P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 29 30 1 2

Jaunumi

LIEPĀJĀ TIEK DOTS STARTS LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTAM PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Ziņas

LIEPĀJĀ TIEK DOTS STARTS LATVIJAS JAUNATNES ČEMPIONĀTAM PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Ar sacensībām Liepājā šodien sākas Latvijas jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā. Tas ir pirmais no četriem kvalifikācijas posmiem, un sacensības zēniem un meitenēm notiek četrās vecuma grupās.

BALTIJAS ČEMPIONĀTĀ UZVAR DAUGAVPILS BJSS

Kuldīgā 10. Baltijas valstu čempionāta finālā volejbolā sporta skolām/klubiem meitenēm Daugavpils BJSS apspēlēja Salva/Kaarsilla Tartu ar 3:1 (-21, 14, 19, 20).

BALTIJAS ČEMPIONĀTA FINĀLĀ MEITENĒM TIKSIES DAUGAVPILS BJSS UN SALVA/KAARSILLA TARTU

Svētdien Kuldīgā 10. Baltijas valstu čempionāta finālā volejbolā sporta skolām/klubiem meitenēm, kas dzimušas 2000. gadā un vēlāk, spēlēs Daugavpils BJSS un Salva/Kaarsilla Tartu.

BALTIJAS ČEMPIONĀTU TEICAMI UZSĀKUŠAS LATVIJAS KOMANDAS

Piektdien Kuldīgā sākās 10. Baltijas valstu čempionāts volejbolā sporta skolām/klubiem 2000. gadā dzimušām un jaunākām meitenēm. Ar labiem panākumiem cīnījās četras Latvijas komandas.

JUBILEJAS ČEMPIONĀTS SPORTA SKOLĀM UN KLUBIEM

No 28. līdz 30. aprīlim tiks noskaidroti 10. Baltijas valstu čempioni sporta skolām/klubiem. Par medaļām cīnīsies arī astoņas Latvijas komandas.

JAUNATNES ČEMPIONĀTĀ NOSKAIDROJĀS U-17 GRUPU UZVARĒTĀJI

Pagājušajā nedēļas nogalē, Rīgā un Daugavpilī norisinājās U-17 zēnu un meiteņu vecuma grupas 1. līgas fināli, kur par zelta medaļām cīnījās Daugavpils BJSS, Rīgas Volejbola skolas, Kuldīgas novada sporta skolas, Limbažu un Salacgrīvas novadu sporta skolas, Jēkabpils sporta skola un Cēsu pilsētas sporta skolas komandas.

SESTDIEN SKOLĒNI DALĪS LĀSES KAUSUS

Sestdien Rīgā, Olimpiskajā Skonto hallē, tiks noskaidroti 2017. gada Lāses kausa uzvarētāji. Četrās grupās par uzvaru cīnīsies 123 komandas.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv