JANVĀRĪ LABĀKIE - LEVINSKIS, HRAPĀNE UN ŠMITS

Janvārī par labāko Latvijas klubu spēlētāju Baltijas līgā tika atzīts VK Biolars Jelgava spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis.

Janvārī par labāko Latvijas klubu spēlētāju Baltijas līgā tika atzīts VK Biolars Jelgava spēlētājs Kārlis Pauls Levinskis. Viņš četrās spēlēs guva 67 punktus, no tiem septiņus – ar netveramām servēm un piecus – ar bloku. Uzbrukumā viņš darbojās ar 45,08 procentu efektivitāti un janvārī vairāk punktus Baltijas līgā guva tika Selver Tallinn spēlētājs Olivers Oravs – 75 punktus.

Par labāko Latvijas klubu spēlētāju Baltijas līgā sievietēm janvārī tika atzīta VK miLATss volejboliste Terēze Hrapāne. Viņa četros mačos guva 54 punktus, no tiem piecus – ar servi un astoņus – ar bloku. Terēzei arī teicams uzbrukumu efektivitātes koeficients – 56,16 procenti veiksmīgu uzbrukumu.

Nacionālajā līgā 1 vīriešiem janvārī visiespaidīgāko sniegumu demonstrēja OC Limbaži/MSĢ spēlētājs Kristaps Šmits, kurš trijās spēlēs sakrāja 49 punktus. No tiem astoņi tika gūti ar eisiem, bet vēl trīs tika gūti ar veiksmīgu bloku.