IZLASE GATAVOJAS KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRAM

Latvijas vīriešu volejbola izlase 14.novembrī uzsāka gatavošanos 2012. gada Olimpisko spēļu priekškvalifikācijas turnīram. Jau divas dienas galvenā trenera Raimonda Vildes un trenera asistentu Uģa Krastiņa un Ainara Cīruļa vadībā divas reizes dienā notiek treniņi Olimpiskajā Sporta centrā.

Izlase gatavojas pārbaudes spēlēm un atlasei, un plānots, ka 18. un 19. novembrī izbraukumā tiks aizvadītas pārbaudes spēles ar Igaunijas izlasi Kuresārē (live score). Uz treniņiem ir ieradušies visi plānotie izlases kandidāti no Vācijas, Beļģijas, Somijas, Baltkrievijas un Grieķijas. Pirmdien, 14. novembrī pa dienu, Latvijā ieradās un izlasei pievienojās arī Jānis Šmēdiņš, kuram vasaras beigās nebija iespējas to izdarīt. Gundars Celitāns gūtās traumas dēļ treniņprocesā nepiedalās un visticamāk nepalīdzēs arī izlasei turnīrā.

Latvijas vīriešu volejbola izlase 2012. gada Londonas Olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra nākamo kārtu jeb tā saukto priekškvalifikācijas turnīru aizvadīs Francijā, kur pirmie mūsu izlases pretinieki būs Čehijas izlase, savukārt 24. novembrī - Beļģijas valstsvienība.

Latvijas izlases kandidāti: Deniss Petrovs, Artis Caics (cēlāji), Austris Štāls, Ingars Ivanovs (libero), Hermans Egleskalns (diagonāles spēlētāji), Viktors Koržeņevičs, Armands Celitāns, Jānis Vāvers, Andrejs Zavorotnijs (pirmā tempa spēlētāji), Ansis Medenis, Jānis Šmēdiņš, Aivars Petruševics, Lauris Iecelnieks (otrā tempa spēlētāji).

Kalendārs