Sastāvs

ACHEMA KKSC ALYTUS Famila/VORU VK JELGAVA / LU KOHILA VC RSU / MVS SK BABĪTE TK Kaunas-ASU TLU TTU/Tradehouse TU/Eeden VK miLATss

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2016-10-15 Kohila SH 16:00 KOHILA VC TTU/Tradehouse 3-1 (21, -16, 14, 16)
2 2016-10-15 Jelgava SH 16:00 JELGAVA / LU TLU 3-2 (25, 15, -13, -20, 10)
3 2016-10-15 ASU SC 18:00 TK Kaunas-ASU VK miLATss 3-1 (20, -19, 13, 23)
4 2016-10-15 Alytus VC 16:00 ALYTUS ACHEMA KKSC 3-0 (20, 21, 17)
5 2016-10-15 Rīgas Kultūru vsk. 18:00 RSU / MVS TU/Eeden 1-3 (-16, 27, -19, -21)
6 2016-10-15 Babīte SC 18:00 SK BABĪTE Famila/VORU VK 3-0 (10, 9, 16)
7 2016-10-16 Kohila SH 12:00 KOHILA VC TLU 3-0 (13, 12, 21)
8 2016-10-16 Jelgava SH 16:00 JELGAVA / LU TTU/Tradehouse 1-3 (-13, -21, 25, -14)
9 2016-10-16 ASU SC 12:00 TK Kaunas-ASU ACHEMA KKSC 3-1 (-25, 14, 19, 12)
10 2016-10-16 Alytus VC 12:00 ALYTUS VK miLATss 3-1 (-18, 10, 19, 17)
11 2016-10-16 Rīgas Kultūru vsk 11:30 RSU / MVS Famila/VORU VK 3-0 (14, 19, 17)
12 2016-10-16 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE TU/Eeden 3-2 (-23, -23, 11, 22, 13)
13 2016-10-29 TTU SH 14:00 TTU/Tradehouse TU/Eeden 0-3(-17,-20,-18)
14 2016-10-29 TLU SH 13:00 TLU Famila/VORU VK 3-2(-17,-21,18,19,11)
15 2016-10-29 Daugavpils SS 16:00 VK miLATss RSU / MVS 3-0(16,18,22)
16 2016-10-29 Jonava KKSC 16:00 ACHEMA KKSC SK BABĪTE 3-1(17,20,-16,23)
17 2016-10-29 Kohila SH 16:00 KOHILA VC TK Kaunas-ASU 3-1(23,18,-17,20)
18 2016-10-29 Jelgava SH 16:00 JELGAVA / LU ALYTUS 3-0(21,22,15)
19 2016-10-30 TTU SH 14:00 TTU/Tradehouse Famila/VORU VK 3-0(22,15,20)
20 2016-10-30 TLU 13:15 TLU TU/Eeden 1-3(-22,23,-21,-23)
21 2016-10-30 Daugavpils SS 12:00 VK miLATss SK BABĪTE 3-1(-22,18,15,25)
22 2016-10-30 Jonava KKSC 13:00 ACHEMA KKSC RSU / MVS 3-1(22,22,-14,17)
23 2016-10-30 Kohila 12:00 KOHILA VC ALYTUS 3-2(15,22,-19,-17,11)
24 2016-10-30 Jelgava SH 14:00 JELGAVA / LU TK Kaunas-ASU 1-3(-20,15,-12,-23)
25 2016-11-06 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE RSU / MVS 3-0(13,24,19)
26 2016-11-12 TLU 18:00 TLU TTU/Tradehouse 2-3(-22.16,12,-17,14)
27 2016-11-12 Alytus VC 14:00 ALYTUS TK Kaunas-ASU 0-3(-18,-18,-19)
28 2016-11-12 Rīgas Kultūru vsk 18:00 RSU / MVS KOHILA VC 0-3(-17,-21,-21)
29 2016-11-12 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE JELGAVA / LU 3-2(18,-22,-23,14,12)
30 2016-11-12 TU SH 17:00 TU/Eeden VK miLATss 3-1(-23,18,15,20)
31 2016-11-12 Kreutzwaldi 16, Voru 17:00 Famila/VORU VK ACHEMA KKSC 3-0(15,14,18)
32 2016-11-13 Rīgas Kultūru vsk 11:30 RSU / MVS JELGAVA / LU 1-3(-23,-22,23,-12)
33 2016-11-13 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE KOHILA VC 0-3(-17,-19,-16)
34 2016-11-13 TU SH 13:00 TU/Eeden ACHEMA KKSC 3-1(-19,15,18,21)
35 2016-11-13 Voru SH 12:00 Famila/VORU VK VK miLATss 3-2(21,-17,16,-18,11)
36 2016-11-19 Jelgavas SH 16:00 JELGAVA / LU KOHILA VC 0-3(-19,-18,-16)
37 2016-11-19 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas-ASU TTU/Tradehouse 3-0(19,14,18)
38 2016-11-19 Alytus VC 16:00 ALYTUS TLU 3-0(21,19,21)
39 2016-11-19 Voru SH 14:00 Famila/VORU VK TU/Eeden 1-3(-17,23,-21,-23)
40 2016-11-20 Kaunas ASU SC 12:00 TK Kaunas-ASU TLU 3-0(15,17,18)
41 2016-11-20 Alytus VC 12:00 ALYTUS TTU/Tradehouse 0-3(-22,-21,-14)
42 2016-11-22 Jonava KKSC 17:30 ACHEMA KKSC VK miLATss 1-3(23,-23,-19,-24)
43 2016-11-26 TTU SH 16:00 TTU/Tradehouse VK miLATss 2-3(16,-16,-25,12,-10)
44 2016-11-26 TLU SH 17:00 TLU ACHEMA KKSC 1-3(-25,20,-17,-19)
45 2016-11-26 Kohila SH 16:00 KOHILA VC TU/Eeden 3-1(24,17,-19,23)
46 2016-11-26 Jelgavas SH 16:00 JELGAVA / LU Famila/VORU VK 3-1(13,13,-15,19)
47 2016-11-26 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas-ASU RSU / MVS 3-0(11,17,23)
48 2016-11-26 Alytus VC 16:00 ALYTUS SK BABĪTE 3-2(20,-15,22,-20,12)
49 2016-11-27 TTU SH 13:00 TTU/Tradehouse ACHEMA KKSC 2-3(24,-21,-18,21,-16)
50 2016-11-27 TLU SH 13:00 TLU VK miLATss 0-3(-13,-22,-11)
51 2016-11-27 Kohila SH 15:00 KOHILA VC Famila/VORU VK 3-2(-22,-14,17,17,10)
52 2016-11-27 Jelgavas SH 14:00 JELGAVA / LU TU/Eeden 3-2(27,22,-22,-22,12)
53 2016-11-27 ASU SC 12:00 TK Kaunas-ASU SK BABĪTE 3-1(15,-12,18,11)
54 2016-11-27 Alytus VC 12:00 ALYTUS RSU / MVS 1-3(20,-18,-10,-16)
55 2016-12-03 Rīgas 49.vsk 18:00 RSU / MVS TTU/Tradehouse 0-3(-11,-20,-29)
56 2016-12-03 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE TLU 3-2(18,18,-19,-22,13)
57 2016-12-03 TU SH 17:00 TU/Eeden TK Kaunas-ASU 0-3(-16,-20,-18)
58 2016-12-03 Voru SH 17:00 Famila/VORU VK ALYTUS 0-3(-17,-23,-23)
59 2016-12-03 Daugavpils OC 14:00 VK miLATss KOHILA VC 0-3(-13,-20,-26)
60 2016-12-03 Jonava KKSC 16:00 ACHEMA KKSC JELGAVA / LU 3-2(20,18,-16,-22,3)
61 2016-12-04 Rīgas 49.vsk 12:00 RSU / MVS TLU 3-1(24,22,-27,22)
62 2016-12-04 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE TTU/Tradehouse 1-3(19,-20,-19,-19)
63 2016-12-04 TU SH 13:00 TU/Eeden ALYTUS 3-0(21,20,22)
64 2016-12-04 Voru SH 12:00 Famila/VORU VK TK Kaunas-ASU 0-3(-15,-19,-13)
65 2016-12-04 Daugavpils SS 12:00 VK miLATss JELGAVA / LU 1-3(19,-13,-17,-16)
66 2016-12-04 Jonava KKSC 13:00 ACHEMA KKSC KOHILA VC 3-1(23,23,-17,21)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2016-12-13 Joanva KKSC 19:00 ACHEMA KKSC TK Kaunas-ASU 0-3(-7,-21,-15)
2 2016-12-17 Viljandi Maagümnaasium 17:00 TTU/Tradehouse KOHILA VC 0-3(-19,-18,-18)
3 2016-12-17 TLU SH 17:00 TLU JELGAVA / LU 3-1(-18,22,25,17)
4 2016-12-17 Daugavpils SS 18:00 VK miLATss TK Kaunas-ASU 2-3(-22,-19,23,23,-9)
5 2016-12-17 TU SH 17:00 TU/Eeden RSU / MVS 3-1(26,16,-20,19)
6 2016-12-17 Kreutzwaldi 16, Voru 17:00 Famila/VORU VK SK BABĪTE 1-3(-24,19,-19,-18)
7 2016-12-18 Viljandi Maagümnaasium 13:00 TTU/Tradehouse JELGAVA / LU 3-1(17,-19,11,19)
8 2016-12-18 TLU SH 12:00 TLU KOHILA VC 0-3(-23,-15,-22)
9 2016-12-18 Daugavpils SS 15:00 VK miLATss ALYTUS 3-0(20,22,20)
10 2016-12-18 TU SH 15:00 TU/Eeden SK BABĪTE 3-1(21,-15,13,23)
11 2016-12-18 Kreutzwaldi 16, Voru 12:00 Famila/VORU VK RSU / MVS 2-3(-14,22,-16,22,-13)
12 2017-01-14 TU SH 17:00 TU/Eeden TTU/Tradehouse 3-2(23,-14,13,- 21,10)
13 2017-01-14 Voru SH 14:00 Famila/VORU VK TLU 0-3(-24,-18,-17)
14 2017-01-14 Kultūru vsk. sz 18:00 RSU / MVS VK miLATss 3-1(23,-18,16,20)
15 2017-01-14 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE ACHEMA KKSC 1-3(-19,-16,23,-22)
16 2017-01-14 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas-ASU KOHILA VC 3-2(-21,19,22, -19,13)
17 2017-01-14 Alytus VC 16:00 ALYTUS JELGAVA / LU 1-3(-26;-14;15,-21)
18 2017-01-15 TU SH 15:00 TU/Eeden TLU 3-1(19,17,-24,16)
19 2017-01-15 Voru SH 14:00 Famila/VORU VK TTU/Tradehouse 3-2(-18,-22,22,22,10)
20 2017-01-15 Rīgas Kultūru vsk 11:30 RSU / MVS ACHEMA KKSC 1-3(-20,-24,26,-18)
21 2017-01-15 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE VK miLATss 3-1(25,16,-22,21)
22 2017-01-15 Kaunas ASU SC 12:00 TK Kaunas-ASU JELGAVA / LU 3-1(-17,16,18,20)
23 2017-01-15 Alytus VC 12:00 ALYTUS KOHILA VC 3-2(-10,17,-14,19,18)
24 2017-01-28 TTU SH 14:00 TTU/Tradehouse TK Kaunas-ASU 3-2(19;-22;22;-17;13)
25 2017-01-28 TLU SH 17:00 TLU ALYTUS 0-3(-16;-17;-17)
26 2017-01-28 Kohila SH 16:00 KOHILA VC RSU / MVS 3-0(20;13;13)
27 2017-01-28 Jelgavas nov SC 16:00 JELGAVA / LU SK BABĪTE 3-1(-26;24;15;20)
28 2017-01-28 Daugavpils SS 16:00 VK miLATss TU/Eeden 3-0(20;14;23)
29 2017-01-28 Jonava KKSC 16:00 ACHEMA KKSC Famila/VORU VK 3-0(22;17;21)
30 2017-01-29 TTU SH 14:00 TTU/Tradehouse ALYTUS 3-1(24;15;-22;24)
31 2017-01-29 TLU SH 13:00 TLU TK Kaunas-ASU 0-3(-21;-21;-12)
32 2017-01-29 Kohila SH 12:00 KOHILA VC SK BABĪTE 3-1(-10;23;10;20)
33 2017-01-29 Jelgavas nov SC 14:00 JELGAVA / LU RSU / MVS 3-0(17;22;12)
34 2017-01-29 12:00 VK miLATss Famila/VORU VK 3-0(12;17;11)
35 2017-01-29 Jonava KKSC 13:00 ACHEMA KKSC TU/Eeden 1-3(-16;-23;10;-19)
36 2017-02-04 Daugavpils SS 14:00 VK miLATss TTU/Tradehouse 3-0(18;18;21)
37 2017-02-04 Jonava KKSC 16:00 ACHEMA KKSC TLU 3-1(-17,15,22,21)
38 2017-02-04 TU SH 13:00 TU/Eeden KOHILA VC 3-0(20;19;25)
39 2017-02-04 Voru SH 17:00 Famila/VORU VK JELGAVA / LU 1-3(-19,-12,17,-15)
40 2017-02-04 Rīgas Kultūru vsk 18:00 RSU / MVS TK Kaunas-ASU 0-3(-17;-15;-24)
41 2017-02-04 Babītes SC 18:00 SK BABĪTE ALYTUS 3-0(28,20,22)
42 2017-02-05 Daugavpils SS 12:00 VK miLATss TLU 3-0(12,23,18)
43 2017-02-05 Joanva KKSC 13:00 ACHEMA KKSC TTU/Tradehouse 3-1(17;13;-21;22)
44 2017-02-05 TU SH 12:00 TU/Eeden JELGAVA / LU 3-2(-21;-10;22;23;12)
45 2017-02-05 Voru SH 14:00 Famila/VORU VK KOHILA VC 0-3(-23;-19;-15)
46 2017-02-05 Rīgas Kultūru vsk 11:30 RSU / MVS ALYTUS 1-3(23;-24;-19;-18)
47 2017-02-05 Babītes SC 12:00 SK BABĪTE TK Kaunas-ASU 0-3(-19;-15;-21)
48 2017-02-11 TTU SH 14:00 TTU/Tradehouse RSU / MVS 3-1(-21,23,11,17)
49 2017-02-11 TLU SH 18:00 TLU SK BABĪTE 3-2(-22,23,10,-23,9)
50 2017-02-11 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas-ASU TU/Eeden 2-3(-21,-19,23,16,-9)
51 2017-02-11 Alytus VC 16:00 ALYTUS Famila/VORU VK 3-0(20,15,20)
52 2017-02-11 Kohila SH 16:00 KOHILA VC VK miLATss 3-0(14,18,13)
53 2017-02-11 Jelgavas SH 16:00 JELGAVA / LU ACHEMA KKSC 3-1(-21,18,19,19)
54 2017-02-12 TTU SH 14:00 TTU/Tradehouse SK BABĪTE 3-2(24,-26,-24,22,4)
55 2017-02-12 TLU SH 12:00 TLU RSU / MVS 0-3(-15,-20,-19)
56 2017-02-12 Kaunas ASU SC 12:00 TK Kaunas-ASU Famila/VORU VK 3-0(11,11,17)
57 2017-02-12 Alytus VC 12:00 ALYTUS TU/Eeden 3-2(14,-24,-25,23,10)
58 2017-02-12 Kohila SH 12:00 KOHILA VC ACHEMA KKSC 3-0(18,16,14)
59 2017-02-12 Jelgavas SH 14:00 JELGAVA / LU VK miLATss 3-0(23,8,18)
60 2017-02-18 Kohila SH 16:00 KOHILA VC JELGAVA / LU 3-0(16;12;14)
61 2017-02-18 Kaunas ASU SC 18:00 TK Kaunas-ASU ALYTUS 3-0(24,21,19)
62 2017-02-18 Rīgas Olimpiskais SC 18:00 RSU / MVS SK BABĪTE 1-3(22,-27,-23,-15)
63 2017-02-18 TTU SH 13:00 TTU/Tradehouse TLU 3-0(14,20,20)
64 2017-02-18 Daugavpils SS 14:00 VK miLATss ACHEMA KKSC 3-1 (22,23,-24,5)
65 2017-02-18 TU SH 13:00 TU/Eeden Famila/VORU VK 3-0(19,19,23)
66 2017-02-19 Jonava KKSC 14:00 ACHEMA KKSC ALYTUS 0-3(-20,-19,-23)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY OFF
1 2017-03-03 JKKSC 16:30 KOHILA VC ALYTUS 3-1(19,10,-22,17)
2 2017-03-03 JKKSC 19:00 JELGAVA / LU TTU/Tradehouse 3-0(21,20,21)
3 2017-03-03 Jonavos arena 19:00 TU/Eeden VK miLATss 3-1(16,-16,13,24)
4 2017-03-03 Jonavos arena 16:30 TK Kaunas-ASU ACHEMA KKSC 3-0(29,23,23)
5 2017-03-04 Jonavos arena 13:30 ALYTUS VK miLATss 0-3(-23,-21,-20)
6 2017-03-04 Jonavos arena 18:30 KOHILA VC TU/Eeden 3-0(11,22,15)
7 2017-03-04 Jonavos arena 11:00 ACHEMA KKSC TTU/Tradehouse 3-0(18,22,21)
8 2017-03-04 Jonavos arena 16:00 TK Kaunas-ASU JELGAVA / LU 3-0(23,18,11)
9 2017-03-05 JKKSC 13:30 ACHEMA KKSC VK miLATss 2-3(19,19,-20,-15,-11)
10 2017-03-05 Kauno sporto hale 11:00 JELGAVA / LU TU/Eeden 2-3(-15,21,-17,21,-11)
11 2017-03-05 Kauno sporto hale 13:30 TK Kaunas-ASU KOHILA VC 3-0(20,18,16)
12 2017-03-05 JKKSC 11:00 TTU/Tradehouse ALYTUS 3-1(21,21,-16,22)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 TK Kaunas-ASU 57 22 19 3 62 18 3,44 1820 1466 1,24
2 KOHILA VC 54 22 18 4 59 20 2,95 1617 1307 1,24
3 TU/Eeden 48 22 16 6 55 33 1,67 1908 1806 1,06
4 JELGAVA / LU 37 22 12 10 47 41 1,15 1750 1735 1,01
5 TTU/Tradehouse 37 22 12 10 46 41 1,12 1640 1583 1,04
6 VK miLATss 34 22 11 11 43 38 1,13 1732 1732 1,00
7 ALYTUS 31 22 11 11 38 41 0,93 1221 1158 1,05
8 ACHEMA KKSC 31 22 11 11 39 45 0,87 1587 1696 0,94
9 SK BABĪTE 27 22 9 13 31 48 0,65 1624 1660 0,98
10 RSU / MVS 17 22 5 17 26 53 0,49 1503 1692 0,89
11 TLU 13 22 4 18 23 59 0,39 1603 1825 0,88
12 Famila/VORU VK 10 22 3 19 19 61 0,31 1603 1692 0,95

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/345?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/345?t=games

Ziņas

PIRMO VIETU LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ SIEVIETĒM IZCĪNA RSU/MVS

Latvijas čempionāta finālā sievietēm pietika ar divām spēlēm, jo arī šodien RSU/MVS pārspēja SK Babīte, sērijā uzvarot ar 2-0.

JELGAVAI/LU BRONZA, FINĀLĀ PIRMO CĪŅU UZVAR RSU/MVS

Arī otrajā spēlē mačā par 3. vietu Jelgavas/LU volejbolistes, šoreiz viesos, pārspēja VK miLATss un izcīnīja bronzas medaļas. Finālsēriju par 1. vietu ar uzvaru uzsāka RSU/MVS, kas viesos ar 3:0 apspēlēja SK Babīte.

NEDĒĻAS NOGALĒ VISĀS LĪGĀS NOTIKS IZSLĒGŠANAS MAČI

Sestdien un svētdien visās piecās Latvijas čempionāta līgās vīriešiem un sievietēm notiks izslēgšanas spēles. Sestdien pēdējos divus pusfinālistus noskaidros Nacionālajā 2. divīzijā, ceturtdaļfināli Nacionālajā līgā sievietēm tikai sāksies, Latvijas čempionātā sievietēm dalīs medaļas, bet citās līgās norisināsies pusfināli.

LABĀKIE FEBRUĀRĪ – PĀVELS JEMEĻJANOVS, IEVA TETERE UN ĢIRTS MĀRTIŅSONS

Februārī labākie no Latvijas volejbolistiem savās līgās bija Pāvels Jemeļjanovs (Jēkabpils lūši), Ieva Tetere (SK Babīte) un Ģirts Mārtiņsons (SK Fono).

PĒC MEDAĻĀM UZ LIETUVU

Baltijas līgā sievietēm rīt Lietuvā ar ceturtdaļfināliem sāksies medaļu dalīšana. 2016./2017. gada sezonas godalgu ieguvējas kļūs zināmas svētdien.