SKATĪTĀJI SEKMĒ “LŪŠU” UZVARU LATVIJAS KAUSA PIRMAJĀ PUSFINĀLSPĒLĒ

Latvijas kausa īpašnieki “Jēkabpils lūši” spēruši platu soli pretī finālam. Viņi savā laukumā trijos setos pārspēja “Biolars/Jelgavu”.

Latvijas kausa pusfināla pirmajā spēlē “Jēkabpils lūši” savās sienās ar 3:0 (23, 13, 20) apspēlēja “Biolars/Jelgava” volejbolistus. Lielā mērā rezultātu ietekmēja 1. seta iznākums, saspringtā galotnē panākumu svinot mājiniekiem. Par rezultatīvāko uzvarētāju komandā kļuva Zigurds Adamovičs, kurš sakrāja 14 punktus. 13 punkti Ērikam Voroņko, 12 – Armandam Āboliņam, 9 – Rihardam Puķītim, 6 – Vladislavam Blumbergam un 5 – Edvīnam Skrūderam. Viesiem pa 10 punktiem guva Gatis Slavēns un Kārlis Pauls Levinskis, 9 punkti Viktoram Koržeņevičam, 5 – Vitālijam Cinnem, 3 – Arvim Zelčam un pa 2 – Aigaram Sniedzānam un Mārcim Jirgensonam.

“Labi nospēlējām,” pēc mača teica Jēkabpils komandas prezidents Māris Trušelis. “Pirmos divus setus pabeidzām ar eisu. Tas deva papildu pārliecību. 2. setā uzvarējām bez variantiem. Labi spēlējām blokā, labi nospēlēja pusītes – Armands Āboliņš un jo sevišķi Ēriks Voroņko, kurš nokārtoja daudzas grūtas bumbas uzbrukumā. Zigurds Adamovičs bija labs gan blokā, gan uzbrukumā. Servējām agresīvāk, bet pretinieki savās servēs kļūdījās vairāk, sevišķi Levinskis un Slavēns, kuri servēja agresīvāk. Daudzie skatītāji uzmundrināja, kad to visvairāk vajadzēja. Zīmīgi, ka trešajā setā, kad rezultāts bija 24:20, pat izdzisa viena lampu virtene. Tiesnesis ļāva turpināt spēlēt, jo tas redzamību īpaši neietekmēja.

Pirms spēles bijām runājuši, ka nav jāpievērš uzmanība kļūdām vai tiesnešu darbībai, un mūsu jaunie spēlētāji mierīgi raudzījās uz savām kļūdām.”

“Bijām ļoti gatavi,” piebilda mača rezultatīvākais spēlētājs Zigurds Adamovičs. “Treneris bija paveicis lielu darbu, izdarījis secinājumus, un mums atlika izpildīt spēles plānu. Arī spēlēt savu skatītāju priekšā bija viegli. Labi spēlējām jau nedēļas nogalē pret “Jarvamaa” un arī “Selveru”, un arī par šodienas maču treneris (Mārcis Obrumans. - D.Ā.) teica, ka esam nospēlējuši ļoti labi. Atbildes spēle notiks Zemgales Olimpiskajā centrā. Tur šogad vienu setu jau esam vinnējuši. Iesim laukumā un spēlēsim, kā protam. Uz Jelgavu pošas arī fanu autobuss.”

Atbildes spēle Jelgavā notiks 29. novembrī, bet jau rīt, pulksten 19:00, Daugavpils BJSS sporta zālē otrs pusfināls, kurš “Daugavpils Universitāte” uzņems “RTU/Robežsardzi”.