ZINĀMAS VISAS 123 "LĀSES KAUSA" FINĀLSACENSĪBU KOMANDAS

Noskaidrotas visas 123 komandas, kas 21.martā Rīgā, Skonto hallē, pārstāvēs savas skolas četrpadsmitajās „Lāses kauss 2015” izcīņas finālsacensībās zēniem un meitenēm pamatskolu un vidusskolu grupās.

Sacensībām ir divi posmi – atlases kārta un finālsacensības. Pirmajā posmā jeb atlases kārtā šogad piedalījās 74 pilsētas un novadi, no kuriem tika pārstāvēta 251 skola – 613 komandas, kopskaitā 5820 dalībnieki. Tiesības startēt finālsacensībās izcīnīja 123 komandas, kas kopskaitā ir 1353 dalībnieki no 89 Latvijas un no 3 Igaunijas skolām. Jaunieši visas dienas garumā uz 16 laukumiem sacentīsies par „Lāses kausa” galvenajām godalgām.

„Gads paskrien nemanot un jau atkal „Skonto” hallē valdīs fantastiska volejbola un pozitīvu emociju atmosfēra, ko radīs jaunieši, kas sabrauks no Latvijas malu malām. Ik gadu tā ir patīkama atkalredzēšanās ar jaunajiem volejbolistiem, ar skolotājiem un treneriem, ar skolu direktoriem un pašvaldību vadītājiem, kuri dodas just līdzi savējiem. Priecājos finālsacensību skolu sarakstā redzēt jau pazīstamus nosaukumus, bet vēl lielāks prieks ir par skolām, kas izcīnījušas tiesības „Lāses kausa” finālā startēt pirmo reizi. Šīs sacensības nav tikai cīņa par labākās komandas titulu volejbola laukumos, šis ir liels draugu tusiņš visas dienas garumā,” saka projekta vadītāja Sandra Budkēviča.

Finālsacensības tiek organizētas kā vienas dienas volejbola festivāls, kur jaunieši ne tikai cīnās par galvenajām godalgām volejbolā, bet arī pierāda sevi dažādās radošajās darbnīcās un citās sportiskās aktivitātēs, par to saņemot dažādas pasākuma atbalstītāju sarūpētas balvas un sevenīrus.

Šogad „Lāses kauss” notiek ar VAS „Latvijas dzelzceļš” meitas uzņēmuma SIA „LDz infrastruktūra”, Rīgas domes, Food Union un citu uzņēmumu atbalstu.

vairāk informācijas