JELGAVNIEKI - BALTIJAS LĪGĀ LĪDERU TRIJNIEKĀ

Pēc divām uzvarām savās mājās vismaz līdz nākamajai nedēļas nogalei Baltijas līgas līdervienību vidū būs arī Biolars/Jelgava, kas šodien četros setos pārspēja Jēkabpils lūšus.

Galvenajā kārtas cīņā ar Latvijas komandu līdzdalību Jelgavā tikās Biolars/Jelgava un Jēkabpils lūši, kas vakar ļoti pārliecinoši Rīgā apspēlēja RTU/Robežsardzi. Šoreiz uzvarēja pieredze. Viesi gan sakāva jelgavniekus otrajā setā, taču tajos setos, kuros uzvarētājs izšķīrās sīvākā cīņā, pārāki bija mājinieki, kuriem trenerim Jurijam Deveikum šosezon palīdz bijušais Ozolnieku kluba treneris Guntis Atars. Biolars/Jelgava uzvarēja ar 3:1 (21, -18, 22, 23) un kopā ar Parnu VK, Saaremaa VK un Selver Tallinn (aizvadījusi tikai vienu spēli) izcīnījusi maksimāli iespējamo punktu skaitu. Uzvarētājiem 20 punkti Kārļa Paula Levinska kontā, bet pa 13 punktiem pievienoja Viktors Koržeņevičs un Vitālijs Cinne. Jēkabpiliešu rindās 16 punkti Zigurdam Adamovičam, pa 15 – Armandam Āboliņam un Pāvelam Jemeļjanovam, bet 10 – Ērikam Voroņko.

Pie pirmās uzvaras Rīgas 49. vidusskolā tika valsts čempione RTU/Robežsardze, kas pēc uzvarētiem pirmajiem diviem setiem paši sarūpēja intrigu un Daugavpils Universitātes puišus pieveica vien piektajā setā – 3:2 (22, 20, -20, -21, 12). Mājiniekiem 28 punktus (no tiem 11 jau 1. setā) guva Gatis Garklāvs, 18 – Aleksandrs Avdejevs, 11 – Rolands Ozoliņš un 10 – Antons Nazarovs, bet viesiem 25 punkti Aleksandram Samuilovam, 19 – Aleksandram Nasonovam, 11 – Arvīdam Ribickim, 10 – Raimondam Vilmanim un 9 – Deividam Ževnerovičam.

Otro zaudējumu pēc kārtas cieta līgas debitante OC Limbaži/MSĢ, kas viesos ar 0:3 (-8, -15, -15) piekāpās Rakvere VK. Rezultatīvākais viesiem ar 7 punktiem bija Rihards Lazdiņš. Vēl Parnu VK viesos ar 3:0 (17, 22, 15) pārspēja BIGBANK Tartu (Tomam Švanam 12 punkti). Nākamā spēle līgā trešdien, kad Austra Štāla trenētā Selver Tallinn uzņems Rakvere VK.

Vairāk par Baltijas līgu vīriešiem lasiet šeit.