BRAZĪLIJAS SUMMER GRAND PRIX 6.POSMS 13.08.

„Brazīlijas Summer Grand Prix” turnīrs tuvojas noslēgumam, atlikuši vairs tikai 3 posmi. Nākamais jau 13.augustā plkst.12.00 pludmales sporta centrā „Brazīlija, Jūrkalnes ielā 100. Atgādinām, ka kopvērtējumā tiks vērtēti tikai 5 labākie posmi un rezultatīvākie spēlētāji saņems dāvanu kartes no tūrisma aģentūras „Alida Tūrs”-200Ls un 100Ls vērtībā, savukārt katra turnīra posma 1.-3.vietu ieguvēji tiks apbalvoti ar balvām no Brazīlijas, Atlētika, Isostar, Krown u.c, tāpēc nenokavē un piedalies!

“Brazīlijas Summer Grand Prix” turnīrs notiek pēc spēkā esošajiem FIVB pludmales volejbola noteikumiem. Spēles tiesās paši spēlētāji un spēļu garumi var tikt mainīti vadoties pēc pieteikušos komandu skaita. Turnīram var pieteikties ikviens spēlēt gribētājs bez vecuma vai dzimuma ierobežojumiem. Vienīgais nosacījums- spēlētājiem, kas uz pieteikšanās termiņa datumu ir Latvijas kopējā reitinga 40 labāko vidū, jāspēlē ar kādu, kurš šajā reitingā nav.

Dalībai turnīrā vari pieteikties nosūtot pieteikuma e-pastu līdz 11.augusta plkst. 17:00 uz beachvolley@beachvolley.lv, rakstot turnīra nosaukumu, norises laiku, dalībnieka vārdu un uzvārdu, tālruni un e-pastu. Ja pieteiksi komandu līdz 11.augusta plkst. 17:00, tad dalības maksa no komandas būs 8ls. Ja komandu pieteiksi pēc noteiktā laika, tad dalības maksa būs 12Ls.

Reģistrācija 13.augustā no plkst. 11.30. Spēļu sākums 12.00.

 

www.brazil.lv