AIZ ROBEŽĀM UZVARA VĀCIEŠIEM UN KOLČINAM

Nedēļas nogalē pie uzvarām citu valstu čempionātos tika abi Vācijas kluba „SWD Powervolleys Dueren” spēlētāji, kā arī Borisa Kolčina trenētā Maskavas “Dinamo”.

Francijas čempionātā “Tours Volley-Ball” izbraukumā sīvi cīnījās ar līdervienību “Chaumont Volley-Ball 52 Haute-Marne”, taču mājinieki visos trijos setos bija veiksmīgāka galotnē – 3:0 (22, 23, 24). Hermans Egleskalns ar 14 punktiem bija rezultatīvākais savā komandā. “Tours Volley-Ball” noslīdējusi uz piekto vietu turnīra tabulā un nākamajā spēlē 12. decembrī Ažaksjo tiksies ar turienes “GFCA Volley-Ball”, kuriem tāpat kā Tūrai ir piecas uzvaras deviņās spēlēs.

Krievijā Ļeņingradas apgabala “Dinamo” Novosibirskā ar 0:3 (-20, -19, -25) zaudēja Čempionu līgas komandai “Lokomotīvei”. Deniss Petrovs viesiem guva 4 punktus. Borisa Kolčina trenētā Maskavas “Dinamo” Sanktpēterburgā ar 3:1 (22, -23, 21, 22) apspēlēja turienes “Zenītu”, samainoties vietām turnīra tabulā un paceļoties uz 5. vietu. Nākamās spēles 24. decembrī, kad Ļeņingradas apgabala “Dinamo” uzņems Belgorodas “Belogorji”, bet Maskavas “Dinamo” - līderi Kazaņas “Zenītu”.

„SWD Powervolleys Dueren” Vācijas čempionātā viesos ar 3:0 (21, 17, 11) pārspēja līgas pastarīti “Bergische Volleys” un saglabāja 4. vietu turnīra tabulā. Romānam Saušam 12, bet Edvartam Buividam – 5 punkti. Nākamais mačs latviešiem 17. decembrī viesos ar citiem pastarīšiem “TV Rottenburg”.

Čehijā “SK Volejbal Usti nad Labem” savā laukumā ar 0:3 (-23, -21, -19) piekāpās Liberecas “VK Dukla”, kas šobrīd ir čempionāta līdere. Tomam Vanagam šajā mačā 6 gūtie punkti. Nākamais mačs Ūsti pie Labas klubam 14. decembrī savā laukumā ar “Kladno volejbal cz”, kas ieņem otro vietu turnīra tabulā.

Portugāles čempionātā Aleksandra Kudrjašova pārstāvētā “Associação de Jovens da Fonte do Bastardo” izbraukumā ar 2:3 (22, 16, -27, -19, -13) piekāpās  “Leixoes SC” un atkāpās uz 4. vietu. Nākamā spēle Azoru salu komandai 16. decembrī savā laukumā ar turnīra tabulas lejasgala komandu “Vitoria SC”.