JAUNATNES ČEMPIONĀTS NOSLĒDZIES VECĀKAJAI GRUPAI

Ir noslēgušās sacensības Latvijas Jaunatnes čempionātā A grupā zēniem un meitenēm, B grupā zēniem un C2 grupā zēniem. Labākās savās vecuma grupās ir Rīgas Volejbola skolas komandas, Zvejniekciema vidusskola, Kuldīgas novada Sporta skolas 1.komanda.

Zēniem A grupā (1993./1994. g. dzimušie un jaunāki) 13 komandu konkurencē 1. vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komanda trenera J. Bomiņa vadībā, 2. vietu ieguva Rīgas Volejbola skolas komanda trenera A. Liniņa vadībā, un 3. vietu – Kuldīgas novada Sporta skola (treneris N. Sokolovskis). Labākie spēlētāji A grupā zēniem bija Toms Švāns no Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas, Sandris Gulbis no Kuldīgas novada Sporta skolas, un volejbolisti no Rīgas Volejbola skolas - Aleksandrs Avdejevs, Edvarts Buivids, Matīss Senkāns un Aigars Lācis.

Meitenēm A grupā (1993./1994. g. dzimušas un jaunākas) 18 komandu konkurencē 1. vietu ieguva Zvejniekciema vidusskola (trenere Dz. Dulpiņa), 2. vietu - Rīgas Volejbola skolas komanda treneru N. Deveikusas / K. Tenes vadībā, un 3. vietu – Rīgas Volejbola skolas komanda (treneris N. Lūsis). A grupā meitenēm labākās spēlētājas bija Alise Lece un Žanete Šomase no Zvejniekciema vidusskolas, Ieva Tetere un Sofija Berezovska no Rīgas Volejbola skolas, Stefānija Onskule no Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Katrīna Strode no Preiļu novada Bērnu un jauniešu sporta skolas.

Meitenēm B1 grupā (1995. g. dzimušas un jaunākas) sacentās 11 komandas un 1. vietu izcīnīja Rīgas Volejbola skolas komanda trenera N. Lūša vadībā, 2. vietu - Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola (treneri N. Novikova / V. Moisejevs), un 3. vietu – Rīgas Volejbola skolas komanda (trenere S. Cepurīte). Starp labākajām bija spēlētājas no Rīgas Volejbola skolas: Alise Pastare, Monta Strazdiņa, Jeļizaveta Morozova un Alise Petersone, ka arī Nadežda Fjodorova no Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas un Sabīne Cimdiņa no Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas.

Zēniem C2 grupā (1998. g. dzimušie un jaunāki) par uzvaru cīnījās 13 komandas. Kuldīgas novada Sporta skolas 1.komanda (treneris Z. Milzarājs) ieguva 1. vietu, 2. vietu - Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skola (treneris F. Naidjonoks), 3. vietu - Jelgavas novada sporta centrs (treneris J. Rihards). Labākie spēlētāji šajā grupā bija Bruno Berkins no Kuldīgas novada sporta skolas 1.komandas, Patriks Cakuls no Rīgas Volejbola skolas, Vadims Jančevskis no Daugavpils Bērnu un jaunatnes sporta skolas, Alens Logins no Jelgavas novada sporta centra, Gundars Tomašs no Cēsu pilsētas sporta skolas un Jānis Skuja no Liepājas rajona sporta skolas.