ZINĀMI LATVIJAS IZLAŠU PRETINIEKI

Šodien Luksemburgā tika aizvadīta 2012.gada Eiropas Junioru un 2013.gada Eiropas Čempionāta grupu izloze.

Latvijas vīriešu izlase 2013.gada Eiropas Čempionāta kvalifikācijas turnīrā ir ielozēta vienā apakšgrupā ar Francijas, Spānijas un Ungārijas izlasēm. Apakšgrupas komandas savā starpā tiksies divos sabraukumos, no kuriem pirmais no 2012.gada 6.-9.septembrim tiks aizvadīts Ungārijā, otrais - pēc nedēļas no 13.-16.septembrim Latvijā. Apakšgrupas uzvarētājs nodrošinās vietu 2013.gada Eiropas Čempionāta finālturnīrā, kas 2013.gada septembrī notiks Polijā un Dānijā. Apkašgrupas otrā spēcīgākā komanda turpinās cīņu par ceļazīmi uz finālturnīru izslēgšanas spēlēs.

*( ) grupas turnīra organizators, turnīra kārtas numurs.


Latvijas sieviešu izlase, kas dalībai Eiropas čempionātā ir pieteika pēc ilgāka pārtraukuma, turnīru sāks ar pirmo kvalifikācijas kārtu, kur Latvijas izlases pretinieces būs Kipras izlase. Uzvarētājs tiks noteikts divu spēļu summā. Pirmā spēle tiks aizvadīta 2012.gada 11.-13.maijā Latvijā, atbildes spēle pēc nedēļas Kiprā. Uzvaras gadījumā Latvijas izlase iekļūs kvalifikācijas turnīra nākamajā kārtā - grupu turnīrā, kur potenciālās pretinieces būs - Čehijas, Bulgārijas un Ungārijas izlases.

*( ) grupas turnīra organizators, turnīra kārtas numurs.

 

Latvijas junioru (1993.dz.g.+) vīriešu izlase 2012.gada Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā ir ielozēta vienā apakšgrupā ar Vācijas, Turcijas, Slovākijas, Portugāles un Austrijas izlasēm. Komandas izspēlēs viena apļa turnīru, kas no 2012.gada 10.-15.aprīlim notiks Ankarā (Turcija). Apakšgrupas uzvarētājs nodrošinās vietu finālturnīrā, kas no 2012.gada 25.augusta - 2.septembrim notiks Polijā un Dānijā. Apkakšgrupas otrā, trešā spēcīgākā komanda iekļūs kvalifikācijas turnīra nākamajā kārtā.

 

Latvijas junioru  (1994.dz.g.+) sieviešu izlase 2012.gada Eiropas Junioru čempionātu uzsāks ar priekškvalifikācijas turnīru, kas no 2012.gada 4.-8.janvārim notiks Latvijā. Latvijas izlases pretinieces būs Dānijas un Kipras izlases. Uzvaras gadījumā Latvijas izlase nodrošinās vietu kvalifikācijas turnīra nākamajā kārtā, kas no 10.-15.aprīlim notiks Baltkrievijā, kur apakšgrupā jau ielozētas - Baltkrievijas, Vācijas, Polijas, Francijas un Lietuvas izlases.

 

 

CEV.LU