CETURTDIEN "TIO VOLEJS" POSMS KULDĪGĀ

Ceturtdien, 8.augustā, Kuldīgā notiks vasaras spēļu "TIO volejs" trešais posms (otrais Kuldīgā), bet otrdien, 13.augustā, notiks ceturtais posms Gulbenē, līdz ar to būs noslēgušies kvalifikācijas turnīri, un jau 23.augustā, Daugavas stadionā, tiksimies ar labākajām Kuldīgas un Gulbenes posmu komandām.

Šogad vasaras spēles tiek organizētas astoto gadu. Šo tradīciju Latvijas Volejbola federācija iedibināja sadarbībā ar AS "Rīgas Piena kombināts", bet šobrīd to turpina realizēt kopā ar "Food Union". Vasaras spēles notiek arī ar Kuldīgas, Gulbenes un Rīgas pašvaldību atbalstu.

Vasaras spēlēs var piedalīties gan sporta skolu/klubu audzēkņi, gan vispārizglītojošo skolu audzēkņi, gan volejbola aktīvisti vecumā līdz 17 gadiem. Jaunākajā grupā uz laukuma spēlē 3 pret 3, bet pārējās grupās 4 pret 4. Informācija par dalībniekiem nolikuma 4.punkts (nolikums)

Šogad, tāpat kā citus gadus, notiek divi kvalifikācijas posmi Gulbenes pusē un divi kvalifikācijas posmi Kuldīgā, no kuriem katras vecuma grupas 5 labākās komandas, kuras būs piedalījušās sava reģiona divos posmos un kopvērtējumā būs izcīnījušas mazāko punktu summu (par 1.vietu = 1 punkts, par 2.vietu = 2 punkti, utt.), kvalificēsies finālsacensībām, kas 23.augustā notiks Rīgā, Daugavas stadionā. Informācija par vērtēšanas sistēmu nolikuma 6.punkts (nolikums)

Šogad pirmajā posmā, kas norisinājās Kuldīgā, piedalījās 79 komandas zēniem un meitenēm.

Informācija par dalības maksu un dalībnieku pieteikumu termiņiem nolikuma 8. un 9.punkts (nolikums)

dalībnieka pieteikums

 

Seko informācijai facebook, draugiem.lv un twitter!