"RTU/ROBEŽSARDZE" APSTEIDZ TURNĪRA TABULA JELGAVNIEKUS

Rīgas 49. vidusskolā šodien Credit24 meistarlīgas mērogā kaimiņu cīņā (Rīga un Jelgava) šodien “RTU/Robežsardze” ar 3:0 (22, 23, 20) pieveica “Biolars/Jelgavu” un apsteidza jelgavniekus arī turnīra tabulā.

Šodienas spēlei bija tā sauktā sešu punktu vērtība, jo pirms spēles Jelgavas klubs rīdziniekus apsteidza tikai par trim punktiem, ieņemot 8. vietu līgā, kamēr “RTU/Robežsardze” bija devītā. Tagad jau Rīgas klubs apsteidzis jelgavniekus un ieņem pēdējo izslēgšanas spēļu ailīti tabulā.

Spēle bija ļoti līdzīga, un nevienā brīdī rezultāts nepārsniedza četru punktu starpību. 1. setā mājiniekiem krietni palīdzēja līgas oktobra labākais spēlētājs Gatis Garklāvs, kas lieliski darbojās uzbrukumā. 2. setā viesi izvirzījās vadībā ar 8:5, taču drīz vien jau bija 13:10 mājinieku labā, kuri šo pārsvaru gan nenosargāja, taču setu uzvarēja. Trešajā setā rezultāts svārstījās visvairāk, vairākkārt abām komandām gūstot pa trim punktiem pēc kārtas, taču jelgavniekus pievīla kļūdas, bumbu raidot tīklā.

Rezultatīvākais mājinieku rindās ar 12 gūtajiem punktiem bija Garklāvs, kurš pusi sakrāja 1. setā, bet pa 11 punktiem pievienoja Antons Nazarovs un Aleksandrs Avdejevs. Viesu rindās 11 punkti Viktoram Koržeņevičam, 10 – Kārlim Paulam Levinskim, taču abiem kopā 13 kļūdas uzbrukumā.

TVNET izpildījumā Jēkabpilī šobrīd jau norisinās nākamā spēle, kur “Jēkabpils lūši” uzņem “Parnu VK”.