DB SCHENKER VED UZ KURESĀRI - FANU BRAUCIENS!

SCHENKER līgas ģenerālsponsors – loģistikas uzņēmums DB SCHENKER, saglabājot tradīciju, jau piekto gadu nodrošina bezmaksas transportu, lai volejbola fani varētu izbaudīt čempionāta finālspēļu atmosfēru klātienē!

Šogad SCHENKER līgas final-four spēles no 1.-2.martam notiks Igaunijas pilsētā Kuresārē.

1/2FINĀLS

 

FINĀLS

 

2.martā DB SCHENKER parūpēsies par ērtu nokļūšanu uz un no Kuresāres, kā arī par labu atmosfēru brauciena laikā! Tā kā Kuresāre ir pilsēta uz salas, tāpēc neliels ceļa posms būs jāmēro ar prāmi.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc nenokavējiet pieteikšanos!

 

Informācija par braucienu:

Kad: 2.marts

Izbraukšanas vieta: Katlakalna iela 11c, blakus ēkai „Kravu pasaule”

Cikos: ierašanās līdz plkst. 7.20, izbraukšana plkst.7.30 (pēc šofera ieteikuma mainīts laiks, lai varētu paspēt uz prāmi!);

Kā nokļūt līdz Katlakalna ielai: ar 22. vai 16. trolejbusu (līdz galapunktam Pļavniekos) vai 3. autobusu (līdz galapunktam), bet, ja brauc ar savu auto, „DB SCHENKER” parūpēsies par auto drošību apsargātā bezmaksas autostāvvietā;

Nepieciešams: fanu atribūtika (taures, bungas, u.c.) un pase

Pieteikšanās: no 24.februāra līdz 27.februāra plkst.17.00

Kontaktpersona: Oksana Ždana

Tel.: 6780006067800060 ; mob. tel. 2630469626304696

oksana.zdana@dbschenker.com

 

 

 

SCHENKER līgas ģenerālsponsors DB SCHENKER ir viens no pasaulē vadošajiem uzņēmumiem loģistikas nozarē. Ar vairāk nekā 90 000 darbinieku 130 valstīs svarīgākajos pasaules ekonomiskajos reģionos, DB SCHENKER ir Deutsche Bahn grupas uzņēmums, kas atbild par transporta un loģistikas aktivitātēm. Uzņēmums specializējas starptautiskos un iekšzemes sauszemes pārvadājumos, avio, jūras un dzelzceļa kravu pārvadājumos, kā arī noliktavu un muitošanas pakalpojumos. Jau daudzus gadus DB Schenker ir uzticams loģistikas partneris vairākiem Latvijas un pasaules uzņēmumiem, kuriem tas nodrošina augstu apkalpošanas kultūru un speciāli izstrādātus integrētus loģistikas risinājumus, ņemot vērā katra klienta individuālās vajadzības. Pateicoties plašam DB Schenker grupas termināļu tīklam, SIA Schenker spēj savienot visas pasaules malas, izmantojot Rīgu kā kravu konsolidācijas centru.