P O T C P S Sv
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
27 28 29 30 1 2 3

Jaunumi

KADETES EEVZA ČEMPIONĀTU TBILISI SĀK AR UZVARU

Ziņas

KADETES EEVZA ČEMPIONĀTU TBILISI SĀK AR UZVARU

Latvijas kadetu izlase šodien Gruzijas galvaspilsētā Tbilisi Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā saspringtā piecu setu cīņā pārspēja Lietuvu.

SEZONAS PĒDĒJĀ TURNĪRĀ TĀLĀK TIEK ABI LATVIJAS DUETI

Pasaules tūres šīs sezonas pēdējā Sidnejā Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku pārvarējusi kvalifikācijas kārtu, bet Rihards Finsters ar Aleksandru Soloveju jau izkļuvuši no grupas.

SOLI PRETĪ LATVIJAS KAUSA FINĀLAM SPER ARĪ “RTU/ROBEŽSARDZE”

“RTU/Robežsardze” šodien spēruši platu soli pretī finālam. Viņi izbraukumā trijos setos pārspēja “DU” volejbolistus.

SKATĪTĀJI SEKMĒ “LŪŠU” UZVARU LATVIJAS KAUSA PIRMAJĀ PUSFINĀLSPĒLĒ

Latvijas kausa īpašnieki “Jēkabpils lūši” spēruši platu soli pretī finālam. Viņi savā laukumā trijos setos pārspēja “Biolars/Jelgavu”.

ĀRVALSTĪS UZVARAS EGLESKALNAM, GABDULĻINAM, KUDRJAŠOVAM, KOLČINAM, KRASTIŅAM

Francijā Hermans Egleskalns ar 16 gūtajiem punktiem sekmējis uzvaru pār bijušo vicelīderi, Austrijā Gabdulļins svin sesto uzvaru pēc kārtas, bet Krievijā pēc Borisa Kolčina stāšanās galvenā trenera amatā Maskavas “Dinamo” pakāpies jau līdz piektajai ailītei turnīra tabulā.

DIVI TRILLERI UN DIVAS “PARASTAS UZVARAS”

“Credit24” meistarlīgā volejbolā vakar DU un “Biolars/Jelgava” parūpējās par divām piecu setu garām izrādēm, bet “RTU/Robežsardze” un “Jēkabpils lūši” ar saviem pretiniekiem tika galā ātrāk par maksimālo piecu setu programmu.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 2 DOMINĒ MĀJINIEKI

Nacionālajā līgā 2 divās spēlēs četrus punktus savāca “Jēkabpils juniori”, bet no četriem mačiem mājinieki viesiem uzvaru atvēlēja tikai vienā.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv