

Ziņas

BALTIJAS LĪGĀ VĪRIEŠIEM PANĀKUMI RĪGAS UN JĒKABPILS KOMANDĀM

Baltijas līgā šodien uzvara savā laukumā tika RTU/Robežsardzei, bet viesos pie panākuma tika Jēkabpils lūši.

NACIONĀLAJĀS LĪGĀS TIKAI ČETRAS KOMANDAS TURPINA BEZ ZAUDĒJUMIEM

Nacionālajā līgā 1 bez zaudējumiem turpina cīnīties VK Ventspils, Nacionālajā līgā 2 tas pats pa spēkam ir bijis vien Jēkabpils junioriem, bet sievietēm Nacionālajā līgā ar simtprocentīgu bilanci var palielīties LU un RVS.

VK JELGAVA VIESOS ATSPĒLĒJAS UN UZVAR PIECOS SETOS

Šodien Baltijas līgā volejbolā sievietēm spēlēja divi Latvijas klubi. Izbraukumā RSU/MVS zaudēja TU/Eeden, bet VK Jelgava trillerī apspēlēja Kohila VK.

BALTIJAS LĪGĀ RTU/ROBEŽSARDZE APSPĒLĒ ŠTĀLA VADĪTO TALLINAS SELVER

Baltijas līgā sestdien uzvarēja VK Biolars/Jelgava, RTU/Robežsardze un DU, bet otro punktu izcīnīja turnīra debitanti OC Limbaži/MSĢ.

BALTIJAS LĪGĀ UZVARA RSU/MVS

Sestdien Baltijas līgā volejbolā sievietēm uzvarēt no Latvijas klubiem izdevās vien RSU/MVS. Turklāt viesos.

AVO KĒLA UGUNSKRISTĪBAS LATVIJĀ

Šodien Latvijas žurnālisti preses konferencē tika iepazīstināti ar jauno Latvijas vīriešu izlases treneri Avo Kēlu no Igaunijas. Treneris solīja darīt visu iespējamo, lai ar visas volejbola sabiedrības atbalstu atjaunotu Latvijas volejbola prestižu. Intrigu vēl lielāku sola Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā pretī ielozētā... Igaunijas izlase.

TOMS ŠVĀNS GRIB UZVARĒT IGAUNIJU

Pēc Avo Kēla iecelšanas par Latvijas volejbola izlases galveno treneri Igaunijā šim notikumam tiek piešķirta liela nozīme. Kā to uztver Pērnavā? Par to un Latvijas izlases izredzēm nākamajā Eiropas čempionātā stāsta Kēla trenētajā Pērnavas klubā otro sezonu aizvadošais Latvijas izlases spēlētājs Toms Švans.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv