P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
29 30 31 1 2 3 4

Jaunumi

SESTDIEN VECUMNIEKOS NOTIKS SENIORU ČEMPIONĀTA 2.POSMS

Ziņas

SESTDIEN VECUMNIEKOS NOTIKS SENIORU ČEMPIONĀTA 2.POSMS

Sestdien, 20.01.2018 Vecumniekos notiks 2.LAT senioru v/b čempionāta 2.posms vīriešu komandām.

LATVIJAS DUETIEM KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā joprojām augstāko vietu no Latvijas pludmales volejbolistiem ieņem Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs, bet uz augšu pakāpušies arī visi citi Eiropas tūres „Masters” posma dalībnieki.

EGLESKALNS FRANCIJĀ SEKMĒ UZVARU PĀR LĪDERI

Nedēļas nogalē Francijā uzvaru pār līgas līderi no Parīzes svinēja Hermana Egleskalna pārstāvētā Tūras komanda, pa uzvarai izcīnīja Latvijas volejbola pārstāvji Krievijā un Uģa Krastiņa vadītā Ļvivas komanda divreiz viesos apspēlēja līgas pastarīšus.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM LĪDERA MAIŅA

Pirmo zaudējumu sezonā Nacionālajā līgā sievietēm cietusi LU, kas trijos setos atzina SK “Babīte” volejbolistu pārākumu.

PELHRŽIMOVĀ GRAUDIŅA/KRAVČENOKA OTRĀS, PĻAVIŅŠ/TOČS – TREŠIE

Eiropas tūres „Masters” posmā pludmales volejbolā Čehijas pilsētiņā Pelhržimovā šodien lielajā finālā Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka finālā piekāpās mājiniecēm Kristinai Kolocovai un Mihalai Kvapilovai, bet mazajā finālā Mārtiņš Pļaviņš un Edgars Točs apspēlēja austriešus Klemensu Dopleru un Aleksandru Horstu.

PELHRIMOVĀ PUSFINĀLĀ IEKĻŪST PĻAVIŅŠ/TOČS UN GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Eiropas tūres „Masters” posmā Čehijas pilsētiņā Pelhrimovā šodien pusfinālā iekļuva divi Latvijas pludmales volejbolistu pāri, bet Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā atdūrās pret... Mārtiņa Pļaviņa un Edgara Toča „mūri„.

PELHRIMOVĀ ŠODIEN IZSLĒGŠANS SPĒĻU TURNĪRĀ STARTĒ VISI TRĪS LATVIJAS DUETI

Eiropas tūres „Masters” posmā Čehijas pilsētiņā Pelhrimovā vakar play-off turnīrā iekļuva visi Čehijā pamatturnīrā startējušie Latvijas pludmales volejbolisti. Grupā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs finišēja otrie, bet Mārtiņš Pļaviņš ar Edgaru Toču un Tīna Graudiņa ar Anastasiju Kravčenoku – trešie.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv