SAMOILOVS/SOROKINS UZVAR ZVIEDRUS

SWATCH Pasaules kausa posmā, kas no 15.-20.augustam notiek Ālandu salās (Somija), sacensības no pamatturnīra pirmās kārtas uzsāka abi Latvijas vīriešu pludmales volejbola dueti – Mārtiņš Pļaviņš/Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins.

Pirmās kārtas spēlē ar 0-2(18-21;15-21) Aleksandrs Samoilovs/Ruslans Sorokins (izlikti ar 17.numuru) piekāpās ar 16.numuru izliktajam Norvēģijas duetam Tarjei Skarlund/Martin Spinnangr, tādējādi Latvijas duets sacensības turpināja pa tā saukto „zaudētāju zaru”, kur Samoilova/Sorokina pretinieki bija Zviedrijas duets Daniel Andersson/Bjorn Berg (izlikti ar 32.numuru). Latvijas duets uzvarēja zviedrus ar 2-0 (21-12;21-17). Nākamā spēle Samoilovam/Sorokinam rīt ar Vācijas duetu Sebastian Dollinger/Stefan Windscheif (izlikti ar 18.numuru).

Pirmās pamatturnīra kārtas spēlē otras Latvijas duets - Mārtiņš Pļaviņš un Jānis Šmēdiņš (izlikti ar 19.numuru) piekāpās ar 0-2 (13-21;9-21) Nīderlandes duetam Reinder Nummerdor/Richard Schuil (izlikti ar 14.numuru). Pļaviņš/Šmēdiņš sacensības turpina pa „zaudētāju zaru”, kur nākamie Latvijas dueta pretinieki būs Ķīnas pludmales volejbola dueti Peng Gao/Cheng Chen (izlikti ar 30.numuru). Spēles sākums plkst.17.30.

 

Informācija sagatavota izmantojot www.fivb.org