P O T C P S Sv
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10

Jaunumi

ŠMITS UN SAMOILOVS EIROPAS U-20 ČEMPIONĀTĀ FINIŠĒ DEVĪTIE

Ziņas

ŠMITS UN SAMOILOVS EIROPAS U-20 ČEMPIONĀTĀ FINIŠĒ DEVĪTIE

Eiropas U-20 čempionātā pludmales volejbolā Itālijā Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits ieņēmuši dalītu devīto, bet Vanesa Grosberga un Anete Namiķe – dalītu 17. vietu.

ŠMITS UN SAMOILOVS VULKANO SALĀ SVIN UZVARU GRUPĀ

Itālijā Eiropas U-20 čempionātā pludmales volejbolā izslēgšanas spēlēs iekļuvuši abi Latvijas dueti – Mihails Samoilovs/Kristaps Šmits un Vanesa Grosberga/Anete Namiķe.

NAMIĶE UN GROSBERGA IEŅEM 2. VIETU GRUPĀ EIROPAS U-18 ČEMPIONĀTĀ

Eiropas U-18 čempionātā pludmales volejbolā Vanesa Grosberga un Anete Namiķe Kazaņā cīņā par 1. vietu grupā piekāpās Austrijas pārim, bet Robertam Kļaviņam un Jānim Jansonam turnīrs pēc trim zaudējumiem ir beidzies.

NAMIĶE UN GROSBERGA IEKĻŪST EIROPAS U-18 ČEMPIONĀTA PLAY-OFF TURNĪRĀ

Vanesa Grosberga un Anete Namiķe Kazaņā ar divām uzvarām sākušas Eiropas U-18 čempionātu pludmales volejbolā. Puišu turnīrā zaudējums Robertam Kļaviņam un Jānim Jansonam.

SUDRABS JŪRMALĀ – DIVU VIETU KĀPUMS PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs atkal ir pirmā desmitnieka dalībnieki. Viņi pacēlušies par divām vietām. Strauju kāpumu pēc iekļūšanas Eiropas meistarsacīkšu astoņu labāko komandu vidū piedzīvojis labākais Latvijas sieviešu duets Anastasija Kravčenoka un Tīna Graudiņa, kas tagad pasaulē ierindojas 45. vietā.

VOLEJBOLISTI AR ZAUDĒJUMU SĀK UNIVERSIĀDI

Ar zaudējumu universiādi Taivānas galvaspilsētā Taipejā uzsākušas Latvijas volejbola izlases.

JŪRMALĀ UZVAR ITĀĻI UN VĀCIETES

Eiropas čempionāta finālā Jūrmalā uzvaru svinēja Itālijas pludmales volejbolisti Paolo Nikolai un Daniele Lupo, kas finālā pārspēja mājinieku favorītus Aleksandru Samoilovu un Jāni Šmēdiņu, un Vācijas sportistes Nadja Glencke un Jūlija Grosnere.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv