P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 29 30 1 2

Jaunumi

KADETI DODAS UZ EEVZA ČEMPIONĀTU UKRAINĀ

Ziņas

KADETI DODAS UZ EEVZA ČEMPIONĀTU UKRAINĀ

Latvijas kadetu izlase ceturtdien dodas uz Ukrainu, lai aizvadītu Austrumeiropas Volejbola zonālās asociācijas (EEVZA) čempionātu. Pretī stāsies Lietuva, Igaunija, Ukraina un Gruzija.

UNIVERSITĀTE APBALVO VOLEJBOLA KOMANDU "RTU/ROBEŽSARDZE"

«Jūs spēlējāt ļoti labi! Jums vajadzētu doties vēl tālāk un spēlēt plašākā mērogā!» Ar šiem vārdiem Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektors akadēmiķis Leonīds Ribickis pirmdien, 19. jūnijā, sveica RTU volejbola komandu «RTU/Robežsardze» ar izcīnīto Latvijas volejbola čempiona titulu. Volejbolisti saņēma diplomus un piemiņas balvas no RTU, Iekšlietu ministrijas un Latvijas Robežsardzes vadības.

GRAUDIŅAI UN KRAVČENOKAI EIROPAS U-22 ČEMPIONĀTĀ 5. VIETA

Ceturtdaļfinālā Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas gājienu pēc sava otrā Eiropas U-22 čempioņu titula apturēja šveicietes. Turnīrs ar 9. vietu beidzies arī Mihailam Samoilovam un Kristapam Šmitam, kuri piekāpās norvēģiem Andersam Berntsenam Molam un Matiasam Berntsenam.

LATVIJAS PLUDMALES VOLEJBOLISTI HĀGĀ IERINDOJAS DALĪTĀ 9. VIETĀ

Pasaules tūres posmā Hāgā otrajā izslēgšanas spēļu kārtā saviem pretiniekiem piekāpās gan Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs, gan Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, posmā ieņemot dalītu 9. vietu.

AR TRIM UZVARĀM EIROPAS U-22 ČEMPIOŅU TITULA AIZSTĀVĒŠANU SĀK GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Arī grupas trešajā spēlē pie panākuma šodien tika Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Otro vietu grupā izcīnīja Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits, bet Paulai Ņečiporukai un Alisei Pētersonei čempionāts ir beidzies.

LATVIJAS DUETU DIVCĪŅĀ HĀGĀ UZVAR ŠMĒDIŅŠ/SAMOILOVS

Pasaules tūres posmā Hāgā Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs uzvarēja grupā, pārspējot Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu. Otrajā izslēgšanas spēļu kārtā iekļuva arī Pļaviņš ar Regžu, kas divos setos pārspēja Kanādas duetu.

AR UZVARĀM EIROPAS U-22 ČEMPIONĀTU SĀK SAMOILOVS/ŠMITS UN GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Vīriešu sacensībās panākums tika Mihailam Samoilovam un Kristapam Šmitam, bet sievietēm divas uzvaras pašreizējo čempioņu Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas kontā. Rīt viss izšķirsies Paulai Ņečiporukai un Alisei Pētersonei, kas šodien cieta divas neveiksmes.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv