AR LĪGAS LĪDERIEM CETURTDAĻFINĀLĀ SPĒLĒS POLIURS/OZOLNIEKI

Šodien Baltijas līgā vīriešiem kļuva zināmi ceturtdaļfināla pāri, bet visas astoņas izslēgšanas spēļu dalībnieces bija noskaidrotas jau sestdien.

Līgas līdervienība Bigbank Tartu otru zaudējumu ciest vienā izbraukumā neatļāvās un ar kanādiešu leģionāru Bredliju Robertu Ginteru ierindā ar 3:0 (22, 22, 20) apspēlēja Poliurs/Ozolniekus, liekot saprast, ka tai nekas nav pretī tikties ar Ozolnieku komandu arī play-off 1. kārtā. Tartu komandai Ginters guva 15. Bet Toms Vanags – 14 punktus, kamēr mājiniekiem rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Haralds Regža, ar 12 punktiem piebalsojot Armandam Āboliņam.

Ar uzvaru pēdējā spēlē EMI SM Dubysa komandu turnīra tabulā apsteidza Biolars/Jelgava, taču līdz astotajai vietai tas aizsniegties nepalīdzēja. Jelgavnieki Mārupē ar 3:1 (21, -23, 23, 18) pārspēja TTU, Kārlim Paulam Levinskim gūstot 22, Pēterim Aukmanim 17, Arvim Zelčam 12 un Mārcim Jirgensonam 10 punktus.

Selver Tallinn ar uzvaru viesos pār ASK/Kuldīgu ar 3:0 (19, 17, 20) nodrošināja otro vietu un tikšanos ceturtdaļfinālā ar Jēkabpils lūšiem. Kuldīdzniekiem 7 punktus guva Gatis Slavēns. Tallinieši par trim punktiem apsteidza Parnu VK, kas ar 3:2 (25, -23, -21, 23, 11) vinnēja DU. Pērnavas uzvarā no sirds izspēlējās Edvarts Buivids, gūstot 36 punktus, Tomam Švānam 7 punkti, bet Aleksandrs Kudrjašovs šoreiz palika bez punktiem, kamēr daugavpiliešiem Aleksandram Samuilovam 20, Ēriks Voroņko 15, Aleksandrs Nasonovs 13 un Mareks Lazuko 10 punktus. Pērnavieši ceturtdaļfinālā līdz divām uzvarām tiksies ar RTU/Robežsardzi.

Rīdzinieki 6. vietu turnīra tabulā bija nodrošinājuši jau pirms šodienas spēles tāpat kā viņu pretinieki Rīgas 49. vidusskolā Rakvere VK, tomēr uzvarēja arī pēdējā spēlē – 3:1 (23, -21, 18, 13). Rolands Ozoliņš panākumu atzīmēja ar 19 punktiem, Andrejs Zavorotnijs guva 14, Atvars Ozoliņš 13 un Antons Nazarovs 10 punktus, kamēr rakveriešiem, kuri ceturtdaļfinālā spēlēs ar Viļņas VK/Flamingo Volley, šodien nespēlēja Artis Caics.

Visbeidzot Jēkabpils lūši Paidē noformēja septīto vietu, ar 3:2 (22, 24, -20, -18, 18) pieveicot VK Jarvamaa. Pāvels Jemeļjanovs uzvarētājiem guva 27, Bariss Čebatarovs 20, Arvīds Ribickis 12 un Zigurds Adamovičs 10 punktus.

Pirmās ceturtdaļfināla spēles notiks 9. martā turnīra tabulā zemāk esošo komandu laukumā, kamēr atbildes mači 11. martā un, ja nepieciešams, trešās spēles 12. martā rangā augstākstāvošo komandu laukumos.