P O T C P S Sv
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
26 27 28 29 30 1 2

Jaunumi

GRAUDIŅAI UN KRAVČENOKAI EIROPAS U-22 ČEMPIONĀTĀ 5. VIETA

Ziņas

GRAUDIŅAI UN KRAVČENOKAI EIROPAS U-22 ČEMPIONĀTĀ 5. VIETA

Ceturtdaļfinālā Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas gājienu pēc sava otrā Eiropas U-22 čempioņu titula apturēja šveicietes. Turnīrs ar 9. vietu beidzies arī Mihailam Samoilovam un Kristapam Šmitam, kuri piekāpās norvēģiem Andersam Berntsenam Molam un Matiasam Berntsenam.

LATVIJAS PLUDMALES VOLEJBOLISTI HĀGĀ IERINDOJAS DALĪTĀ 9. VIETĀ

Pasaules tūres posmā Hāgā otrajā izslēgšanas spēļu kārtā saviem pretiniekiem piekāpās gan Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs, gan Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, posmā ieņemot dalītu 9. vietu.

AR TRIM UZVARĀM EIROPAS U-22 ČEMPIOŅU TITULA AIZSTĀVĒŠANU SĀK GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Arī grupas trešajā spēlē pie panākuma šodien tika Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka. Otro vietu grupā izcīnīja Mihails Samoilovs un Kristaps Šmits, bet Paulai Ņečiporukai un Alisei Pētersonei čempionāts ir beidzies.

LATVIJAS DUETU DIVCĪŅĀ HĀGĀ UZVAR ŠMĒDIŅŠ/SAMOILOVS

Pasaules tūres posmā Hāgā Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs uzvarēja grupā, pārspējot Mārtiņu Pļaviņu un Haraldu Regžu. Otrajā izslēgšanas spēļu kārtā iekļuva arī Pļaviņš ar Regžu, kas divos setos pārspēja Kanādas duetu.

AR UZVARĀM EIROPAS U-22 ČEMPIONĀTU SĀK SAMOILOVS/ŠMITS UN GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Vīriešu sacensībās panākums tika Mihailam Samoilovam un Kristapam Šmitam, bet sievietēm divas uzvaras pašreizējo čempioņu Tīnas Graudiņas un Anastasijas Kravčenokas kontā. Rīt viss izšķirsies Paulai Ņečiporukai un Alisei Pētersonei, kas šodien cieta divas neveiksmes.

ABI LATVIJAS DUETI HĀGĀ RĪT CĪNĪSIES PAR 1. VIETU GRUPĀ

Ar uzvaru pasaules tūres posmu Hāgā uzsākuši gan pasaules ranga līderi Jānis Šmēdinš un Aleksandrs Samoilovs, gan Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža.

CETURTDIEN TRIM LATVIJAS DUETIEM SĀKAS EIROPAS U-22 ČEMPIONĀTS PLUDMALES VOLEJBOLĀ

Austrijas pilsēta Bādene šogad uzņem Eiropas U-22 meistarsacīkstes pludmales volejbolā. Latviju pārstāvēs trīs pāri.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv