PEKMANIS UN KRASTIŅŠ TURPINA UZVARĒT

Pagājušajā nedēļā uzvarēt turpināja Reiņa Pekmaņa pārstāvētā Lindemans AALST un Uģa Krastiņa trenētā VK Barkom-Kažaņi.

Jau ceturto uzvaru četrās spēlēs Beļģijas čempionāta otrajā posmā izcīnījusi Reiņa Pekmaņa pārtāvētā Lindemans AALST, kas viesos ar 3:0 (23, 14, 16) apspēlēja Volley Haasrode Leuven. Reinim uzvarā 19 punkti. Nākamais mačs 1. aprīlī viesos ar līderi Noliko Maaseik A, kuriem ir par punktu vairāk.

Ukrainā visos otrā posma deviņos mačos uzvaras svinējusi Uģa Krastiņa trenētā VK Barkom-Kažaņi. Ar 3:0 (23, 13, 29) tika uzvarēts Hmeļņickas Novators, ar 3:1 (23, 20, -21, 18) – Harkivas Lokomotīvi un ar 3:2 (24, -21, -22, 22, 10) – VK Viņņica.

Krievijā pamatturnīra priekšpēdējā kārtā viesos zaudējumu pret Maskavas Dinamo ar 1:3 (-20, -26, 22, -19) cieta Denisa Petrova pārstāvētā Dinamo – ĻO. Deniss guva 1 punktu ar sekmīgu uzbrukumu.

Par spīti Hermana Egleskalna gūtajiem 25 punktiem Francijas čempionātā Nice Volley-Ball savā laukumā ar 1:3 (-19, 19, 23, 23) zaudēja Chaumont. Iepriekšējā spēlē viesos Nīcas volejbolistiem ar izdevās uzvarēt Paris Volley. Hermanam 27 gūtie punkti. Septītā vieta turnīra tabulā ceturtdaļfinālā pretī deva 2. vietas ieguvējus Montpellier Volley UC. Pirmais mačs sērijā līdz divām uzvarām 7. aprīlī viesos.

Austrijas čempionāta pusfinālā Matīss Gabduļļins ar 13 punktiem bija rezultatīvākais SG Raiffeisen Waldviertel rindās, taču viesos nācās piedzīvot zaudējumu ar 0:3 (-16, -19, -16) pret Hypo Tirol Volleyballteam. Arī sērijā zaudējums ar 0-3, un cīņā par trešo vietu būs jāspēlē ar UVC Holding Graz. Pirmais mačs Gabduļļinam savā laukumā 1. aprīlī.

Visbeidzot Ruslana Sorokina pārstāvētā VK Prievidza pirmajā pusfināla spēlē izbraukumā ar 2:3 (13, -20, -20, 19, -11) piekāpās VK Mirad PU Prešov. Sorokins visos setos nāca uz maiņu un guva 2 punktus. Otrā spēle  30. martā savā laukumā, bet trešā – 1. aprīlī viesos.