JAUNIEŠU IZLASĒM ZAUDĒJUMI EEVZA ČEMPIONĀTĀ

Šodien aizvadītas trešās dienas spēles EEVZA (Austrumeiropas Volejbola zonālā asociācija) čempionātā Jauniešu izlasēm, kur Kuldīgā startē jauniešu meiteņu izlases, bet Igaunijas pilsētā Kiili jauniešu zēnu izlases.

Latvijas Jauniešu zēnu izlase ar 1-3 (-24;21;-20;-20) piekāpās Baltkrievijas izlasei un ar tādu pašu rezultātu 1-3 (-10;23;-12;-12) arī Krievijas izlasei.

Rezultatīvākais spēlē pret Baltkrievijas izlasi bija Aleksandrs Avdējevs, kurš guva 17 punktus, bet spēlē pret Krievijas izlasi pa 8 punktiem guva Aleksandrs Avdējevs, Māris Lancmanis un Kārlis Levinskis. statistika LAT-BLR un LAT-RUS

kalendārs/rezultāti zēniem

turnīra tabula zēniem

Latvijas Jauniešu meiteņu izlase ar 0-3 (-14;-9;-12) piekāpās Krievijas izlasei un ar 0-3 (-13;-15;-20) arī Polijas vienaudzēm.

kalendārs/rezultāti meitenēm

turnīra tabula meitenēm

Latvijas Jauniešu meiteņu izlases trenera asistente Gunta Paegle EEVZA čempionātu vērtē kā ļoti labu un augsta līmeņa sacensības jauniešu izlasēm: „Izlasei pirmās starptautiskās sacensības bija Baltijas Kauss, kas notika Pērnavā oktobra beigās, šīs attiecīgi ir otrās, bet salīdzinājumā ar Baltijas Kausu, sacensību līmenis ir daudz augstāks, jo te piedalās ne tikai Baltijas valstu izlases, bet arī Polijas, Krievijas un Baltkrievijas izlases, kas ir galvastiesu pārākas par pārējām. Uz šo turnīru salīdzinājumā ar Baltijas Kausu, mūsu meitenes jau ir daudz gatavākas ne tikai tehniski, fiziski, bet arī psiholoģiski, kas ir ļoti būtiski. Viņas sāk pierast pie spēcīgākiem pretiniekiem, komandā sāk iezīmēties līderi, kuriem kritiskos momentos var uzticēties, kas uzlabo arī komandas darbu laukumā. Šis ir labs sagatavošanās turnīrs janvārī gaidāmajām Eiropas čempionāta kvalifikācijas spēlēm, kas notiks Ukrainā. Tajā piedalīsies Ukrainas, Nīderlandes, Austrijas, Anglijas un Polijas izlases un es domāju, ka varam cīnīties gan ar Ukrainu (izlasei ar Ukrainas izlasi EEVZA čempionātā spēle būs rīt 25.11.), gan Angliju un Austriju. Ar Polijas izlasi cīnīties būs grūti, ko pierādīja arī šodienas spēle, lai gan es uzskatu, ka EEVZA turnīrā labākā ir Baltkrievijas izlase.”

vairāk informācijas

FOTO facebook un volejbols.lv