NOSLĒDZIES "TIO VOLEJS" 1.POSMS KULDĪGĀ

Pirmajā vasaras spēļu "TIO volejs" posmā Kuldīgā piedalījās 79 komandas sešās vecuma grupās zēniem un meitenēm.

Uzvarētāji savās vecuma grupās zēniem:

B grupa (1996/97.dz.g.)

1.vieta - Aizpute (K.Cīpols, J.Muižnieks, G.Landsmanis, A.Sīlis)
2.vieta - Kuldīga 97 (D.Agriņš, D.Stupiņš, M.Gecs, M.Vonda)
3.vieta - Ozolnieki (D.Landsbergs, E.Landsbergs, E.Lamberts, M.Tīsis, E.Mackevičs)

C-1 grupa (1998/99.dz.g.)

1.vieta - Kuldīga 1 (K.Milzarājs, A.Jansons, K.Lebedeks, A.Ozoliņš, G.Kirhners)
2.vieta - JNSC 1 (A.Logins, E.Āboms, E.Pastva, E.Rihards)
3.vieta - Kuldīga 98 (K.Šmits, A.Purmalis, G.Rancāns, R.Smirnovs, A.Dvilaitis)

C-2 grupa (2000/2001.dz.g.)

1.vieta - Mednieki (M.Samms, R.Šeflers, E.Staņēvičs, N.Ērglis)
2.vieta - Kuldīga 2000 (J.Jansons, M.Vološčuks, R.Ankevics, R.Ankevics)
3.vieta - Dundagas vidusskola (A.Dēvits, A.Balmanis, M.Kardels, K.Ozols)

D grupa (2000 un jaunāki)

1.vieta - Opels nelec (R.Folkheims, D.Storķis, N.Rožukalns)
2.vieta - Monstrio (I.Puriņš, K.Dureika, M.Zommers)
3.vieta - Kuldīga (E.Stieģelis, R.Kudrovskis, K.Fokerots)

G grupa (1996-1999) nelicenzēti LVF

1.vieta - Ziepes (Ģ.Šķuburs, M.Gailītis, M.Vilcāns, K.Grīnšpons)
2.vieta - Hektora pieskāriens (K.Neifelds, K.Dane, E.Zigniks, J.Zvirbulis, V.Odzulis)
3.vieta - Hektors (A.Ceļapīters, R.Riežkalns, K.Samauskis, E.Sipenieks, A.Gailis)

F grupa (2000 un jaunāki) nelicenzēti LVF

1.vieta - Ezere (A.Ķīvīte, R.Baumeistars, M.Reivits, E.Pūne)
2.vieta - Mežotne (A.Krīgers, A.Makasejevs, R.Smilga, A.Novoruckis)
3.vieta - Kuldīga (D.Kārkliņš, M.Gūtmanis, R.Romāns, A.Miķelsons, N.Zīle)

visi rezultāti zēniem

Uzvarētājas savās vecuma grupās meitenēm:

B grupa (1996/97.dz.g.)

1.vieta - Lāčplēses/Ozolnieki (E.Kanceviča, A.Tāra, Z.Karpoviča, A.Pipare)
2.vieta - Kuldīga (R.Ansonska, L.Jakobsone, I.Šneidere, A.Putniņa)
3.vieta - Lieliskais piecinieks (A.Danenberga, K.Suipe, B.Bāra, K.Jakubovska)

C-1 grupa (1998/99.dz.g.)

1.vieta - Mellenes (P.Ņečiporuka, Š.Jēkabsone, U.Kazakova, S.Bože, S.Ruņģevica)
2.vieta - Suncīši (A.Jurdža, G.Jankovska, K.Lāce, A.Grīnberga)
3.vieta - V.A.A.S.V. (V.Ābola, A.Buša, A.Siatkovska, S.Sproģe, V.Kacija)

C-2 grupa (2000/2001.dz.g.)

1.vieta - Tie paši (R.Linde, A.Ērgle, A.Dorbe, B.Rudzīte, A.Ankevica)
2.vieta - Dream Team (E.Zvaigzne, E.Dzelme, S.Seņina, R.Ozoliņa, V.Grosberga)
3.vieta - Princese (K.Hausmane, P.Ņečiporuka, E.Krūma, N.Kerena)

D grupa (2002 un jaunākas)

1.vieta - Trio/Rio (E.Reknere, L.Tiltiņa, N.Bērziņa-Martīnova)
2.vieta - Mēs (L.Danenberga, I.Zute, A.Jegore)
3.vieta - Lāsītes (U.Eglīte, A.Pole, K.Balgalve, A.Velde)

G grupa (1996-1999.dz.g.) nelicencēti LVF

1.vieta - Dundagas vidusskola (L.Šmite, K.Sustriņa, E.Treize, K.Rozenberga)
2.vieta - Ūdensrozes (L.Stanka, L.Ļutkus, S.Jurķe, D.Berce)
3.vieta - Dundagas vidusskola 2 (La.Brice, Lī.Brice, D.Sila, R.Alsberga)

F grupa (2000 un jaunākas) nelicenzētas LVF

1.vieta - Mazās dūdas (O.Ceļapītere, E.Puķina, P.Salmiņa, M.Pelīte, M.Salmiņa)
2.vieta - Ozolnieki (S.Tāra, S.Ģingule, M.Portnaja)

visi rezultāti meitenēm

FOTO: facebook.com vai draugiem.lv vai LVF mājas lapā (nepilna galerija)

FINĀLS - 23.08. Rīga, Daugavas stadions (Augšiela 1)

Nākamais "TIO volejs" posms notiks Gulbenes novada Lizumā, kuram pieteikties var līdz 22.jūlijam pieteikumu sūtot uz e-pastu sports@gulbene.lv.

Nolikums un reģistrācijas veidlapa šeit

Katras vecuma grupas 5 labākās komandas, kuras būs piedalījušās sava reģiona divos posmos un kopvērtējumā būs izcīnījušas mazāko punktu summu (par 1.vietu = 1 punkts, par 2.vietu = 2 punkti, utt.), kvalificēsies finālsacensībām, kas 23.augustā notiks Rīgā, Daugavas stadionā.