"BRAZĪLIJĀ" ATVĒRTO DURVJU DIENA!

3. septembrī plkst. 10:00 pludmales sporta centra telpās atklāsim jauno Brazīlijas pludmales sezonu un mācību gadu. Pie mums septembris sāksies ar atvērto durvju dienu studējošiem jauniešiem, kurā norisināsies pludmales volejbola turnīrs starp Rīgas skolām un augstskolām. Tā būs iespēja studentiem un skolēniem baudīt pasaules kaislīgākās spēles sacensības garu bez dalības maksas. Toties pirmo vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar balvām no „Brazīlijas”. Godāsim arī labākos un aktīvākos komandas atbalstītājus.

Pasākumā piedalīsies arī Latvija labākie pludmales volejbolisti kā Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš, līdz ar to apmeklētājiem būs vienreizēja iespēja tikties ar mūsu lielākajām bīča zvaigznēm. Būs arī mūzika Brazīlijas ritmos, dažādi pārsteigumi un citas aktivitātes. Atvērto durvju dienas turnīrā var piedalīties visu augstskolu studenti un skolu pārstāvji, kas mācās no 10.-12.klasei. Izglītības iestādes komandu veido trīs spēlētāji, no kuriem vismaz viena ir meitene. Vēlams ierasties labā garastāvoklī un ar vēlmi baudīt „Brazīlijas” siltās smiltis un mūžīgo vasaru.

Dalībai turnīrā vari pieteikties nosūtot pieteikuma e-pastu līdz 2.septembra plkst. 12:00 uz ieva@brazil.lv, rakstot pārstāvētās skolas vai augstskolas fakultātes nosaukumu, komandas dalībnieku vārdus un uzvārdus, tālruņus un e-pastus.

Tiekamies „Brazīlijā” Jūrkalnes iela 100, Rīgā. Papildus informācija: www.brazil.lv vai zvanot Dagnijai pa tālruni 29811328

 

„Brazīlija” ir 21.gadsimta izklaides un sporta centrs. Centrā ir pieejami četri iekštelpu pludmales laukumi, kurus iespējams pielāgot dažādiem pludmales sporta veidiem (volejbolam, futbolam, badmintonam, rokas bumbai un tenisam), kā arī izklaides pasākumiem. Visa gada garumā gaisa temperatūra telpās turas virs 20 grādu atzīmes, nodrošinot arī ziemā sporta treniņiem piemērotus apstākļus gan profesionāliem sportistiem, gan atpūtniekiem, kuri vēlas eksotiku jebkuros laika apstākļos.

 

Informācija no www.brazil.lv