BIOLARS/JELGAVA IEKĻŪST PUSFINĀLĀ

Latvijas čempionāta ceturtdaļfināla trešajā spēlē uzvaru savā laukumā svinēja Biolars/Jelgava, sērijā uzvarot ar 2-1.

Izšķirošajā ceturtdaļfināla spēlē Mārupē šodien Biolars/Jelgava izmantoja mājas spēļu priekšrocības un ar 3:0 (23, 20, 17) pārspēja DU volejbolistus, kuriem sezona līdz ar to ir beigusies. Uzvarētāju labā 16 punktus guva Vitālijs Cinne, bet 10 – Kārlis Pauls Levinskis. Viesiem nelīdzēja pat Aleksandra Samuilova 18 gūtie punkti.

“Sērija padevās raiba,” trīs aizvadītās spēles ar DU komentēja Biolars/Jelgava treneris Jurijs Deveikus. “Pirmā spēle mums bija ļoti veiksmīga, uzvarējām viegli, un spēlētāji sāka domāt, ka tā būs arī nākamajā spēlē. Otro maču mēs aizvadījām ļoti slikti, bet pretinieki spēlēja teicami, īpaši uzbrukumā un aizsardzībā. Mēs savukārt neko nevarējām izdarīt blokā. Šodien uzlabojām sniegumu blokā, servēs un uzbrukumā, un ar to bija pietiekami uzvarai.”

Jau 1. aprīlī gaida pirmais pusfinālmačs pret RTU/Robežsardzi. “Vēl ir nedēļa laika, lai sagatavotos,” saka Deveikus. “Vispirms izpētīsim, savu spēli, ko varam uzlabot. Tad – pretinieku, ko viņi dara un kā. Sestdien redzēsim, kas no tā ir sanācis. Tas, ka mačs notiks Rīgā, lielu lomu nespēlēs, jo tas mums ir tuvu. Ja būs pilna zāle, prieks spēlēt būs abām komandām.”

Abas pusfināla sērijas sāksies 1. aprīlī, kad RTU/Robežsardze uzņems Biolars/Jelgavu, bet Poliurs/Ozolnieki dosies izbraukumā pie Jēkabpils lūšiem.

Vairāk par Latvijas čempionātu volejbolā vīriešiem lasiet šeit