FINĀLS Rīga / U13

Rezultāti

Spēles nr. Datums Laiks Korts Komanda A Komanda B Rezultāts
1 A 9:40 3. Krišs Liepiņš / Ernests Gūtmanis Krišjānis Skosa / Mārcis Stienis 21:2
2 A 9:40 4. Martins Caune / Lauris Vasiļjevs Mārcis Bērziņš / Artūrs Helmanis 14:21
3 B 10:00 3. Gabriēls Kokins / Bruno Bulgačs Jānis Šukelis / Emīls Siljāns 21:4
4 B 10:00 4. Druvis Bičevskis / Mārtīņš Ūburgs Kārlis Liepiņš / Ričards Berķis 21:18
5 C 10:20 3. Edvards Krūmiņš / Kārlis Āboms Ralfs Valts Seglickis / Krists Aukstars 21:5
6 C 10:20 4. Ralfs Andrejevs / Markus Vensbergs Markuss Kārkliņš / Edvards Apsītis 17:21
7 D 10:40 3. Gustavs Auziņš / Kārlis Jaundžeikars Roberts Gūtmanis / Kārlis Bērziņš 21:9
8 D 10:40 4. Markuss Graudelis / Kristiāns Fokerots Markuss Ziemiņš / Rolands Bergmanis 21:13
9 A 11:00 3. Krišs Liepiņš / Ernests Gūtmanis Mārcis Bērziņš / Artūrs Helmanis 21:12
10 A 11:00 4. Martins Caune / Lauris Vasiļjevs Krišjānis Skosa / Mārcis Stienis 16:21
11 B 11:20 3. Gabriēls Kokins / Bruno Bulgačs Kārlis Liepiņš / Ričards Berķis 21:11
12 B 11:20 4. Druvis Bičevskis / Mārtīņš Ūburgs Jānis Šukelis / Emīls Siljāns 21:10
13 C 11:40 3. Edvards Krūmiņš / Kārlis Āboms Markuss Kārkliņš / Edvards Apsītis 21:16
14 C 11:40 4. Ralfs Andrejevs / Markus Vensbergs Ralfs Valts Seglickis / Krists Aukstars 21:2
15 D 12:00 3. Gustavs Auziņš / Kārlis Jaundžeikars Markuss Ziemiņš / Rolands Bergmanis 21:11
16 D 12:00 4. Markuss Graudelis / Kristiāns Fokerots Roberts Gūtmanis / Kārlis Bērziņš 21:7
17 A 12:20 3. Krišs Liepiņš / Ernests Gūtmanis Martins Caune / Lauris Vasiļjevs 21:4
18 A 12:20 4. Mārcis Bērziņš / Artūrs Helmanis Krišjānis Skosa / Mārcis Stienis 21:15
19 B 12:40 3. Gabriēls Kokins / Bruno Bulgačs Druvis Bičevskis / Mārtīņš Ūburgs 21:9
20 B 12:40 4. Kārlis Liepiņš / Ričards Berķis Jānis Šukelis / Emīls Siljāns 21:12
21 C 13:00 3. Edvards Krūmiņš / Kārlis Āboms Ralfs Andrejevs / Markus Vensbergs 21:12
22 C 13:00 4. Markuss Kārkliņš / Edvards Apsītis Ralfs Valts Seglickis / Krists Aukstars 21:12
23 D 13:20 3. Gustavs Auziņš / Kārlis Jaundžeikars Markuss Graudelis / Kristiāns Fokerots 21:10
24 D 13:20 4. Markuss Ziemiņš / Rolands Bergmanis Roberts Gūtmanis / Kārlis Bērziņš 12:21
25 1.kārta 3 Markuss Graudelis / Kristiāns Fokerots Kārlis Liepiņš / Ričards Berķis 21:8
26 1.kārta 4 Markuss Kārkliņš / Edvards Apsītis Krišjānis Skosa / Mārcis Stienis 21:8
27 1.kārta 3 Druvis Bičevskis / Mārtīņš Ūburgs Roberts Gūtmanis / Kārlis Bērziņš 21:4
28 1.kārta 4 Mārcis Bērziņš / Artūrs Helmanis Ralfs Andrejevs / Markus Vensbergs 16:21
29 1/4 3 Krišs Liepiņš / Ernests Gūtmanis Markuss Graudelis / Kristiāns Fokerots 17:21
30 1/4 4 Gustavs Auziņš / Kārlis Jaundžeikars Markuss Kārkliņš / Edvards Apsītis 21:11
31 1/4 3 Edvards Krūmiņš / Kārlis Āboms Druvis Bičevskis / Mārtīņš Ūburgs 26:24
32 1/4 4 Gabriēls Kokins / Bruno Bulgačs Ralfs Andrejevs / Markus Vensbergs 22:20
33 1/2 Markuss Graudelis / Kristiāns Fokerots Gustavs Auziņš / Kārlis Jaundžeikars 16:21
34 1/2 Edvards Krūmiņš / Kārlis Āboms Gabriēls Kokins / Bruno Bulgačs 18:21
35 Spēle par 3.vietu Markuss Graudelis / Kristiāns Fokerots Edvards Krūmiņš / Kārlis Āboms 2:1 (10;-12;7)
36 Spēle par 1.vietu Gustavs Auziņš / Kārlis Jaundžeikars Gabriēls Kokins / Bruno Bulgačs 2:1 (-11;6;12)