SĀKAS EEVZA ČEMPIONĀTS JAUNIEŠU IZLASĒM

Šajā nedēļā, no 18. līdz 21.decembrim Daugavpilī un Baltkrievijas pilsētā Minskā, notiks Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionāts jauniešu izlasēm.

Daugavpilī startēs Latvijas, Krievijas, Baltkrievijas, Azerbaidžānas, Lietuvas, Polijas, Ukrainas, Igaunijas un Gruzijas U-17 jauniešu meiteņu izlases. Latvijas izlases sastāvs / kalendārs

Latvijas U-18 meiteņu izlases galvenais treneris Andrejs Odinokovs uzsver, ka galvenais izlases uzdevums ir labi nospēlēt Eiropas čempionāta kvalifikācijā: "Ja runājam par mērķiem, tad galvenais un svarīgākais mērķis ir veiksmīgs starts Eiropas čempionāta kvalifikācijas kārtas grupu spēlēs, kas notiks janvāra sākumā Jelgavā. EEVZA čempionāts ir tikai iespēja pilnveidot savu sniegumu un labāk sagatvoties šīm spēlēm. Protams, ka centīsimies parādīt pēc iespējas labāku sniegumu, lai būtu gandarījums par paveikto. Esam aizvadījuši labu treniņnometni un uzskatu, ka meitenes gaidāmajām sacensībām ir fiziski un psiholoģiski gatavas." Gatavojoties ar meitenēm svarīgajām spēlēm, treneris novērtē katras meitenes treneru darbu, kuri labi sagatvojuši spēlētājas.

Latvijas jauniešu U-18 zēnu izlase devusies uz Minsku, kur piedalās arī Baltkrievijas, Igaunijas, Gruzijas, Lietuvas, Krievijas un Ukrainas izlases. Latvijas izlases sastāvs / kalendārs

EEVZA čempionāta spēles ir kā sagatavošanās pirms janvāra sākumā gaidāmās Eiropas čempionāta kvalifikācijas, ko U-17 meiteņu izlases aizvadīs Jelgavā, bet U-18 zēnu izlases dosies uz Grieķiju.

Jelgavā startēs Latvijas, Slovēnijas, Beļģijas un Igaunijas izlases, bet Grieķijā - Latvijas, Rumānijas, Somijas un Grieķijas izlases.