P O T C P S Sv
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
28 29 30 31 1 2 3

Jaunumi

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS SAGĀDĀ TRILLERI

Ziņas

ŠMĒDIŅŠ UN SAMOILOVS SAGĀDĀ TRILLERI

Ar 12 cīņām šodien Eiropas čempionātu Jūrmalā uzsāka astoņi Latvijas pludmales volejbola dueti. Pie uzvarām tika četri. Citās spēlēs pārsteigumu pagaidām ir maz.

PRETĪ MEDAĻĀM AR 12. VIETU PASAULES RANGĀ

Jaunākajā pasaules rangā Jānis Šmēdiņš un Aleksandrs Samoilovs ieņem 12. vietu, kas Eiropas čempionāta priekšvakarā ir sestā starp eiropiešiem. Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža ir 26. vietā, bet labākais no Latvijas sieviešu duetiem Anastasija Kravčenoka/Tīna Graudiņa ieņem 66. vietu.

LATVIJAS PĀRU DIVCĪŅĀ PUSFINĀLĀ IEKĻŪST LECE UN OZOLIŅA

Kaļiņingradas apgabala Jantarnijas pilsētā Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) rīkotā satelītturnīra pusfinālā iekļuvusi Marta Ozoliņa un Alise Lece, kas ar 2:1 (19, -19, 12) apspēlēja Tīnu Graudiņu un Anastasiju Kravčenoku.

PLUDMALES VOLEJBOLISTI IEŅEM JANTARNIJU

Kaļiņingradas apgabala Jantarnijā ar dažādām sekmēm Eiropas Volejbola konfederācijas (EVK) rīkotajā satelītturnīrā startējuši Latvijas pludmales volejbolisti.

AINĀRS MEŽULIS: "DIVI LATVIJAS PĀRI VĪNĒ BIJA BEZ TRENERA"

Pēc atgriešanās no pasaules čempionāta Vīnē ar iespaidiem par turnīru dalījās un par iespējamo Major sērijas posma rīkošanu Jūrmalā vairāk pastāstīja LVF viceprezidents Ainārs Mežulis.

PAR LATVIJAS ČEMPIONIEM KĻŪST PĻAVIŅŠ/REGŽA UN GRAUDIŅA/KRAVČENOKA

Par ERGO OPEN 2017 Latvijas čempionāta pludmales volejbolā fināla uzvarētājiem kļuvuši Mārtiņš Pļaviņš un Haralds Regža, kā arī Tīna Graudiņa un Anastasija Kravčenoka, bet klubu vērtējumā par uzvarētājiem vējainajos laika apstākļos tika pasludināti O-sands/MPSK pludmales volejbolisti. Pēc divām nedēļām šiet pat, Jūrmalas pludmales centrā, kronēs Eiropas čempionus.

ERGO OPEN 2017 FINĀLĀ PĀRSTEIGUMI VĪRIEŠU TURNĪRĀ

Lieliskajos laika apstākļos Latvijas čempionāta pludmales volejbolā ERGO OPEN 2017 finālā Majoru pludmalē par neatrisināmiem rebusiem pretiniekiem parūpējās vīriešu dueti Klāvs Zaļkalns/Reinis Zelčs un Dāvis Nātriņš/Gints Antoms, iekļūstot ceturtdaļfinālā.

> Visas ziņas

 

 

@volejbolslv

 

Draugiem.lv