Sastāvs

ASK / KULDĪGA BIGBANK TARTU BIOLARS/JELGAVA DU EMI SM DUBYSA JĒKABPILS LŪŠI PARNU VK POLIURS/OZOLNIEKI RAKVERE VK RTU/ROBEŽSARDZE SELVER TALLINN TTU VK JARVAMAA VK/FLAMINGO VOLLEY

Spēļu rezultāti

I APLIS
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
I APLIS
1 2016-10-15 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI RTU/ROBEŽSARDZE 3-2(22,-22,22,-18,12)
2 2016-10-15 TTU SH 17:00 TTU PARNU VK 0-3(-18,-16,-25)
3 2016-10-15 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN VK JARVAMAA 3-0(23,14,17)
4 2016-10-15 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA VK/FLAMINGO VOLLEY 1-3(19,-19,-22,-17)
5 2016-10-15 Kuldīgas SS 17:00 ASK / KULDĪGA EMI SM DUBYSA 3-0(16,21,22)
6 2016-10-15 Daugavpils SS 18:00 DU RAKVERE VK 2-3(23,21,-24,-11,-9)
7 2016-10-15 Jēkabpils SC 19:30 JĒKABPILS LŪŠI BIGBANK TARTU 2-3(-20,23,25,-24,-12)
8 2016-10-16 Parnu SH 17:00 PARNU VK SELVER TALLINN 2-3(23,23,-12,-21,-13)
9 2016-10-16 Kuldīgas SS 14:00 ASK / KULDĪGA VK/FLAMINGO VOLLEY 0-3(-15,-11,-7)
10 2016-10-16 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA EMI SM DUBYSA 3-1(20,22,-17,12)
11 2016-10-16 Jēkabpils SC 16:00 JĒKABPILS LŪŠI RAKVERE VK 3-0(19,8,16)
12 2016-10-16 Daugavpils OC 17:00 DU BIGBANK TARTU 1-3(-27,23,-23,-17)
13 2016-10-27 Parnu SH 19:00 PARNU VK VK JARVAMAA 3-1(-28,24,23,18)
14 2016-10-29 Studentu str. 39 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(15,14,24)
15 2016-10-29 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA POLIURS/OZOLNIEKI 3-1(-19,17,22,16)
16 2016-10-29 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN DU 3-0(18,14,19)
17 2016-10-29 TTU SH 17:00 TTU JĒKABPILS LŪŠI 0-3(-22,-14,-22)
18 2016-10-29 Tartu Uni SH 18:00 BIGBANK TARTU BIOLARS/JELGAVA 3-0(17,18,22)
19 2016-10-29 Rakvere SH 17:00 RAKVERE VK ASK / KULDĪGA 3-0(17,16,27)
20 2016-10-30 Studentu str. 39 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY POLIURS/OZOLNIEKI 3-2(23,-10,-19,23,10)
21 2016-10-30 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(21,19,23)
22 2016-10-30 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN JĒKABPILS LŪŠI 3-0(17,22,19)
23 2016-10-30 TTU SH 17:00 TTU DU 3-1(23,12,-21,24)
24 2016-10-30 Rakvere SH 17:00 RAKVERE VK BIOLARS/JELGAVA 3-1(10,24,-24,7)
25 2016-10-30 Tartu Uni 17:00 BIGBANK TARTU ASK / KULDĪGA 3-0(19,23,18)
26 2016-11-06 Paide E-Piim SH 17:00 VK JARVAMAA TTU 3-0(13,22,23)
27 2016-11-12 Daugavpils SS 18:00 DU BIOLARS/JELGAVA 3-2(-20,22,20,-22,6)
28 2016-11-12 Jēkabpils SC 20:00 JĒKABPILS LŪŠI ASK / KULDĪGA 3-0(20,16,15)
29 2016-11-12 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY SELVER TALLINN 0-3(-21,-18,-19)
30 2016-11-12 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA TTU 3-0(20,13,15)
31 2016-11-12 Rīgas 49. vsk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE PARNU VK 1-3(-16,-22,23,-23)
32 2016-11-12 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI VK JARVAMAA 3-1(23,17,-22,21)
33 2016-11-13 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU RAKVERE VK 3-1(23,-20,19,23)
34 2016-11-13 Daugavpils OC 17:00 DU ASK / KULDĪGA 3-1(18,19,-21,15)
35 2016-11-13 Jēkabpils SC 16:00 JĒKABPILS LŪŠI BIOLARS/JELGAVA 3-0(23,20,22)
36 2016-11-13 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY TTU 3-1(14,-24,19,23)
37 2016-11-13 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA SELVER TALLINN 1-3(-13,-21,24,-14)
38 2016-11-13 Ozolnieku SN 16:00 POLIURS/OZOLNIEKI PARNU VK 1-3(-19,21,-23,-21)
39 2016-11-13 Rīgas 49. vsk 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE VK JARVAMAA 0-3(-20,-13,-24)
40 2016-11-19 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA POLIURS/OZOLNIEKI 0-3(-21,-23,-23)
41 2016-11-19 Kuldīgas SS 17:00 ASK / KULDĪGA RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-21,-17,-18)
42 2016-11-19 Jēkabpils SC 18:00 JĒKABPILS LŪŠI VK/FLAMINGO VOLLEY 1-3(-19,23,-19,-23)
43 2016-11-19 Daugavpils SS 18:00 DU EMI SM DUBYSA 3-1(19,14,-19,26)
44 2016-11-20 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA RTU/ROBEŽSARDZE 1-3(-22,-25,12,-10)
45 2016-11-20 Kuldīgas SS 14:00 ASK / KULDĪGA POLIURS/OZOLNIEKI 0-3(-21,-16,-18)
46 2016-11-20 Daugavpils SS 17:00 DU VK/FLAMINGO VOLLEY 2-3(-22,-18,22,21,-10)
47 2016-11-20 Jēkapbils SC 16:00 JĒKABPILS LŪŠI EMI SM DUBYSA 3-2(-25,-29,15,15,8)
48 2016-11-20 Parnu SH 17:00 PARNU VK RAKVERE VK 3-1(-21,23,20,28)
49 2016-11-26 Daugavpils OC 18:00 DU JĒKABPILS LŪŠI 1-3(21,-26,-16,-23)
50 2016-11-26 Tartu Uni SH 20:00 BIGBANK TARTU VK/FLAMINGO VOLLEY 3-0(20,22,26)
51 2016-11-26 Johvi SH 17:00 RAKVERE VK EMI SM DUBYSA 3-0(21,20,19)
52 2016-11-26 Parnu SH 17:00 PARNU VK BIOLARS/JELGAVA 3-1(21,-26,14,22)
53 2016-11-26 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA ASK / KULDĪGA 3-0(10,15,20)
54 2016-11-26 Rīgas 49.vsk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE SELVER TALLINN 1-3(-20,-20,22,-19)
55 2016-11-26 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI TTU 3-0(21,16,25)
56 2016-11-27 Johvi SH 17:00 RAKVERE VK VK/FLAMINGO VOLLEY 3-1(-21,21,19,15)
57 2016-11-27 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU EMI SM DUBYSA 3-0(20,16,14)
58 2016-11-27 Parnu SH 17:00 PARNU VK ASK / KULDĪGA 3-0(18,20,21)
59 2016-11-27 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA BIOLARS/JELGAVA 1-3(20,-15,-23,-21)
60 2016-11-27 Rīgas 49.vsk 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE TTU 3-1(22,21,-17,15)
61 2016-11-27 Ozolnieku SN 16:00 POLIURS/OZOLNIEKI SELVER TALLINN 3-1(-23,19,23,23)
62 2016-12-03 Jēkabpils SC 18:00 JĒKABPILS LŪŠI PARNU VK 1-3(19,-22,-13,-21)
63 2016-12-03 Daugavpils OC 18:00 DU VK JARVAMAA 2-3(17,-25,23,-22,-10)
64 2016-12-03 Tartu Uni SH 20:00 BIGBANK TARTU RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(17,19,20)
65 2016-12-03 Vaike-Maarja SH 17:00 RAKVERE VK POLIURS/OZOLNIEKI 3-0(13,24,17)
66 2016-12-03 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN BIOLARS/JELGAVA 3-0(18,25,19)
67 2016-12-03 Haapsalu SH 18:00 TTU ASK / KULDĪGA 3-0(21,18,20)
68 2016-12-04 Daugavpils OC 17:00 DU PARNU VK 0-3(-18,-16,-19)
69 2016-12-04 Jēkabpils SC 16:00 JĒKABPILS LŪŠI VK JARVAMAA 3-2(-24,25,21,-22,11)
70 2016-12-04 Rakvere SH 17:00 RAKVERE VK RTU/ROBEŽSARDZE 1-3(19,-23,-21,-18)
71 2016-12-04 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU POLIURS/OZOLNIEKI 3-1(-21,15,22,18)
72 2016-12-04 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN ASK / KULDĪGA 3-0(16,20,21)
73 2016-12-04 Haapsalu SH 17:00 TTU BIOLARS/JELGAVA 2-3(-25,24,22,-19,-9)
74 2016-12-07 Rakvere SH 20:00 RAKVERE VK TTU 3-0(19,15,30)
75 2016-12-08 Paide E-Piim SH 20:00 VK JARVAMAA BIGBANK TARTU 0-3(-16,-19,-16)
76 2016-12-10 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN TTU 3-0(11,20,18)
77 2016-12-11 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU PARNU VK 3-0(20,23,18)
78 2016-12-11 Rakvere SH 18:00 RAKVERE VK VK JARVAMAA 3-0(15,18,17)
79 2016-12-11 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY EMI SM DUBYSA 3-0(22,23,21)
80 2016-12-14 Audentes SH 19:00 SELVER TALLINN RAKVERE VK 3-2(20,-23,11,-23,8)
81 2016-12-15 TTU SH 18:30 TTU BIGBANK TARTU 1-3(18,-15,-16,-24)
82 2016-12-17 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA ASK / KULDĪGA 3-0(22,18,18)
83 2016-12-17 Rīgas 49. vsk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE DU 3-1(19,-25,22,19)
84 2016-12-17 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI JĒKABPILS LŪŠI 1-3(-20,-22,20,-20)
85 2016-12-17 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY VK JARVAMAA 3-1(14,-19,18,15)
86 2016-12-17 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA PARNU VK 2-3(-17,-16,19,22,-11)
87 2016-12-18 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU SELVER TALLINN 3-0(20,20,16)
88 2016-12-18 Ozolnieku SN 16:00 POLIURS/OZOLNIEKI DU 2-3(-23,19,-23,22,-14)
89 2016-12-18 Rīgas 49. vsk 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE JĒKABPILS LŪŠI 3-2(-17,-18,30,20,12)
90 2016-12-18 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY PARNU VK 2-3(-25,-24,21,14,-8)
91 2016-12-18 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA VK JARVAMAA 2-3(-19,19,23,-10,-11)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
II APLIS
1 2017-01-14 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN VK/FLAMINGO VOLLEY 3-2(21,-23,-19,20,17)
2 2017-01-14 Rae SC 17:00 TTU EMI SM DUBYSA 0-3 (-13,-23,-19)
3 2017-01-14 Parnu SH 17:00 PARNU VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-0 (16,18,17)
4 2017-01-14 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA POLIURS/OZOLNIEKI 1-3(-23,23,-23,-24)
5 2017-01-15 Kuldīga SS SH 14:00 ASK / KULDĪGA DU 3-2(15,-19,28,-20,15)
6 2017-01-15 Rae SC 17:00 TTU VK/FLAMINGO VOLLEY 0-3 (-22,-21,-23)
7 2017-01-15 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN EMI SM DUBYSA 3-1 (14,-29,17,22)
8 2017-01-15 Parnu SH 17:00 PARNU VK POLIURS/OZOLNIEKI 3-0 (17,17,19)
9 2017-01-15 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA RTU/ROBEŽSARDZE 2-3(-21,21,19,-22,-11)
10 2017-01-21 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA JĒKABPILS LŪŠI 3-0 (20,16,20)
11 2017-01-22 Rakvere SH 17:00 RAKVERE VK BIGBANK TARTU 1-3 (22,-12,-18,-22)
12 2017-01-22 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA DU 3-0 (17,14,22)
13 2017-01-22 Kuldīga SS SH 14:00 ASK / KULDĪGA JĒKABPILS LŪŠI 2-3(18,-13,19,-18,-9)
14 2017-01-28 Rīgas 49.vsk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE POLIURS/OZOLNIEKI 2-3(19;-18;-19;19;-12)
15 2017-01-28 Parnu SH 17:00 PARNU VK TTU 3-0 (17;12;18)
16 2017-01-28 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA SELVER TALLINN 0-3 (-17;-17;-17)
17 2017-01-28 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY BIOLARS/JELGAVA 3-0 (25;22;20)
18 2017-01-28 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA ASK / KULDĪGA 3-1 (17;18;-20;12)
19 2017-01-28 Voru SH 17:00 BIGBANK TARTU DU 3-0 (15;23;15)
20 2017-01-28 Rakvere SH 18:00 RAKVERE VK JĒKABPILS LŪŠI 3-0 (24;31;17)
21 2017-01-29 TTU SH 18:30 TTU VK JARVAMAA 0-3 (-13;-18;-17)
22 2017-01-29 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN PARNU VK 3-1 (-18;24;27;22)
23 2017-01-29 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY ASK / KULDĪGA 3-0 (13,12,14)
24 2017-01-29 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA BIOLARS/JELGAVA 3-1 (22,-24,19,21)
25 2017-01-29 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU JĒKABPILS LŪŠI 3-0 (23,13,20)
26 2017-01-29 Rakvere SH 18:00 RAKVERE VK DU 3-1 (-29,21,13,15)
27 2017-02-04 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA PARNU VK 2-3(-24,-15,21,14,-13)
28 2017-02-04 Rīgas 49. vsk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE VK/FLAMINGO VOLLEY 3-2(19,-17,-23,23,13)
29 2017-02-04 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI EMI SM DUBYSA 1-3 (-23,22,-20,-16)
30 2017-02-04 Daugavpils SS 18:00 DU SELVER TALLINN 0-3 (-24,-18,-23)
31 2017-02-04 Jēkabpils SC 18:00 JĒKABPILS LŪŠI TTU 3-0 (14,18,25)
32 2017-02-04 Marupe SC 18:00 BIOLARS/JELGAVA BIGBANK TARTU 0-3 (-20,-21,-24)
33 2017-02-04 Kudīgas SS 18:00 ASK / KULDĪGA RAKVERE VK 0-3 (-16,-18,-13)
34 2017-02-05 Ozolnieku SN 16:00 POLIURS/OZOLNIEKI VK/FLAMINGO VOLLEY 0-3 (-17,-21,-25)
35 2017-02-05 Rīgas 49. vsk 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE EMI SM DUBYSA 3-0 (21,19,18)
36 2017-02-05 Jēkabpils SC 16:00 JĒKABPILS LŪŠI SELVER TALLINN 2-3 (18,24,-14,-14,-9)
37 2017-02-05 Daugavpils SS 18:00 DU TTU 3-1 (15,-19,20,22)
38 2017-02-05 Marupe SC 18:00 BIOLARS/JELGAVA RAKVERE VK 2-3(29,17,-18,-15,-13)
39 2017-02-05 Kuldīgas SS 14:00 ASK / KULDĪGA BIGBANK TARTU 0-3 (-16,-17,-15)
40 2017-02-11 Jēkabpils SC 18:00 JĒKABPILS LŪŠI DU 2-3(20,12,-20,-18,-13)
41 2017-02-11 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY BIGBANK TARTU 0-3(-21,-19,-18)
42 2017-02-11 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA RAKVERE VK 0-3(-22,-20,-22)
43 2017-02-11 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA PARNU VK 1-3(-23,-21,20,-13)
44 2017-02-11 Kuldīgas SS 17:00 ASK / KULDĪGA VK JARVAMAA 1-3(22,-21,-21,-26)
45 2017-02-11 Audentes SH 15:00 SELVER TALLINN RTU/ROBEŽSARDZE 3-0(23,20,11)
46 2017-02-11 TTU SH 17:00 TTU POLIURS/OZOLNIEKI 2-3(-28,18,-20,15,-16)
47 2017-02-12 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY RAKVERE VK 3-2(23,-17,10,-17,9)
48 2017-02-12 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA BIGBANK TARTU 1-3(-22,-19,21,-24)
49 2017-02-12 Kuldīgas SS 14:00 ASK / KULDĪGA PARNU VK 0-3(-14,-24,-22)
50 2017-02-12 Zemgales OC 16:00 BIOLARS/JELGAVA VK JARVAMAA 3-1(23,22,-23,23)
51 2017-02-12 TTU SH 17:00 TTU RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-23,-18,-19)
52 2017-02-12 Audentes SH 18:00 SELVER TALLINN POLIURS/OZOLNIEKI 3-0(19,23,23)
53 2017-02-18 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU TTU 3-0(18,14,22)
54 2017-02-18 Rakvere SH 17:00 RAKVERE VK SELVER TALLINN 3-1(22,23,-20,22)
55 2017-02-18 Daugavpils SS 18:00 DU POLIURS/OZOLNIEKI 1-3(19,-20,-16,-25)
56 2017-02-18 Jēkabpils SC 18:00 JĒKABPILS LŪŠI RTU/ROBEŽSARDZE 1-3(-22;20;-18;-25)
57 2017-02-18 Parnu SH 17:00 PARNU VK EMI SM DUBYSA 3-1(20,-23,8,11)
58 2017-02-18 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA VK/FLAMINGO VOLLEY 1-3(24,-23,-24,-19)
59 2017-02-19 Kuldīgas SS 14:00 ASK / KULDĪGA BIOLARS/JELGAVA 0-3(-18,-19,-21)
60 2017-02-19 Audentes SH 18:00 SELVER TALLINN BIGBANK TARTU 3-0(19,21,21)
61 2017-02-19 TTU SH 17:00 TTU RAKVERE VK 1-3(-17,-17,23,-25)
62 2017-02-19 Daugavpils OC 17:00 DU RTU/ROBEŽSARDZE 0-3(-22,-18,-16)
63 2017-02-19 Jēkabpils SC 16:00 JĒKABPILS LŪŠI POLIURS/OZOLNIEKI 3-2(-19,-21,22,24,10)
64 2017-02-19 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA EMI SM DUBYSA 0-3(-22,-17,-21)
65 2017-02-19 Parnu SH 17:00 PARNU VK VK/FLAMINGO VOLLEY 3-1(-22,22,23,15)
66 2017-02-22 Parnu SH 19:00 PARNU VK BIGBANK TARTU 2-3(-19,-19,20,25,-10)
67 2017-02-23 TTU SH 18:30 TTU SELVER TALLINN 0-3(-19,-18,-10)
68 2017-02-25 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU VK JARVAMAA 3-0(13,23,16)
69 2017-02-25 Rakvere SH 17:00 RAKVERE VK PARNU VK 0-3(-17,-16,-24)
70 2017-02-25 Rīgas 49. vsk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIOLARS/JELGAVA 1-3(-24,15,-17,-12)
71 2017-02-25 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI ASK / KULDĪGA 3-0(17,17,20)
72 2017-02-25 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA JĒKABPILS LŪŠI 1-3(-23,-21,21,-17)
73 2017-02-25 LEU SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY DU 3-0(14,20,20)
74 2017-02-26 Paide E-Piim SH 17:00 VK JARVAMAA RAKVERE VK 3-2(-22,32,-23,10,10)
75 2017-02-26 Ozolnieku SN 16:00 POLIURS/OZOLNIEKI BIOLARS/JELGAVA 1-3(23,-24,-23,-20)
76 2017-02-26 Rīgas 49. vsk 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE ASK / KULDĪGA 3-0(11,18,14)
77 2017-02-26 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA DU 3-1(17,12,-22,20)
78 2017-02-26 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY JĒKABPILS LŪŠI 3-1(22,16,-21,22)
79 2017-03-04 Parnu SH 17:00 PARNU VK JĒKABPILS LŪŠI 3-0(19,19,20)
80 2017-03-04 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA DU 2-3(20,-18,21,-23,-12)
81 2017-03-04 Rīgas 49. vk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE BIGBANK TARTU 3-1(23,-22,16,19)
82 2017-03-04 Ozolnieku SN 18:00 POLIURS/OZOLNIEKI RAKVERE VK 3-1(13,-23,21,19)
83 2017-03-04 SM Dubysa 17:00 EMI SM DUBYSA VK/FLAMINGO VOLLEY 3-1(-21,22,22,22)
84 2017-03-04 Mārupes SC 16:00 BIOLARS/JELGAVA SELVER TALLINN 1-3(-26,22,-19,-19)
85 2017-03-04 Kuldīgas SS 17:00 ASK / KULDĪGA TTU 2-3(21,-21,-20,17,-9)
86 2017-03-05 Parnu SH 17:00 PARNU VK DU 3-2(25,-23,-21,23,11)
87 2017-03-05 Paide E-Piim SH 16:00 VK JARVAMAA JĒKABPILS LŪŠI 2-3(-22,-24,20,18,-18)
88 2017-03-05 Rīgas 49. vsk 15:00 RTU/ROBEŽSARDZE RAKVERE VK 3-1(23,-21,18,13)
89 2017-03-05 Ozolnieku SN 16:00 POLIURS/OZOLNIEKI BIGBANK TARTU 0-3(-22,-22,-20)
90 2017-03-05 Kuldīgas SS 14:00 ASK / KULDĪGA SELVER TALLINN 0-3(-19,-17,-20)
91 2017-03-05 Mārupes SC 16:00 BIOLARS/JELGAVA TTU 3-1(21,-23,23,18)
Nr. Datums Vieta Laiks Komanda Komanda Rezultāts
PLAY OFF
1 2017-03-09 Rakvere SH 20:00 RAKVERE VK VK/FLAMINGO VOLLEY 3-0(18,21,22)
2 2017-03-09 Parnu SH 19:00 PARNU VK RTU/ROBEŽSARDZE 3-1(17,-19,17,17)
3 2017-03-09 Jēkabpils SN 19:30 JĒKABPILS LŪŠI SELVER TALLINN 2-3(-23,-20,23,20,-8)
4 2017-03-09 Ozolnieku SN 19:00 POLIURS/OZOLNIEKI BIGBANK TARTU 0-3(-21,-18,-22)
5 2017-03-11 SM Tauras SH 18:00 VK/FLAMINGO VOLLEY RAKVERE VK 0-3(-15,-23,-20)
6 2017-03-11 Rīgas 49.vsk 17:00 RTU/ROBEŽSARDZE PARNU VK 0-3(-23,-24,-18)
7 2017-03-11 Audentes SH 17:00 SELVER TALLINN JĒKABPILS LŪŠI 3-0(22,24,13)
8 2017-03-11 Tartu Uni SH 17:00 BIGBANK TARTU POLIURS/OZOLNIEKI 0-3(-22,-23,-22)
9 2017-03-12 Tartu Uni SH 17:30 BIGBANK TARTU POLIURS/OZOLNIEKI 3-0(16,22,24)
10 2017-03-18 Voru SH 19:00 SELVER TALLINN PARNU VK 2-3(16,-21,23,-20,-11)
11 2017-03-18 Voru SH 16:00 BIGBANK TARTU RAKVERE VK 1-3(18,-24,-17,-10)
12 2017-03-19 Voru SH 14:00 BIGBANK TARTU SELVER TALLINN 3-2(22,23,-27,-22,10)
13 2017-03-19 Voru SH 17:00 RAKVERE VK PARNU VK 3-2(-12,-20,22,24,13)

Turnīra tabula

Spēles Seti Punkti
Vieta Komanda Punkti N U Z U Z A U Z A
1 BIGBANK TARTU 70 26 24 2 73 16 4,56 2103 1760 1,19
2 SELVER TALLINN 65 26 23 3 71 22 3,23 2182 1829 1,19
3 PARNU VK 64 26 22 4 71 29 2,45 2147 1892 1,13
4 VK/FLAMINGO VOLLEY 51 26 17 9 60 39 1,54 2180 2030 1,07
5 RAKVERE VK 45 26 15 11 57 43 1,33 1968 1920 1,03
6 RTU/ROBEŽSARDZE 44 26 15 11 52 46 1,13 2144 2131 1,01
7 JĒKABPILS LŪŠI 38 26 13 13 51 52 0,98 2267 2245 1,01
8 POLIURS/OZOLNIEKI 36 26 12 14 48 53 0,91 2236 2254 0,99
9 BIOLARS/JELGAVA 35 26 11 15 45 53 0,85 2027 2037 1,00
10 EMI SM DUBYSA 33 26 10 16 43 54 0,80 1950 2051 0,95
11 VK JARVAMAA 26 26 8 18 41 61 0,67 2162 2221 0,97
12 DU 22 26 7 19 38 68 0,56 2122 2316 0,92
13 TTU 10 26 3 23 19 72 0,26 1754 2104 0,83
14 ASK / KULDĪGA 7 26 2 24 13 74 0,18 1591 2043 0,78

Statistika

http://maia.volley.ee/public/competitions/346?t=statistics

Live score

http://maia.volley.ee/public/competitions/346?t=games

Ziņas

VAI LŪŠIEM IZDOSIES PAGARINĀT PUSFINĀLSĒRIJU?

Trešdien un ceturtdien notiks Latvijas čempionāta pusfinālu vīriešiem trešās spēles. Poliurs/Ozolniekiem tā ir iespēja iekļūt finālā, Jēkabpils lūšiem – iespēja lauzt sērijas gaitu, bet RTU/Robežsardze vai Biolars/Jelgava gūs otro uzvaru sērijā.

NEDĒĻAS NOGALĒ VISĀS LĪGĀS NOTIKS IZSLĒGŠANAS MAČI

Sestdien un svētdien visās piecās Latvijas čempionāta līgās vīriešiem un sievietēm notiks izslēgšanas spēles. Sestdien pēdējos divus pusfinālistus noskaidros Nacionālajā 2. divīzijā, ceturtdaļfināli Nacionālajā līgā sievietēm tikai sāksies, Latvijas čempionātā sievietēm dalīs medaļas, bet citās līgās norisināsies pusfināli.

POLIURS/OZOLNIEKI PUSFINĀLĀ, OTRA PĀRA UZVARĒTĀJI IZŠĶIRSIES RĪT MĀRUPĒ

Arī viesos uzvaru Latvijas čempionāta ceturtdaļfinālā vīriešiem svinēja Poliurs/Ozolnieki, bet DU pēc zaudējuma pirmajā, trijos setos Daugavpilī pārspēja VK Biolars/Jelgava.

ARTIS CAICS UN RAKVERE VK UZVAR BALTIJAS LĪGĀ

Baltijas līgas finālčetriniekā Arta Caica pārstāvētā Rakvere VK arī spēlē par pirmo vietu uzvarēja, šoreiz pirmssezonas galvenos favorītus Parnu VK. Bronza tika Toma Vanaga pārstāvētajai Bigbank Tartu.

LATVIEŠI CĪNĪSIES PAR UZVARU BALTIJAS LĪGĀ

Šodien un rīt medaļas Baltijas līgā sadalīs vīrieši. Latvijas klubi gan šajās spēlēs nepiedalās, bet izcīnīt medaļas un pat uzvarētāju kausu izredzes ir pieciem Latvijas volejbolistiem.

FINĀLTURNĪRĀ – ČETRI IGAUNIJAS KLUBI

Ar Poliurs/Ozolnieku zaudējumu Tartu šodien dalību 2016./2017. gada Baltijas līgā noslēdza Latvijas klubi. Medaļas sadalīs piecu latviešu pārstāvētie četri Igaunijas klubi.

RĪT CETURTDAĻFINĀLU OTRĀS SPĒLES BALTIJAS LĪGĀ

Rīt Baltijas līgā vīriešiem notiks ceturtdaļfinālu otrās spēles, kuras var kļūt par pēdējām sērijā līdz divām uzvarām. Pirmo uzvaru centīsies gūt Latvijas klubi – RTU/Robežsardze, Jēkabpils lūši un Poliurs/Ozolnieki.

LATVIJAS KLUBI BALTIJAS LĪGAS CETURTDAĻFINĀLU SĀK AR ZAUDĒJUMU

Šodien pirmajās ceturtdaļfinālu spēlēs Baltijas līgā vīriešiem pretinieku pārākumu bija spiesti atzīt visi trīs Latvijas klubi – RTU/Robežsardze, Jēkabpils lūši un Poliurs/Ozolnieki.

SĀKAS BALTIJAS LĪGAS CETURTDAĻFINĀLI VĪRIEŠIEM

Ceturtdien Baltijas līgā vīriešiem notiks pirmās ceturtdaļfinālu spēles, kurās piedalīsies arī trīs Latvijas klubi – RTU/Robežsardze, Jēkabpils lūši un Poliurs/Ozolnieki.

LABĀKIE FEBRUĀRĪ – PĀVELS JEMEĻJANOVS, IEVA TETERE UN ĢIRTS MĀRTIŅSONS

Februārī labākie no Latvijas volejbolistiem savās līgās bija Pāvels Jemeļjanovs (Jēkabpils lūši), Ieva Tetere (SK Babīte) un Ģirts Mārtiņsons (SK Fono).