NOSLĒGUSIES PIRMĀ MĀRTIŅA PĻAVIŅA MEISTARKLASE

Latvijas Volejbola federācija (LVF) sadarbībā ar „Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubu” un Pludmales sporta centru „Brazīlija” piektdien, 11. janvārī organizēja „Pludmales volejbola meistarklasi”, kuras ietvaros Rīgas skolu bērniem bija iespēja aizvadīt kopīgu treniņu ar Londonas olimpisko spēļu bronzas medaļnieku Mārtiņu Pļaviņu, kā arī viņa treneri Aigaru Birzuli.

Labdarības pasākums risinājās Pludmales Sporta centrā „Brazīlija”, un tajā piedalījās 16 jaunieši no dažādām Rīgas skolām. Vispirms Mārtiņš un viņa treneris Aigars Birzulis jauniešiem novadīja treniņu, bet pēc tā bērniem bija iespēja aprunāties ar olimpisko spēļu bronzas medaļnieku un viņa treneri, kā arī atbildot uz Mārtiņa komandas sagatavotiem jautājumiem, tikt pie vērtīgām balvām no LVF, kā arī „Mārtiņa Pļaviņa sporta kluba” atbalstītāja „Asics”.

Pasākums noritēja brīvā un pozitīvā gaisotnē. Jaunieši pēc tā atzina, ka līdzīgos treniņos labprāt piedalītos arī citreiz. „Varu apliecināt, ka interesanti bija ne tikai bērniem, bet arī man. Bija patiess prieks vērot, ar kādu aizrautību bērni darbojās smiltīs. Man šī bija pirmā šāda veida pieredze, taču esmu drošs, ka ne pēdējā. Interese no skolām jau tagad ir liela, tāpēc sava sporta kluba vārdā vēlos teikt, ka rūpēsimies, lai līdzīgi pasākumi kļūtu par tradicionāliem. Mūsu braucieni uz skolām vai bērnu - pie mums uz „Brazīliju”, tā ir tikai nianse,” teica Mārtiņš Pļaviņš, paužot cerību, ka nākamā „Meistarklase”, iespējams, jau varētu notikt kopā ar viņa jauno pārinieki Jāni Pēdu.

Jāpiemin, ka pasākumā klāt bija arī jaunievēlētais Latvijas Volejbola federācijas prezidents Atis Sausnītis, kurš atzinīgi novērtēja šādu pasākumu organizēšanu.

 

Informāciju sagatavoja: „Mārtiņa Pļaviņa Sporta klubs” un Latvijas Volejbola federācija