VALDES SĒDE MURJĀŅU SPORTA ĢIMNĀZIJĀ

15. martā Murjāņu Sporta ģimnāzijā (MSĢ) notika Latvijas Volejbola federācijas (LVF) jaunās valdes otrā sēde. MSĢ tika izvēlēta, lai LVF valdes locekļiem būtu iespējas klātienē iepazīties ar skolu un uzklausīt skolas vadības un treneru viedokli par situāciju MSĢ un to redzējumu, kas nepieciešams, lai stiprinātu volejbola pozīcijas nākotnē.

MSĢ galvenais uzdevums ir sagatavot profesionālus spēlētājus valsts izlasēm, kas ir svarīgi volejbola attīstībai valstī. Valdes sēdes laikā tika ieskicēti nākotnes uzdevumi un turpmākās rīcības virzieni volejbola pozīciju stiprināšanai MSĢ, kā arī izvirzīts uzdevums LVF sagatavot iesniegumu Nacionālajai Sporta padomei par MSĢ attīstības tālāko koncepciju, jaunas sporta spēļu zāles nepieciešamību izvirzot kā prioritāti. Valdes sēdes darba kārtībā iekļāva arī jautājumus par komisiju locekļu un to vadītāju apstiprināšanu, LVF jauno biedru pieņemšanu, budžeta projekta 2017. gadam izskatīšanu un LVF ģenerālsekretāra galveno pienākumu noteikšanu.

Valdes sēdes laikā tika izskatīts LVF komisiju sastāvs un apstiprināti to locekļi. Komisiju sastāvs pieejams šeit: LVF KOMISIJAS. Par jaunizveidotās LVF Sacensību organizācijas komisijas vadītāju tika apstiprināts SK Jēkabpils Lūši preizdents Māris Trušelis.

Valdes sēdes laikā tika apstiprināts budžeta projekts 2017. gadam, kas sastāda 1 miljonu 500 tūkstošus eiro. Tajā iekļautas arī Eiropas čempionāta fināla pludmales volejbolā organizēšanas izmaksas. Budžets projekts pieejams šeit: LVF BUDŽETS 2017

Valdes sēdes laikā tika izskatīti saņemtie iesniegumi par uzņemšanu LVF juridisko biedru statusā. Balsojot tika pieņemts lēmums, ka par LVF jaunajiem biedriem tiek uzņemti:

  • Biedrība “Sporta klubs Talsi”,
  • SIA “Brazīlija”,
  • Biedrība “Es par volejbolu!”,
  • Biedrība “Pētera Plūmes Volejbola klubs”.

Nākamās valdes sēdes norises vieta un laiks tiks noteikts vēlāk.