NACIONĀLAJĀ LĪGĀ LĪDERPOZĪCIJĀ SK AIZKRAUKLE

Nedēļas nogalē tika aizvadītas kārtējās Latvijas Nacionālās un Pirmās līgas čempionātu spēles. Šobrīd Nacionālajā līgā līderpozīcijā ir SK Aizkraukle, savukārt Pirmajā līgā LSPA, bet ar vienādu punktu skaitu seko Ziemeļkurzeme, Valgunde/Jelgavas novads un Rundāle/Bauska.

Nacionālā līga

Turnīra tabulā pārliecinoši pirmo vietu, ar 11 punktiem, ieņem SK Aizkraukle volejbolisti, kuri uzvarējuši visas spēles, lielākoties pieveicot pretiniekus trijos setos. Vakar SK Aizkraukle pārliecinoši uzvarēja Jēkabpils volejbolistus ar 3-0 (25-19; 25-19; 25-15).

Šajā sezonā Nacionālajā līgā par Latvijas čempionu titulu cīnīsies 9 komandas, kur pēc gada pārtraukuma ir atgriezušies arī SK Cēsis volejbolisti.

Kalendārs/rezultāti

Turnīra tabula

 

Pirmā līga

Pirms nedēļas sacensības uzsāka arī Pirmās līgas komandas. Šobrīd pa vienai spēlei izspēlējušas visas komandas, izņemot VK Balvi. Ar vienādu punktu skaitu turnīra tabulas augšgalā šobrīd atrodas LSPA, Ziemeļkurzeme, Valgunde/Jelgavas nov. un Rundāle-Bauska.

Latvijas Pirmās līgas čempionātā šajā sezonā, tāpat kā Nacionālajā līgā, startē 9 komandas, no kurām pirmo gadu piedalās Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija (LSPA) un Latvijas Universitāte (LU). Tiesības startēt Nacionālajā līgā izcīnīja SK Aizkarukle, kā arī Kuldīgas NSS.

Kalendārs/rezultāti

Turnīra tabula