EEVZA ČEMPIONĀTI NOSLĒDZAS AR KRIEVIJAS IZLAŠU UZVARĀM

Krievijas U-17 izlase, foto: Imants Suveizda

Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātu Daugavpilī un Minskā Latvijas izlases noslēgušas 7. un 4.vietā, bet uzvaru abos turnīros svinēja Krievijas valstu jauniešu izlases.

Latvijas U-17 meiteņu izlase svētdien cīņā par 7.vietu ar 2-1 (23,16,-19) uzvarēja Lietuvas vienaudzes, bet Latvijas U-18 zēnu izlase kopvērtējumā ieņem 4.vietu, turnīrā piekāpjoties vien Krievijas izlasei ar 1-2 un Ukrainas izlasei ar 0-3.

zēnu rezultāti / turnīra tabula

meiteņu rezultāti

Pēc grupu turnīra spēlēm Latvijas U-17 izlases treneris Andrejs Odinokovs: „Šajās spēlēs redzēju ļoti labu komandu un uzskatu, ka esam gatavi spēlēt Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles, lai gan mums šajās dienās pietrūka disciplīnas. Zaudējām setu galotnēs, reizēm pat esot vadībā. Meitenēm vēl pietrūkst pārliecības, ka mēs esam konkurētspējīgi un varam uzvarēt. Visas komandas, ar kurām spēlējām bija mums līdzvērtīgas. Jāizskauž muļķīgās kļūdas, īpaši setu galotnēs, un būs arī uzvaras.”

EEVZA čempionāta spēles bija kā sagatavošanās posms pirms janvāra sākumā gaidāmās Eiropas čempionāta kvalifikācijas, ko U-17 meiteņu izlases aizvadīs Jelgavā, bet U-18 zēnu izlases dosies uz Grieķiju.

Jelgavā startēs Latvijas, Slovēnijas, Beļģijas un Igaunijas izlases, bet Grieķijā - Latvijas, Rumānijas, Somijas un Grieķijas izlases.

LABĀKĀS SPĒLĒTĀJAS:

9.vieta - GRUZIJA - KOAREVI Nino

8.vieta - LIETUVA - STANIULYTE Ruta

7.vieta - LATVIJA - ČERNIŠOVA Diāna

6.vieta - IGAUNIJA - PAJULA Hanna

5.vieta - BALTKRIEVIJA - KLIMETS Hanna

4.vieta - AZERBAIDŽĀNA - GALUSHKO Lubov

3.vieta - UKRAINA - MILENKO Oleksandra

2.vieta - POLIJA - SWIDER Paulina

1.vieta - KRIEVIJA - LAZARENKO Angelina

FOTO

 

EEVZA jauniešu čempionāts notiek ar VAS "Latvijas Dzelzceļš" meitasuzņēmumu SIA "LDz Cargo" atbalstu!

Uzņēmums veic dzelzceļa kravu ekspedēšanu un nodarbojas ar plaša spektra transporta pakalpojumu sniegšanu, kā prioritāti izvirzot – konteineru pārvadājumu attīstību Latvijas Republikas teritorijā.