P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
28 29 30 31 1 2 3

Jaunumi

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS SAGĀDĀ TRILLERI

Ziņas

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS SAGĀDĀ TRILLERI

Ar 12 cīņām šodien Eiropas čempionātu Jūrmalā uzsāka astoņi Latvijas pludmales volejbola dueti. Pie uzvarām tika četri. Citās spēlēs pārsteigumu pagaidām ir maz.

ZINĀMI JAUNIEŠU ČEMPIONI PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Sestdien un svētdien Rīgā notika Latvijas jaunatnes čempionāta fināls pludmales volejbolā, kurā labākos noskaidroja astoņās vecuma grupās.

PRETĪ MEDAĻĀM AR 12. VIETU PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs ieņem 12. vietu, kas Eiropas čempionāta priekšvakarā ir sestā starp eiropiešiem. Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ir 26. vietā, bet labākais no Latvijas sieviešu duetiem Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa ieņem 66. vietu.

LECE UN OZOLIŅA JANTARNIJĀ – CETURTĀS

Kaļiņingradas apgabala Jantarnijas pilsētā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) rīkotajā satelītturnīrā Marta Ozoliņa un Alise Lece izcīnījušas ceturto vietu.

LATVIJAS PĀRU DIVCĪŅĀ PUSFINĀLĀ IEKĻŪST LECE UN OZOLIŅA

Kaļiņingradas apgabala Jantarnijas pilsētā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) rīkotā satelītturnīra pusfinālā iekļuvusi Marta Ozoliņa un Alise Lece, kas ar 2:1 (19, -19, 12) apspēlēja Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku.

KARSTĀ NEDĒĻAS NOGALE JAUNAJIEM PLUDMALES VOLEJBOLISTIEM

Sestdien un svētdien Rīgā notiks Latvijas jaunatnes čempionāta fināls pludmales volejbolā. Par medaļām gan jaunieši, gan jaunietes cīnīsies četrās vecuma grupās.

PLUDMALES VOLEJBOLISTI IEŅEM JANTARNIJU

Kaļiņingradas apgabala Jantarnijā ar dažādām sekmēm Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) rīkotajā satelītturnīrā startējuši Latvijas pludmales volejbolisti.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv