JAU RĪT "PURE CHOCOLATE VOLEJBOLS" FINĀLSACENSĪBAS RĪGĀ

"Pure Chocolate volejbols" 1.posms Kuldīgā, foto: LVF

Šonedēļ, 27.augustā, Daugavas stadionā notiks jauniešu vasaras spēļu "Pure Chocolate volejbols" noslēdzošais posms, kurā startēs 118 komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Šogad vasaras spēles tiek organizētas desmito reizi!

Finālposmā startē labākās komandas no četriem atlases posmiem, kas jūlijā un augusta sākumā notika Gulbenes novada Stāmerienā un Lizumā, Kuldīgā un Aizputē.

„Pure Chocolate volejbols” vasaras spēļu koordinatore Sandra Budkēviča, atskatoties uz desmit sacensību gadiem, pauž gandarījumu par jauniešu aktivitāti un sportisko garu: „Pirmajā vasaras spēļu gadā atlases sacensībās startēja 82 komandas, šogad – 204, kas nozīmē, ka jauniešiem interese par volejbolu šo gadu laikā ir tikai augusi. Šogad sacensības ir īpašas ne tikai ar to, ka tiek organizētas desmito reizi, bet arī ar to, ka tās ir iekļautas Eiropas jauniešu sacensību ciklā „CEV Summer Games” (tulk. „CEV Vasaras spēles”).”

Kopskaitā šajā vasarā sacensībās piedalījās 204 komandas no 39 pašvaldībām, kas ir apmēram 1000 gan Latvijas Volejbola federācijā licencēti, gan nelicencēti bērni un jaunieši. Finālā startēs 118 labākās abu "krastu" komandas, kopskaitā aptuveni 600 dalībnieki.

"Šis ir desmitās jubilejas gads, tāpēc būsim parūpējušies par īpašu pārsteigumu visiem sacensību dalībniekiem," tā S.Budkēviča.

„Pure Chocolate volejbols” finālsacensības tiks aizvadītas Rīgā, Daugavas stadionā un to atklāšana būs pl.11.00.

Otro gadu vasaras spēles volejbolā tiek aizvadītas zem „Pure Chocolate” zīmes, kas ir lielākais šokolādes trifeļu ražotājs Latvijā.

„Pure Chocolate volejbols” vasaras spēles notiek ar Latvijas Sporta federāciju padomes, Rīgas domes, Gulbenes, Kuldīgas un Aizputes pašvaldību atbalstu.

FINĀLKOMANDAS

FINĀLSACENSĪBU PROGRAMMA

VISI REZULTĀTI

FOTO no finālsacensībām un citiem sacensību posmiem meklē facebook.com un draugiem.lv