JUNIORU IZLASES DEVUŠĀS UZ PČ KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRIEM

Latvijas Junioru izlases devušās uz Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīriem Latvijas Junioru vīriešu izlase trenera Jurija Deveikusa vadībā devusies uz Franciju, bet Junioru sieviešu izlase treneres Ingunas Minusas vadībā devusies uz Bulgāriju, kur tiks aizvadīti Pasaules čempionāta kvalifikācijas turnīri.

Abu izlašu mērķi Pasaules čempionāta kvalifikācijas kārtai ir izcīnīt iespējami augstāko rezultātu. Junioru vīriešu izlases pretinieki būs 2012.gada Eiropas čempionāta 3.vietas ieguvēji - Belģijas izlase, 6.vietas ieguvēji – Polijas izlase, 13.vietas ieguvēji – Francijas izlase un Portugāles izlase, bet Junioru sieviešu izlases pretinieces būs aizvadītā gada Eiropas čempionāta 5.vietas ieguvējas – Vācijas izlase, 11.vietas ieguvējas – Bulgārijas izlase, 13.vietas ieguvējas Horvātijas izlase un Grieķijas izlase.

Junioru vīriešu izlasei kvalifikācijas turnīrs sākas šodien, bet mūsu izlasei pirmā sacensību diena ir brīva, bet jau rīt pl.20.00 aizvadīs spēli pret Beļģijas izlasi, savukārt Junioru sieviešu izlasei turnīrs sākas rīt, kur mūsu izlase pl.18.00 aizvadīs spēli ar mājiniecēm – Bulgārijas izlasi.

08.05.2013

 

JUNIORES/SASTĀVS

HORVĀTIJA - GRIEĶIJA

 

Pasaules čempionāta finālturnīrā Eiropai ir 6 vietas – 4 labākās valstis no kvalifikācijas turnīra (grupu uzvarētājas), organizatori (Turcija (junioriem) un Čehija (juniorēm)) un Eiropas čempionāta uzvarētāji (Itālija (junioriem) un Turcija (juniorēm)).

Finālturnīrs junioriem risināsies no 22.augusta līdz 1.septembrim Turcijā, bet juniorēm no 9.-18.augustam Čehijā.

 

vairāk informācijas:

juniori

juniores