LATVIJAS U18 IZLASEI SUDRABS AURORAS KAUSĀ

Latvijas U18 izlase, treneri - Andrejs Odinokovs, Pāvels Seļivanovs. Foto: Rīgas Volejbola skola

Latvijas U16 izlase, treneri - Pāvels Seļivanovs, Viktorija Korbuta. Foto: Rīgas Volejbola skola

Starptautiskais turnīrs "Auroras kauss" U18 meiteņu izlasēm svētdien noslēdzās ar Baltkrievijas izlases uzvaru.

Latvijas U18 meiteņu izlase šajā turnīrā izcīnīja 2.vietu, piekāpjoties tikai Baltkrievijas izlasei, bet Latvijas U16 izlase ieguva 4.vietu.

REZULTĀTI

LATVIJA U18 (sastāvs)

LATVIJA U16 (sastāvs)

Par labākajām spēlētājām Latvijas izlasēs tika atzītas - Kristīne Teivāne (U16, Daugavpils BJSS) un Paula Ņečiporuka (U18, Kuldīgas NSS/MSĢ).

Olimpiskais čempions, Latvijas U18 izlases otrais treneris un Latvijas U16 izlases galvenais treneris Pāvels Seļivanovs sacensību izskaņā pauda gandarījumu par izdevušos turnīru: "Žēl, ka gan U18, gan U16 izlasē šajā turnīrā slimības dēļ nevarēja startēt dažas spēlētājas, kas nozīmē, ka mums ir potenciāls nospēlēt vēl labāk. Kopumā turnīrs bija gan labi noorganizēts, gan labi spēlējām. U16 izlasei tikai nedaudz pietrūka, lai uzvarētu Igaunijas U18 izlasi, bet visam savs laiks. Šajā vecumā 2 gadi ir ļoti būtiska starpība. Tagad gatavosimies nākamajam startiem Baltijas kausā un EEVZA čempionātā."

Baltijas kauss U18 izlasēm risināsies no 23.-25.oktobrim Pērnavā, EEVZA (Austrumeiropas Volejbola zonālā asociācija) čempionāts no 19.-23.novembrim Gruzijā (Tibilisi), bet U16 izlasei EEVZA čempionāts notiks no 16.-21.decembrim Baltkrievijā (Bresta).

"Auroras kausu" Rīgas dome sadarbībā ar Latvijas Volejbola federāciju organizēja 3 gadus.