spacer
spacer
 

Kalendārs

<< Decembris 2016 >> 
 Pi  Ot  Tr  Ce  Pi  Se  Sv 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
BALTIJAS LĪGA SIEVIETĒM KALENDĀRS
Share

 


BALTIJAS LĪGA (V)NACIONĀLĀ LĪGA 1NACIONĀLĀ LĪGA 2BALTIJAS LĪGA (S)NACIONĀLĀ LĪGA (S)


BALTIJAS LĪGA SIEVIETĒM

KALENDĀRS/REZULTĀTI - KLUBI - TURNĪRA TABULALIVE SCORE -  STATISTIKA -  DOKUMENTI


 

PAMATTURNĪRS / PLAY OFF / LATVIJAS ČEMPIONĀTS

ADRESES SPĒĻU ZĀLĒM

NR. DATUMS VIETA LAIKS MĀJINIEKI VIESI REZULTĀTS
1 15.10.16
Kohila SH
16:00
Kohila VC/E-Service
TTU/Tradehouse
3-1 (21, -16, 14, 16)
2 15.10.16
Jelgava SH
16:00
Jelgava/LU
TLU
3-2 (25, 15, -13, -20, 10)
3 15.10.16
ASU SC
18:00
TK Kaunas-ASU
VK miLATss
3-1 (20, -19, 13, 23)
4 15.10.16
Alytus VC
16:00
Alytus
Achema KKSC
3-0 (20, 21, 17)
5 15.10.16
Rīgas Kultūru vsk.
18:00
RSU/MVS
TU/Eeden
1-3 (-16, 27, -19, -21)
6 15.10.16
Babīte SC
18:00
SK Babīte
Famila/Voru VK
3-0 (10, 9, 16)
7 16.10.16
Kohila SH
12:00
Kohila VC/E-Service TLU
3-0 (13, 12, 21)
8 16.10.16
Jelgava SH
16:00
Jelgava/LU
TTU/Tradehouse 1-3 (-13, -21, 25, -14)
9 16.10.16
ASU SC
12:00
TK Kaunas-ASU Achema KKSC
3-1 (-25, 14, 19, 12)
10 16.10.16
Alytus VC
12:00
Alytus
VK miLATss
3-1 (-18, 10, 19, 17)
11 16.10.16
Rīgas Kultūru vsk
11:30
RSU/MVS
Famila/Voru VK
3-0 (14, 19, 17)
12 16.10.16
Babītes SC
12:00
SK Babīte
TU/Eeden
3-2 (-23, -23, 11, 22, 13)
13 29.10.16
TTU SH
14:00
TTU/Tradehouse TU/Eeden
0-3(-17,-20,-18)
14 29.10.16
TLU SH
13:00
TLU
Famila/Voru VK
3-2(-17,-21,18,19,11)
15 29.10.16
Daugavpils SS
16:00
VK miLATss
RSU/MVS
3-0(16,18,22)
16 29.10.16
Jonava KKSC
16:00
Achema KKSC
SK Babīte
3-1(17,20,-16,23)
17 29.10.16
Kohila SH
16:00
Kohila
TK Kaunas-ASU 3-1(23,18,-17,20)
18 29.10.16
Jelgava SH
16:00
Jelgava/LU
Alytus
3-0(21,22,15)
19 30.10.16
TTU SH
14:00
TTU/Tradehouse Famila/Voru VK
3-0(22,15,20)
20 30.10.16
TLU
13:15
TLU
TU/Eeden
1-3(-22,23,-21,-23)
21 30.10.16
Daugavpils SS
12:00
VK miLATss
SK Babīte
3-1(-22,18,15,25)
22 30.10.16
Jonava KKSC
13:00
Achema KKSC
RSU/MVS
3-1(22,22,-14,17)
23 30.10.16
Kohila
12:00
Kohila VC/E-Service Alytus
3-2(15,22,-19,-17,11)
24 30.10.16
Jelgava SH
14:00
Jelgava/LU
TK Kaunas-ASU 1-3(-20,15,-12,-23)
25 12.11.16
TLU
18:00
TLU
TTU/Tradehouse 2-3(-22.16,12,-17,14)
26 12.11.16
Alytus VC
14:00
Alytus
TK Kaunas-ASU 0-3(-18,-18,-19)
27 12.11.16
Rīgas Kultūru vsk
18:00
RSU/MVS
Kohila VC/E-Service 0-3(-17,-21,-21)
28 12.11.16
Babītes SC
18:00
SK Babīte
Jelgava/LU
3-2(18,-22,-23,14,12)
29 12.11.16
TU SH
17:00
TU/Eeden
VK miLATss
3-1(-23,18,15,20)
30 12.11.16
Kreutzwaldi 16, Voru
17:00
Famila/Voru VK
Achema KKSC
3-0(15,14,18)
31 13.11.16
Rīgas Kultūru vsk
11:30
RSU/MVS
Jelgava/LU
1-3(-23,-22,23,-12)
32 13.11.16
Babītes SC
12:00
SK Babīte
Kohila VC/E-Service 0-3(-17,-19,-16)
33 13.11.16
TU SH
13:00
TU/Eeden
Achema KKSC
3-1(-19,15,18,21)
34 13.11.16
Voru SH
12:00
Famila/Voru VK
VK miLATss
3-2(21,-17,16,-18,11)
35 19.11.16
Jelgavas SH
16:00
Jelgava/LU
Kohila VC/E-Service 0-3(-19,-18,-16)
36 06.11.16
Babītes SC
18:00
SK Babīte
RSU/MVS
3-0(13,24,19)
37 19.11.16
Kaunas ASU SC
18:00
TK Kaunas-ASU TTU/Tradehouse 3-0(19,14,18)
38 19.11.16
Alytus VC
16:00
Alytus
TLU
3-0(21,19,21)
39 22.11.16
Jonava KKSC
17:30
Achema KKSC
VK miLATss
1-3(23,-23,-19,-24)
40 19.11.16
Voru SH
14:00
Famila/Voru VK
TU/Eeden
1-3(-17,23,-21,-23)
41 20.11.16
Kaunas ASU SC
12:00
TK Kaunas-ASU TLU 3-0(15,17,18)
42 20.11.16
Alytus VC
12:00
Alytus
TTU
0-3(-22,-21,-14)
43 26.11.16
TTU SH
16:00
TTU/Tradehouse VK miLATss
2-3(16,-16,-25,12,-10)
44 26.11.16
TLU SH
17:00
TLU
Achema KKSC
1-3(-25,20,-17,-19)
45 26.11.16
Kohila SH
16:00
Kohila VC/E-Service TU/Eeden
3-1(24,17,-19,23)
46 26.11.16
Jelgavas SH
16:00
Jelgava/LU
Famila/Voru VK
3-1(13,13,-15,19)
47 26.11.16
Kaunas ASU SC
18:00
TK Kaunas-ASU RSU/MVS
3-0(11,17,23)
48 26.11.16
Alytus VC
16:00
Alytus
SK Babīte
3-2(20,-15,22,-20,12)
49 27.11.16
TTU SH
13:00
TTU/Tradehouse Achema KKSC
2-3(24,-21,-18,21,-16)
50 27.11.16
TLU SH
13:00
TLU
VK miLATss
0-3(-13,-22,-11)
51 27.11.16
Kohila SH
15:00
Kohila VC/E-Service Famila/Voru VK
3-2(-22,-14,17,17,10)
52 27.11.16
Jelgavas SH
14:00
Jelgava/LU
TU/Eeden
3-2(27,22,-22,-22,12)
53 27.11.16
ASU SC
12;00
Kaunas VC "Heksa"
SK Babīte
3-1(15,-12,18,11)
54 27.11.16
Alytus VC
12:00
Alytus
RSU/MVS
1-3(20,-18,-10,-16)
55 03.12.16
Rīgas 49.vsk 18:00
RSU/MVS
TTU/Tradehouse 0-3(-11,-20,-29)
56 03.12.16
Babītes SC
18:00
SK Babīte
TLU
3-2(18,18,-19,-22,13)
57 03.12.16
TU SH
17:00
TU/Eeden
TK Kaunas-ASU 0-3(-16,-20,-18)
58 03.12.16
Voru SH
17:00
Famila/VOru VK
Alytus
0-3(-17,-23,-23)
59 03.12.16
Daugavpils OC
14:00
VK miLATss
Kohila VC/E-Service 0-3(-13,-20,-26)
60 03.12.16
Jonava KKSC
16:00
Achema KKSC
Jelgava/LU
3-2(20,18,-16,-22,3)
61 04.12.16
Rīgas 49.vsk 12:00
RSU/MVS
TLU
3-1(24,22,-27,22)
62 04.12.16
Babītes SC
12:00
SK Babīte
TTU/Tradehouse 1-3(19,-20,-19,-19)
63 04.12.16
TU SH
13:00
TU/Eden
Alytus
3-0(21,20,22)
64 04.12.16
Voru SH
12:00
Famila/Voru VK
TK Kaunas-ASU 0-3(-15,-19,-13)
65 04.12.16
Daugavpils SS
12:00
VK miLATss
Jelgava/LU
1-3(19,-13,-17,-16)
66 04.12.16
Jonava KKSC
13:00
Achema KKSC
Kohila VC/E-Service 3-1(23,23,-17,21)
67 17.12.16

tbd
TTU/Tradehouse Kohila VC/E-Service .
68 17.12.16
TLU SH
17:00
TLU
Jelgava/LU
.
69 17.12.16
Daugavpils SS
18:00
VK miLATss
TK Kaunas-ASU .
70 11.12.16
Jonava KKSC
12:00
Achema KKSC
Alytus .
71 17.12.16
TU SH
17:00
TU/Eeden
RSU/MVS
.
72 17.12.16
Kreutzwaldi 16, Voru
17:00
Famila/Voru VK
SK Babīte
.
73 18.12.16

tbd
TTU/Tradehouse Jelgava/LU
.
74 18.12.16
TLU SH
12:00
TLU
Kohila VC/E-Service .
75 18.12.16
Daugavpils SS
15:00
VK miLATss
Alytus
.
76 13.12.16
Joanva KKSC
19:00
Achema KKSC
TK Kaunas-ASU .
77 18.12.16
TU SH
15:00
TU/Eeden
SK Babite
.
78 18.12.16
Kreutzwaldi 16, Voru 12:00
Famila/Voru VK
RSU/MVS
.
79 14.01.17
TU SH
17:00
TU/Eeden
TTU/Tradehouse .
80 14.01.17
Voru SH
14:00
Famila/Voru VK
TLU
.
81 28.01.17

tbd
RSU/MVS
VK miLATss
.
82 14.01.17
Babītes SC
18:00
SK Babīte
Achema KKSC
.
83 14.01.17
Kaunas ASU SC
18:00
TK Kaunas-ASU Kohila VC/E-Service .
84 14.01.17
Alytus VC
16:00
Alytus
Jelgava/LU
.
85 15.01.17
TU SH
15:00
TU/Eeden
TLU
.
86 15.01.17
Voru SH
14:00
Famila/Voru VK
TTU/Tradehouse .
87 15.01.17
Rīgas Kultūru vsk
11:30
RSU/MVS
Achema KKSC
.
88 28.01.17
Babītes SC
18:00
SK Babīte
VK miLATss
.
89 15.01.17
Kaunas ASU SC
12:00
TK Kaunas-ASU Jelgava/LU
.
90 15.01.17
Alytus VC
12:00
Alytus
Kohila VC/E-Service .
91 28.01.17
TTU SH
14:00
TTU/Tradehouse TK Kaunas-ASU .
92 28.01.17
TLU SH
17:00
TLU
Alytus
.
93 28.01.17
Kohila SH
16:00
Kohila VC/E-Service RSU/MVS
.
94 28.01.17
Jelgavas nov SC
16:00
Jelgava/LU
SK Babīte
.
95 28.01.17
Daugavpils SS
16:00
VK miLATss
TU/Eeden
.
96 28.01.17
Jonava KKSC
16:00
Achema KKSC
Famila/Voru VK
.
97 29.01.17
TTU SH
14:00
TTU/Tradehouse Alytus
.
98 29.01.17
TLU SH
13:00
TLU
TK Kaunas-ASU .
99 29.01.17
Kohila SH
12:00
Kohila
SK Babīte
.
100 29.01.17
Jelgavas nov SC
14:00
Jelgava/LU
RSU/MVS
.
101 29.01.17

tbd
VK miLATss Famila/Voru VK .
102 29.01.17
Jonava KKSC
13:00
Achema KKSC
TU/Eeden
.
103 04.02.17
Daugavpils SS
14:00
VK miLATss
TTU/Tradehouse .
104 04.02.17
Jonava KKSC
16:00
Achema KKSC
TLU
.
105 04.02.17
TU SH
13:00
TU/Eeden
Kohila VC/E-Service .
106 04.02.17
Voru SH
17:00
Famila/Voru VK
Jelgava/LU
.
107 04.02.17
Rīgas Kultūru vsk
18:00
RSU/MVS
TK Kaunas-ASU .
108 04.02.17
Babītes SC
18:00
SK Babīte
Alytus
.
109 05.02.17
Daugavpils SS
12:00
VK miLATss
TLU
.
110 05.02.17
Joanva KKSC
13:00
Acema KKSC
TTU/Tradehouse .
111 05.02.17
TU SH
12:00
TU/Eeden
Jelgava/LU
.
112 05.02.17
Voru SH
14:00
Famila/Voru VK
Kohila VC/E-Service .
113 05.02.17
Rīgas Kultūru vsk
11:30
RSU/MVS
Alytus
.
114 05.02.17
Babītes SC
12:00
SK Babīte
TK Kaunas-ASU .
115 11.02.17
TTU SH
14:00
TTU/Tradehouse RSU/MVS
.
116 11.02.17
TLU SH
18:00
TLU
SK Babīte
.
117 11.02.17
Kaunas ASU SC
18:00
TK Kaunas-ASU TU/Eeden
.
118 11.02.17
Alytus VC
16:00
Alytus
Famila/Voru VK
.
119 11.02.17
Kohila SH
16:00
Kohila VC/E-Service VK miLATss
.
120 11.02.17
Jelgavas SH
16:00
Jelgava/LU
Achema KKSC
.
121 12.02.17
TTU SH
14:00
TTU/Tradehouse SK Babīte
.
122 12.02.17
TLU SH
12:00
TLU
RSU/MVS
.
123 12.02.17
Kaunas ASU SC
12:00
TK Kaunas-ASU Famila/Voru VK
.
124 12.02.17
Alytus VC
12:00
Alytus
TU/Eeden
.
125 12.02.17
Kohila SH
12:00
Kohila VC/E-Service Achema KKSC
.
126 12.02.17
Jelgavas SH
14:00
Jelgava/LU
VK miLATss
.
127 18.02.17
Kohila SH
16:00
Kohila VC/E-Service Jelgava/LU
.
128 18.02.17
Kaunas ASU SC
18:00
TK Kaunas-ASU Alytus
.
129 18.02.17
Rīgas Kultūru vsk
18:00
RSU/MVS
SK Babīte
.
130 18.02.17
TTU SH
13:00
TTU/Tradehouse TLU
.
131 18.02.17
Daugavpils SS
16:00
VK miLATss
Achema KKSC
.
132 18.02.17
TU SH
13:00
TU/Eeden
Famila/Voru VK
.

.

Sacensību direktore Ināra Brokāne (26191094)

Tiesnešu koordinators Ritvars Alksnis (27881111)

 

Date

Time

Group

Teams

Hall

2016.10.21

15:30

Youth (B)women, Born 2002-2003

LTU - EST

A /LEU

2016.10.21

15:30

Youth (B)women, Born 2002-2003

LAT - POL

B/SM Tauras

2016.10.21

17:00

Junior (A)women, Born 2000-2001

LTU - EST

A/LEU

2016.10.21

17:00

Junior (A)women, Born 2000-2001

LAT - POL

B/SM Tauras

2016.10.21

18:30

Youth (B)men, Born 2001-2002

LTU - LAT

A/LEU

2016.10.21

18:30

Youth (B)men, Born 2001-2002

EST - BLR

B/SM Tauras

2016.10.21

20:00

Junior (A)men, Born 1999-2000

LTU1 – LTU2

A/LEU

2016.10.21

20:00

Junior (A)men, Born 1999-2000

LAT - EST

B/SM Tauras

2016.10.22

10:30

Youth (B)women, Born 2002-2003

LTU - LAT

A/SM Tauras

2016.10.22

10:30

Youth (B)women, Born 2002-2003

EST - POL

B/SM Tauras

2016.10.22

12:30

Junior (A)women, Born 2000-2001

LTU - LAT

A/SM Tauras

2016.10.22

12:30

Junior (A)women, Born 2000-2001

EST - POL

B/SM Tauras

2016.10.22

14:30

Youth (B)men, Born 2001-2002

LTU - EST

A/SM Tauras

2016.10.22

14:30

Youth (B)men, Born 2001-2002

LAT - BLR

B/SM Tauras

2016.10.22

16:30

Junior (A)men, Born 1999-2000

LTU1 - LAT

A/SM Tauras

2016.10.22

16:30

Junior (A)men, Born 1999-2000

LTU2 - EST

B/SM Tauras

2016.10.23

10:30

Youth (B)women, Born 2002-2003

LTU - POL

A/SM Tauras

2016.10.23

10:30

Youth (B)women, Born 2002-2003

EST - LAT

B/SM Tauras

2016.10.23

12:30

Junior (A)women, Born 2000-2001

LTU - POL

A/SM Tauras

2016.10.23

12:30

Junior (A)women, Born 2000-2001

EST - LAT

B/SM Tauras

2016.10.23

14:30

Youth (B)men, Born 2001-2002

LTU - BLR

A/SM Tauras

2016.10.23

14:30

Youth (B)men, Born 2001-2002

LAT - EST

B/SM Tauras

2016.10.23

16:30

Junior (A)men, Born 1999-2000

LTU1 - EST

A/SM Tauras

2016.10.23

16:30

Junior (A)men, Born 1999-2000

LTU2 - LAT

B/SM Tauras

Normal 0 false false false LV X-NONE X-NONE