TRILLERIS RĪGĀ UN DAUGAVPILS PĀRSTEIGUMS

Svētdien beidzās Baltijas līgas turnīra vīriešiem pirmais riņķis.

RTU/Robežsardze revanšējās Jēkabpils lūšiem par zaudējumu pirms nedēļas Latvijas kausa finālā, bet DU viesos piecos setos apspēlēja Poliurs/Ozolniekus. Jēkabpilieši gan nebija tālu no tā, lai arī otro reizi pēc kārtas uzvarētu Rīgā, taču pēc uzvarētiem diviem pirmajiem setiem piekāpās RTU/Robežsardzei ar 2:3 (17, 18, -30, 20, -12). Uzvarētājiem pa 18 punktiem sakrāja Garklāvs un Zavorotnijs, punkts mazāk – A. Ozoliņam, bet R. Ozoliņš guva 11 punktus. Viesiem rezultatīvākie bija leģionāri no Baltkrievijas – Čebatarovs guva 20 un Ļaščinsks – 17 punktus, kamēr Jemeļjanovam – 16 un Adamovičam – 12 punkti.

Ozolniekos mājinieki trīs setus zaudēja galotnē, atdodot uzvaru DU volejbolistiem, - 2:3 (-23, 19, -23, 22, -14). Nelīdzēja arī Buzduhana gūtie 24, Arm. Āboliņa 18, Zadovska 16 un Cimoškas 13 gūtie punkti. Viesiem uzvaru ar 31 punktu kaldināja Voroņko, 15 punkti Samuilovam un 11 – Nasonovam.

Parnu VK uzvarā ar 3:2 (25, 24, -21, -14, 8) izbraukumā pār VK Flamingo Volley 16 punkti Kudrjašovam, 10 – Švānam un 8 – Buividam. Līgas līderu Bigbank Tartu panākumu pār Selver Tallinn ar 3:0 (20, 20, 16) kaldināja arī Vanags ar 9 punktiem. Vairāk par Baltijas līgas spēlēm vīriešiem lasiet šeit.

Ar divām uzvarām un diviem zaudējumiem Baltijas līgas otro riņķi uzsākušas Latvijas volejbolistes. Panākumu svinēja VK miLATss, kas ar 3:0 (20, 22, 20) apspēlēja Alytus (Kravčenoka 16, Smilškalne 13, Kovaļenko 10), un RSU/MVS, kas viesos ar 3:2 (14, -22, 16, -22, 13) izrādījās pārāka par Famila/Voru VK (Embrekte 25, Morozova 19, Pētersone 17, Sidorova 12). Zaudējuma rūgtumu izbraukumā nācās piedzīvot Jelgavai/LU, kas ar 1:3 (-17, 19, -11, -19) piekāpās TTU/Tradehouse, un SK Babīte, kas ar 1:3 (-21, 15, -13, -23) zaudēja TU/Eeden (I. Tetere 17, E. Tetere 16, Rozīte 10). Nākamās spēles Baltijas līgā gan vīriešiem, gan sievietēm – 14. janvārī. Vairāk par Baltijas līgas spēlēm sievietēm lasiet šeit.

Nacionālajā līgā 1 vīriešiem sestdien notika divas spēles. Aizpute ar 3:1 (24, 20, -17, 18) pārspēja Vecumniekus (Zemturis 14, Škuburs 12, Kapins 11, Štāls 10 – Kremers 15), bet VK Ventspils ar 3:2 (25, 19, -23, -17, 11) apspēlēja VK Ozolnieki (Cernuho 15, Rutkis 14, Javalds 13, Rusis 11 – G. Balodis 22, Jusis 20, Dabins 18). Nākamā spēle līgā 7. janvārī, kad OC Limbaži/MSĢ uzņems Aizputi. Vairāk par Nacionālās līgas 1 spēlēm lasiet šeit.