IZLASE RĪT DODAS UZ UNGĀRIJU

Latvijas vīriešu volejbola izlase šonedēļ uzsāks cīņu par iekļūšanu 2012.gada Olimpiskajās spēlēs. Pirmajā kvalifikācijas kārtā Latvijas izlases pretinieki būs Ungārijas izlase.

Šajā kārtā piedalīsies 12 valstu izlases un tiks spēlēts pēc sistēmas mājas-viesi.

26.augustā plkst.19.00, pēc Latvijas laika, Latvijas izlase izbraukumā tiksies ar Ungārijas valstsvienību, savukārt 3.septembrī plkst.19.00 notiks atbildes spēle Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā (Kronvalda iela 24). Nākamajā kārtā iekļūs izlase, kura uzvarēs abas spēles. Ja katrai izlasei būs viena uzvara un viens zaudējums, tad neatkarīgi no tā ar kādu rezultātu būs uzvarēta vai zaudēta spēle, tiks spēlēts „zelta sets” līdz 15 punktiem.

Izlases sastāvs šeit

Šīs kārtas pāra uzvarētājs iekļūs nākamajā kārtā jeb tā sauktajā priekškvalifikācijas turnīrā, kas risināsies no 22.-27.novembrim. Priekšvalifikācijas turnīrā komandas sadalītas 3 grupās, katrā grupā pa 4 komandām. Katras grupas uzvarētāja nodrošinās dalību pēdējā atlases kārtā – kvalifikācijas turnīrā, kur astoņu Eiropas valstu izlases cīnīsies par 1 ceļazīmi uz Olimpiskajām spēlēm. Kvalifikācijas kārta risināsies 2012.gada 8.-13.maijā.