ŠODIEN PLKST.19.00 JELGAVĀ LATVIJA-UNGĀRIJA

Šodien Latvijas vīriešu volejbola izlase tiksies ar Ungārijas valstsvienību Olimpiskās kvalifikācijas atbildes spēlē Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24), plkst.19.00. Ieeja uz spēli bez maksas. Šo spēli tiešraidē varēs redzēt kanālā LTV7, kā arī sekot līdzi rezultātiem internetā. Tiešā translācija arī internetā LTV7 mājas lapā!

Pirmās kvalifikācijas kārtas spēlē Latvijas izlase viesos ar 3-2(-23;-24;21-18;10) uzvarēja Ungārijas valstsvienību. Nākamajā kārtā iekļūs izlase, kura uzvarēs abas spēles. Ja katrai izlasei būs viena uzvara un viens zaudējums, tad neatkarīgi no tā ar kādu rezultātu būs uzvarēta vai zaudēta spēle, tiks spēlēts „zelta sets” līdz 15 punktiem.

Šīs kārtas pāra uzvarētājs iekļūs nākamajā kārtā jeb tā sauktajā priekškvalifikācijas turnīrā, kas risināsies no 22.-27.novembrim. Priekšvalifikācijas turnīrā komandas sadalītas 3 grupās, katrā grupā pa 4 komandām. Katras grupas uzvarētāja nodrošinās dalību pēdējā atlases kārtā – kvalifikācijas turnīrā, kur astoņu Eiropas valstu izlases cīnīsies par 1 ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Kvalifikācijas kārta risināsies 2012.gada 8.-13.maijā.