EEVZA ČEMPIONĀTA LATVIJAS IZLAŠU REZULTĀTI

Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātā Daugavpilī, kur startē U-17 meiteņu izlases no 9 valstīm, grupas spēlēs Latvijas izlase izcīnīja uzvaru pār Gruziju, bet piedzīvoja zaudējumus pret Igaunijas, Ukrainas un Polijas izlasēm.

Latvijas izlase sestdien spēlēs ar Baltkrievijas izlasi, kur spēles uzvaretāja komanda svētdien spēlēs par 5.-6.vietu, bet spēles zaudētāja – par 7.-8.vietu. rezultāti / kalendārs

turnīra tabula

Latvijas U-17 izlases galvenais treneris Andrejs Odinokovs pēc pirmajām spēlēm uzskata, ka komandai ir lielāks potenciāls par šajās spēlēs parādīto: „Šajās spēlēs redzēju ļoti labu komandu un uzskatu, ka esam gatavi spēlēt Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēles, lai gan mums šajās dienās pietrūka disciplīnas. Zaudējām setu galotnēs, reizēm pat esot vadībā. Meitenēm vēl pietrūkst pārliecības, ka mēs esam konkurētspējīgi un varam uzvarēt. Visas komandas, ar kurām spēlējām bija mums līdzvērtīgas. Jāizskauž muļķīgās kļūdas, īpaši setu galotnēs, un būs arī uzvaras.”

Šajā laikā Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā noris EEVZA čempionāts U-18 zēnu izlasēm, kur startē 7 valstu izlases.

Latvijas izlase aizvadījusi spēles ar Gruzijas, Lietuvas un Igaunijas izlasēm, kur visās spēlēs svinēja uzvaras. Sestdien un svētdien Latvijas izlasei Vjačeslava Grimailova vadībā, jāspēlē ar Krievijas, Baltkrievijas un Ukrainas izlasēm. rezultāti / kalendāri

Abos turnīros spēles garums 3 seti.

EEVZA čempionāta spēles ir kā sagatavošanās pirms janvāra sākumā gaidāmās Eiropas čempionāta kvalifikācijas, ko U-17 meiteņu izlases aizvadīs Jelgavā, bet U-18 zēnu izlases dosies uz Grieķiju.

Jelgavā startēs Latvijas, Slovēnijas, Beļģijas un Igaunijas izlases, bet Grieķijā - Latvijas, Rumānijas, Somijas un Grieķijas izlases.

 

EEVZA jauniešu čempionāts notiek ar VAS "Latvijas Dzelzceļš" meitasuzņēmumu SIA "LDz Cargo" atbalstu!

Uzņēmums veic dzelzceļa kravu ekspedēšanu un nodarbojas ar plaša spektra transporta pakalpojumu sniegšanu, kā prioritāti izvirzot – konteineru pārvadājumu attīstību Latvijas Republikas teritorijā.