“OC LIMBAŽI/MSĢ” PĀRSTEIDZ KĒLU

“Credit24” meistarlīgas spēlē vīriešiem šodien “OC Limbaži/MSĢ” viesos ar 2:3 (-19, 21, 21, -23, -5) piekāpās līgas līdervienībai “Parnu VK”.

Laura Iecelnieka vadītie “limbažnieki” Pērnavā pārsteidza miegainos mājiniekus, kuri, diezgan viegli uzvarējuši pirmo setu ar 25:19, gaidīja, kad jaunie latvieši paši atnesīs uzvaras atslēgas.

Nenesa, bet pārsteidza ar varenu 2. seta sākumu – 6:1! Uz šīs nots “limbažnieki” aizvadīja divus setus, uzvarot abos. Tikai tad, kad viens punkts jau bija zaudēts, Latvijas izlases vecākā trenera Avo Kēla vadītie līgas līderi sāka smelt izlieto ūdeni. Divus punktus sasmēla un pagaidām palika turnīra tabulas augšdaļā. Zaudētais punkts šo godu var atņemt, kad līdzīgu spēļu skaitu būs aizvadījuši sīvākie sāncenši “Saaremaa VK”.

Tikmēr Iecelnieka aizbilstamie ar 7 punktiem 10 spēlēs pakāpās uz 11. vietu līgā, apsteidzot “Jarvamaa”.

“OC Limbaži/MSĢ” komandā 17 punkti Kristapam Šmitam, 16 – Atvaram Ozoliņam un 13 – Kristapam Platačam, bet pretinieku rindās 8 punkti Tomam Švanam.

“Pēc 1. seta viņi kā līgas pirmā komanda gan jau paskatījās, sak, gan jau mēs viņus kaut kā. Un tā arī spēlēja,” ar mača iespaidiem dalījās Lauris Iecelnieks. “Mēs sākām spēlēt ar labām emocijām, un tik sakarīgs sniegums kā līdz 5. setam mums vēl nebija bijis. 4. setā nepaveicās. Bijām izvilkuši līdz 23:22, aizsardzībā pacēlām bumbu, vajadzēja atsist, un neatsitām. Vajadzēja vinnēt 3:1. Tad jau viss aizgāja uz otru pusi. Vienalga solītis uz priekšu tas ir. Kad mums atļāva spēlēt līgā, mūsu uzdevums bija spēlēt pēc pilnas programmas. Tad arī spēlējam piecu setu mačus. Atliek tikai uzvarēt,” uz humora nots sarunu beidza Iecelnieks, kura vadītā komanda šosezon jau ceturto reizi ir tikusi līdz 5. setam.

Nākamās spēles līgā Latvijas klubiem sestdien un svētdien.

Vairāk par “Credit24” meistarlīgu lasiet šeit:

http://www.volejbols.lv/klasiskais-volejbols/viriesi/baltijas-liga