Sastāvs

KULDĪGAS NSS LIEPĀJAS SSS LLU LSPA LU MĀRUPES SC MSĢ PĒRKONS/RĪGA RSU / MVS RVS VK GULBENE VK LĪVĀNI

Spēļu rezultāti

1/2FINĀLS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1/2FINĀLS
1 2017-04-14 Gulbenes SC 14:00 VK GULBENE MĀRUPES SC 0-3(-9,-13,-18)
2 2017-04-15 RDC SZ 12:00 LU MSĢ 1-3(20,-24,-14,-19)
3 2017-04-17 MSĢ sz 17:00 MSĢ LU 2-3(14,-11,-22,16,-14) ZS: 13-15
4 2017-04-19 Mārupes SK 20:00 MĀRUPES SC VK GULBENE 3-0(16,18,10)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
1/4FINĀLS
1 2017-04-01 Līvānu 1.vk 11:00 VK LĪVĀNI LU 0-3(-23,-23,-19)
2 2017-04-01 Rīgas 21.vsk 18:00 PĒRKONS/RĪGA MĀRUPES SC 0-3(-14,-20,-20)
3 2017-04-01 Gulbenes SC 13:00 VK GULBENE LLU 3-2(-20,18,-14,17,8)
4 2017-04-02 Kuldīgas NSS SN 15:00 KULDĪGAS NSS MSĢ 0-3(-20,-22,-18)
5 2017-04-05 Mārupes SK 19:00 MĀRUPES SC PĒRKONS/RĪGA 3-0(22,17,16)
6 2017-04-09 RDC sz 12:00 LU VK LĪVĀNI 3-0(23,16,15)
7 2017-04-09 LLU sz 12:00 LLU VK GULBENE 3-0(23,20,11) ZS 12-15
8 2017-04-09 MSĢ sz 13:00 MSĢ KULDĪGAS NSS 3-1 (18,-23,20,13)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
FINĀLI
1 2017-04-22 RDC sz 13:00 LU MĀRUPES SC 2-3(-16,-20,19,26,-3)
2 2017-04-26 Mārupes SK 19:30 MĀRUPES SC LU Fināls 1.-2.vieta
3 2017-04-29 Gulbenes BJSS SZ 14:00 VK GULBENE MSĢ Fināls 3.-4.vieta
4 2017-04-30 MSĢ sz 16:00 MSĢ VK GULBENE Fināls 3.-4.vieta
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2016-10-08 RDC sz 11:00 LU RSU / MVS 3-0 (12, 5, 10)
2 2016-10-08 RDC sz 12:30 LIEPĀJAS SSS RSU / MVS 2-3 (-15, -14, 21, 18, -16)
3 2016-10-08 RDC sz 14:00 LU VK LĪVĀNI 3-0 (18, 19, 25)
4 2016-10-08 RDC sz 15:30 LIEPĀJAS SSS VK LĪVĀNI 1-3 (-17, 20, -24, -24)
5 2016-10-08 MSĢ 12:00 PĒRKONS/RĪGA MSĢ 0-3 (-19, -18, -16)
6 2016-10-08 MSĢ 13:30 RVS MSĢ 1-3 (-16, -12, 21, -14)
7 2016-10-08 MSĢ 15:00 PĒRKONS/RĪGA RVS 3-0 (16, 9, 21)
8 2016-10-22 Tīraines sz 10:30 RSU / MVS MĀRUPES SC 0-3(-15,-12,-22)
9 2016-10-22 Tīraines sz 12:00 LSPA LIEPĀJAS SSS 3-2(-23,-23,23,21,11)
10 2016-10-22 Tīraines sz 13:30 MĀRUPES SC VK GULBENE 2-3(-23,14,21,-22,-13)
11 2016-10-22 Tīraines sz 15:00 LSPA RSU / MVS 3-1(17,-24,16,10)
12 2016-10-22 Tīraines sz 16:30 LIEPĀJAS SSS VK GULBENE 0-3(-25,-13,-13)
13 2016-10-22 LLU SK 12:00 LLU LU 0-3(-15,-10,-8)
14 2016-10-22 LLU SK 13:30 PĒRKONS/RĪGA LU 0-3(-21, -14,-11)
15 2016-10-22 LLU SK 15:00 PĒRKONS/RĪGA LLU 0-3(-21,-21,-19)
16 2016-10-29 RVS 1. laukums 10:00 RSU / MVS MSĢ 0-3(-15,-12,-15)
17 2016-10-29 RVS 1. laukums 11:30 PĒRKONS/RĪGA LIEPĀJAS SSS 3-1(-15,12,19,19)
18 2016-10-29 RVS 1. laukums 13:00 LIEPĀJAS SSS MSĢ 1-3(21,-20,-13,-14)
19 2016-10-29 RVS 1. laukums 14:30 PĒRKONS/RĪGA RSU / MVS 3-1(14,16,-24,8)
20 2016-10-29 RVS 1. laukums 16:00 LU RVS 3-0(23,17,20)
21 2016-10-29 RVS 2. laukums 10:00 LLU LSPA 3-0(15,14,15)
22 2016-10-29 RVS 2. laukums 11:30 RVS VK LĪVĀNI 3-2(21,17,-20,-16,12)
23 2016-10-29 RVS 2. laukums 13:00 LLU MĀRUPES SC 3-0(20,17,23)
24 2016-10-29 RVS 2. laukums 14:30 LSPA MĀRUPES SC 0-3(-21,-23,-16)
25 2016-10-29 RVS 2. laukums 16:00 KULDĪGAS NSS VK LĪVĀNI 3-2(-16,17,20,-19,10)
26 2016-10-29 RVS 2. laukums 17:30 KULDĪGAS NSS LU 0-3(-22,-23,-13)
27 2016-11-05 MSĢ 15:00 LLU VK GULBENE 3-2(-30,24,-18,23,13)
28 2016-11-05 Liepājas OC 12:00 LIEPĀJAS SSS MĀRUPES SC 0-3(-20,-7,-22)
29 2016-11-05 Liepājas OC 13:30 RVS MĀRUPES SC 2-3(-16,20,18,-22,-15)
30 2016-11-05 Liepājas OC 15:00 LIEPĀJAS SSS RVS 3-0(18,25,18)
31 2016-11-05 MSĢ 12:00 VK GULBENE MSĢ 1-3(22,-20,-18,-11)
32 2016-11-05 MSĢ 13:30 LLU MSĢ 1-3(19,-12,-13,-19)
33 2016-11-12 RDC sz 11:00 LSPA LU 0-3 (-18,-14,-15)
34 2016-11-12 RDC sz 12:30 PĒRKONS/RĪGA VK GULBENE 3-0(21,19,18)
35 2016-11-12 RDC sz 14:00 PĒRKONS/RĪGA LSPA 3-1(18,-20,9,17)
36 2016-11-12 RDC sz 15:30 LU VK GULBENE 3-2(-20,-23,16,20,6)
37 2016-11-12 RSU SK 11:00 MĀRUPES SC MSĢ 3-0 (15,22,24)
38 2016-11-12 RSU SK 12:30 KULDĪGAS NSS RSU / MVS 3-0(17,14,24)
39 2016-11-12 RSU SK 14:00 KULDĪGAS NSS MĀRUPES SC 2-3 (-21,-14,15,20,-12)
40 2016-11-12 RSU SK 15:30 VK LĪVĀNI MSĢ 0-3(-19,-18,-15)
41 2016-11-12 RSU SK 17:00 RSU / MVS VK LĪVĀNI 0-3(-18,-24,-22)
42 2016-11-19 Gulbenes SC 12:00 VK GULBENE VK LĪVĀNI 2-3(-27,18,-18,25, 13)
43 2016-11-19 Gulbenes SC 13:30 LSPA VK LĪVĀNI 2-3(-10,-14,16,21,-5)
44 2016-11-19 Gulbenes SC 15:00 LSPA VK GULBENE 0-3(-14,-21,-19)
45 2016-11-26 Jelgavas SK 12:00 LLU RVS 3-0(19,14,20)
46 2016-11-26 Jelgavas SK 13:30 KULDĪGAS NSS RVS 1-3(-18,-19,16,-23)
47 2016-11-26 Jelgavas SK 15:00 LLU VK LĪVĀNI 3-1(14,-21,16,15)
48 2016-12-03 Tīraines SK 10:30 LU MĀRUPES SC 0-3(-19,-23,-14)
49 2016-12-03 Tīraines SK 12:00 LLU RSU / MVS 3-0(15,14,23)
50 2016-12-03 Tīraines SK 13:30 PĒRKONS/RĪGA MĀRUPES SC 1-3(-23,21,-21,-10)
51 2016-12-03 Tīraines SK 15:00 LU MSĢ 1-3(-19,-20,23,-21)
52 2016-12-03 Tīraines SK 16:30 PĒRKONS/RĪGA KULDĪGAS NSS 1-3(-24,-22,20,-16)
53 2016-12-03 Tīraines SK 18:00 KULDĪGAS NSS MSĢ 0-3 (-19,-14,-10)
54 2016-12-17 Kuldīgas NSS SH 12:00 KULDĪGAS NSS LIEPĀJAS SSS 0-3(-22,-19,-13)
55 2016-12-17 Kuldīgas NSS SH 13:30 LLU LIEPĀJAS SSS 3-0(19,23,16)
56 2016-12-17 Kuldīgas NSS SH 15:00 KULDĪGAS NSS LLU 2-3(20,14,-12,-19,-8)
57 2016-12-17 RVS 11:30 RVS VK GULBENE 0-3(-20,-18,-24)
58 2016-12-17 RVS 13:00 PĒRKONS/RĪGA VK LĪVĀNI 1-3(-19,-21,17,-33)
59 2016-12-17 RVS 14:30 MĀRUPES SC VK LĪVĀNI 3-0(18,17,13)
60 2017-01-07 LSPA 10:00 LSPA RVS 3-1(20,21,-16,14)
61 2017-01-07 LSPA 11:30 KULDĪGAS NSS VK GULBENE 0-3(-12,-18,-11)
62 2017-01-07 LSPA 13:00 RSU / MVS RVS 3-2(13,-20,19,-19,13)
63 2017-01-07 LSPA 14:30 KULDĪGAS NSS LSPA 1-3(-15,-21,22,-23)
64 2017-01-07 LSPA 16:00 RSU / MVS VK GULBENE 0-3(-20,-17,-20)
65 2017-01-07 LSPA 17:30 LU LIEPĀJAS SSS 3-0(10,15,12)
66 2017-01-10 LSPA 18:30 LSPA MSĢ 1-3(-22,22,-10,-18)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2017-01-14 Gulbenes SC 12:00 VK GULBENE MĀRUPES SC 2-3(-22,-21,23,20,-9)
2 2017-01-14 Gulbenes SC 13:30 VK GULBENE LLU 3-0(19,21,11)
3 2017-01-14 Gulbenes SC 15:00 MĀRUPES SC LLU 3-0(20,12,22)
4 2017-01-14 RDC sz 11:00 LSPA PĒRKONS/RĪGA 0-3(-15,-14,-22)
5 2017-01-14 RDC sz 12:30 VK LĪVĀNI LU 0-3(-28,-14,-14)
6 2017-01-14 RDC sz 14:00 VK LĪVĀNI LIEPĀJAS SSS 3-0(20,19,20)
7 2017-01-14 RDC sz 15:30 LIEPĀJAS SSS LU 0-3(-7,-5,-18)
8 2017-01-21 RVS SK, 1.lauk. 10:30 MSĢ PĒRKONS/RĪGA 2-3(8,-23,-20,17,-9)
9 2017-01-21 RVS SK, 1.lauk. 12:00 RVS LU 3-2(16,-19,18,-15,13)
10 2017-01-21 RVS SK, 1.lauk. 13:30 KULDĪGAS NSS PĒRKONS/RĪGA 3-0(22,15,14)
11 2017-01-21 RVS SK, 1.lauk. 15:00 MSĢ KULDĪGAS NSS 0-3(-17,-21,-22)
12 2017-01-21 RVS SK, 1.lauk. 16:30 LIEPĀJAS SSS LLU 0-3(-21,-18,-15)
13 2017-01-21 RVS SK, 2.lauk. 10:30 VK LĪVĀNI RSU / MVS 3-0(25,12,15)
14 2017-01-21 RVS SK, 2.lauk. 12:00 MĀRUPES SC RSU / MVS 3-0(21,14,16)
15 2017-01-21 RVS SK, 2.lauk. 13:30 MĀRUPES SC LIEPĀJAS SSS 3-0(22,19,21)
16 2017-01-21 RVS SK, 2.lauk. 15:00 RVS LSPA 3-1(21,24,-21,16)
17 2017-01-21 RVS SK, 2.lauk. 16:30 LU LSPA 3-0(8-15,14)
18 2017-01-28 MSĢ sz 12:00 MSĢ RVS 3-0(24;14;11)
19 2017-01-28 MSĢ sz 13:30 MSĢ VK GULBENE 3-1(21;-22;18;21)
20 2017-01-28 MSĢ sz 15:00 VK GULBENE RVS 3-0(19;15;9)
21 2017-01-28 Tīraines SK 10:30 LU LLU 3-0(13,26,21)
22 2017-01-28 Tīraines SK 12:00 LLU PĒRKONS/RĪGA 3-0(12;19;17)
23 2017-01-28 Tīraines SK 13:30 LU PĒRKONS/RĪGA 3-0(15;19;17)
24 2017-01-28 Tīraines SK 15:00 VK LĪVĀNI MĀRUPES SC 0-3(-13;-16;-14)
25 2017-01-28 Tīraines SK 16:30 VK LĪVĀNI KULDĪGAS NSS 3-1(-21;22;12;12)
26 2017-01-28 Tīraines SK 18:00 MĀRUPES SC KULDĪGAS NSS 3-0(14;12;17)
27 2017-02-04 RSU SK sz 11:00 RSU / MVS LSPA 2-3(-15,15,-20,21,-7)
28 2017-02-04 RSU SK sz 12:30 RSU / MVS LIEPĀJAS SSS 3-0(23;18;18)
29 2017-02-04 RSU SK sz 14:00 VK GULBENE LSPA 3-1(-19;20;14;20)
30 2017-02-04 RSU SK sz 15:30 VK GULBENE LIEPĀJAS SSS 3-0(9;14;9)
31 2017-02-11 Līvānu 1.vsk.sz 12:00 VK LĪVĀNI LSPA 1-3(16,-21,-16,-23)
32 2017-02-11 Līvānu 1.vsk.sz 13:30 LSPA LLU 0-3(-9,-14,-22)
33 2017-02-11 Līvānu 1.vsk.sz 15:00 VK LĪVĀNI LLU 0-3(-19,-21,-19)
34 2017-02-11 RDC sz 10:30 MĀRUPES SC LU 3-1(19,19,-22,7)
35 2017-02-11 RDC sz 12:00 RSU / MVS LU 0-3(-11,-21,-24)
36 2017-02-11 RDC sz 13:30 VK GULBENE RSU / MVS 3-2(-18,-21,20,29,6)
37 2017-02-18 Kuldīgas NSS SN 12:00 LU KULDĪGAS NSS 3-1(12,-20,19,16)
38 2017-02-18 Kuldīgas NSS SN 13:30 VK GULBENE LU 1-3(-19,-23,26,-19)
39 2017-02-18 Kuldīgas NSS SN 15:00 VK GULBENE KULDĪGAS NSS 3-0(24,18,20)
40 2017-02-18 Liepājas OC sz 12:00 RVS LIEPĀJAS SSS 3-2(17,23,-24,-19,10)
41 2017-02-18 Liepājas OC sz 13:30 LIEPĀJAS SSS PĒRKONS/RĪGA 3-1(28,-22,14,24)
42 2017-02-18 Liepājas OC sz 15:00 RVS PĒRKONS/RĪGA 3-0(8;15;22)
43 2017-02-25 RVS SK, 1.lauk. 10:30 MSĢ MĀRUPES SC 3-1(21,-13,20,15)
44 2017-02-25 RVS SK, 1.lauk. 13:30 MSĢ LU 1-3(-19,20,-25,-18)
45 2017-02-25 RVS SK, 1.lauk. 12:00 LSPA KULDĪGAS NSS 3-1 (19,-23,17,14)
46 2017-02-25 RVS SK, 2.lauk. 10:30 RVS RSU / MVS 3-2(-23,17,-17,22,9)
47 2017-02-25 RVS SK, 2.lauk. 12:00 RSU / MVS PĒRKONS/RĪGA 1-3(-21,-21,19,-22)
48 2017-02-25 RVS SK, 2.lauk. 13:30 VK LĪVĀNI RVS 2-3(23,23,-16,-22,-10)
49 2017-03-04 Jelgavas SK sz 11:00 MSĢ LLU 3-0(23,14,24)
50 2017-03-04 Jelgavas SK sz 12:30 LLU KULDĪGAS NSS 3-0(14,20,21)
51 2017-03-04 Jelgavas SK sz 14:00 MSĢ LIEPĀJAS SSS 3-0(15,11,21)
52 2017-03-06 Kuldīgas NSS SH 18:30 LIEPĀJAS SSS KULDĪGAS NSS 0-3(-14,-18,-23)
53 2017-03-07 LSPA sz 18:45 LIEPĀJAS SSS LSPA 3-2(7,21,-21,-21,9)
54 2017-03-08 Mārupes SK 19:00 MĀRUPES SC PĒRKONS/RĪGA 3-0(15,7,14)
55 2017-03-11 RVS SK 19:00 VK LĪVĀNI PĒRKONS/RĪGA 2-3(-17,-17,17,14,-10)
56 2017-03-18 Tīraines SK 10:30 MĀRUPES SC LSPA 3-0(13,12,18)
57 2017-03-18 Tīraines SK 12:00 MSĢ LSPA 3-0(21,15,16)
58 2017-03-18 Tīraines SK 13:30 MĀRUPES SC RVS 3-0(15,12,13)
59 2017-03-18 Tīraines SK 15:00 MSĢ RSU / MVS 3-0(17,25,9)
60 2017-03-18 Tīraines SK 16:30 RVS KULDĪGAS NSS 1-3(-12,-23,20,-12)
61 2017-03-18 Tīraines SK 18:00 RSU / MVS KULDĪGAS NSS 0-3(-25,-21,-22)
62 2017-03-25 Rīgas 21.vsk.sz 18:00 VK GULBENE PĒRKONS/RĪGA 3-0(21,25,20)
63 2017-03-25 Rīgas 21.vsk.sz 12:00 RVS LLU 2-3(-20,25,-14,21,-13)
64 2017-03-25 Rīgas 21.vsk.sz 13:30 RSU / MVS LLU 1-3(-23,17,-16,-14)
65 2017-03-25 Rīgas 21.vsk.sz 15:00 MSĢ VK LĪVĀNI 3-0(6,21,24)
66 2017-03-25 Rīgas 21.vsk.sz 16:30 VK LĪVĀNI VK GULBENE 3-0(20,10,19)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 MĀRUPES SC 55 22 19 3 60 17 3,53 1806 1409 1,28
2 MSĢ 55 22 18 4 57 20 2,85 1825 1445 1,26
3 LU 54 22 18 4 58 16 3,63 1790 1395 1,28
4 LLU 45 22 16 6 49 26 1,88 1698 1525 1,11
5 VK GULBENE 41 22 13 9 50 32 1,56 1838 1696 1,08
6 VK LĪVĀNI 29 22 9 13 37 46 0,80 1718 1797 0,96
7 KULDĪGAS NSS 25 22 9 13 33 46 0,72 1598 1717 0,93
8 PĒRKONS/RĪGA 25 22 9 13 31 47 0,66 1655 1722 0,96
9 RVS 22 22 8 14 33 55 0,60 1712 1841 0,93
10 LSPA 21 22 7 15 29 52 0,56 1593 1854 0,86
11 LIEPĀJAS SSS 14 22 4 18 21 57 0,37 1493 1799 0,83
12 RSU / MVS 10 22 3 19 19 61 0,31 1505 1858 0,81

Ziņas

BRONZAS MEDAĻAS NACIONĀLAJĀ 2. DIVĪZIJĀ IZCĪNA VK VALKA

Nacionālajā 2. divīzijā šodien bronzas medaļas izcīnīja VK Valka volejbolisti, otrreiz apspēlējot Jēkabpils Juniorus. Tikmēr Nacionālajā līgā sievietēm pirmo no divām spēlēm par zeltu uzvarējusi Mārupes SC.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM FINĀLĀ TIKSIES LU UN MĀRUPES SC

Vakar kļuva zināma arī otrā Nacionālās līgas fināliste sievietēm. Mārupes SC arī otrajā spēlē, šoreiz savā laukumā, trijos setos pārspēja VK Gulbene un finālā pievienojās LU volejbolistēm.

NACIONĀLĀS 1. DIVĪZIJAS FINĀLĀ OC LIMBAŽI/MSĢ PANĀK 2-0

OC Limbaži/MSĢ Nacionālās 1. divīzijas finālā jau otro reizi pārspēja VK Ventspils, Nacionālās 1. līgas finālā vadībā izvirzījies Rēzeknes novads, bet Nacionālajā līgā sievietēm finālā iekļuvusi LU.

PIRMO SPĒLI NACIONĀLĀS 1. DIVĪZIJAS FINĀLĀ UZVAR OC LIMBAŽI/MSĢ

Sestdien ar OC Limbaži/MSĢ un VK Ventspils spēli Ventspilī sākās Nacionālās 1. divīzijas fināls vīriešiem. Uzvaru viesos svinēja OC Limbaži/MSĢ. Savukārt sievietēm Nacionālajā līgā aizvadīti pirmie pusfināli.

FINĀLĀ – SK LOKOMOTĪVE, SIEVIETĒM – ZELTA SETS

Vīriešiem Nacionālās 2. divīzijas finālā iekļuvis SK Lokomotīve, bet tikai zelta setā noskaidrotas pusfinālistes Nacionālajā līgā sievietēm.

NACIONĀLAJĀS LĪGĀS BRĪVDIENĀS AIZVADĪTAS VAIRĀKAS SPĒLES

Vīriešiem Nacionālās 1. divīzijas finālā tiksies OC Limbaži/MSĢ un VK Ventspils. Nacionālās 2. divīzijas pusfinālā pie uzvaras tikuši mājinieki, bet Nacionālajā līgā sievietēm aizvadītas pirmās ceturtdaļfināla spēles.

NACIONĀLAJĀ LĪGĀ 1 ZINĀMI VISI PUSFINĀLISTI, NACIONĀLAJĀ 2 – DIVI, BET NACIONĀLAJĀ LĪGĀ SIEVIETĒM – CETURTDAĻFINĀLA PĀRI

Kamēr vīrieši nacionālajās divīzijās cīnījās par pusfinālu, sievietes noskaidroja ceturtdaļfināla pārus.

LIELĀ NEDĒĻAS NOGALE NACIONĀLAJĀS LĪGĀS

Dažāda svarīguma spēles brīvdienās notiks nacionālajās līgās vīriešiem un sievietēm. Kur pilnā sparā norisināsies izslēgšanas spēles, kur tiks noskaidroti to dalībnieki.