FINĀLS Rīga / U13

Rezultāti

Spēles nr. Datums Laiks Korts Komanda A Komanda B Rezultāts
1 A 9:40 5 Lauma Balode / Kitija Martini Ādamsone Aleksandra Razguļajeva / Katrīna Geidāne 21:10
2 A 9:40 6 Zane Mellupe / Annija Veigelte Annija Anna Arāja / Annemarija Rāviņa 21:17
3 B 10:00 5 Loreta Kirilova / Estere Briede Justīne Vaivode / Laura Ita Jēgermane 21:5
4 B 10:00 6 Adele Kārkliņa / Loreta Mārtinsone Jasmīne Bērziņa / Agnese Romule 12:21
5 C 10:20 5 Amanda Regute / Kitija Kuzņecova Everita Stikāne / Evelīna Kokoriša 21:15
6 C 10:20 6 Linda Kurtiša / Elīna Kurtiša Elīna Strazdiņa / Veronika Čakša 21:8
7 D 10:40 5 Megija Rumaka / Anete Pundure Agija Zeiļuka / Betija Āboltiņa 21:18
8 D 10:40 6 Liāra Ozoliņa / Ieva Valdmane Līva Eglīte / Amanda Disberga 21:12
9 A 11:00 5 Lauma Balode / Kitija Martini Ādamsone Annija Anna Arāja / Annemarija Rāviņa 21:15
10 A 11:00 6 Zane Mellupe / Annija Veigelte Aleksandra Razguļajeva / Katrīna Geidāne 21:12
11 B 11:20 5 Loreta Kirilova / Estere Briede Jasmīne Bērziņa / Agnese Romule 21:15
12 B 11:20 6 Adele Kārkliņa / Loreta Mārtinsone Justīne Vaivode / Laura Ita Jēgermane 21:14
13 C 11:40 5 Amanda Regute / Kitija Kuzņecova Elīna Strazdiņa / Veronika Čakša 21:12
14 C 11:40 6 Linda Kurtiša / Elīna Kurtiša Everita Stikāne / Evelīna Kokoriša 21:16
15 D 12:00 5 Megija Rumaka / Anete Pundure Līva Eglīte / Amanda Disberga 21:12
16 D 12:00 6 Liāra Ozoliņa / Ieva Valdmane Agija Zeiļuka / Betija Āboltiņa 21:6
17 A 12:20 5 Lauma Balode / Kitija Martini Ādamsone Zane Mellupe / Annija Veigelte 21:10
18 A 12:20 6 Annija Anna Arāja / Annemarija Rāviņa Aleksandra Razguļajeva / Katrīna Geidāne 21:13
19 B 12:40 5 Loreta Kirilova / Estere Briede Adele Kārkliņa / Loreta Mārtinsone 21:2
20 B 12:40 6 Jasmīne Bērziņa / Agnese Romule Justīne Vaivode / Laura Ita Jēgermane 21:6
21 C 13:00 5 Amanda Regute / Kitija Kuzņecova Linda Kurtiša / Elīna Kurtiša 21:8
22 C 13:00 6 Elīna Strazdiņa / Veronika Čakša Everita Stikāne / Evelīna Kokoriša 14:21
23 D 13:20 5 Megija Rumaka / Anete Pundure Liāra Ozoliņa / Ieva Valdmane 21:14
24 D 13:20 6 Līva Eglīte / Amanda Disberga Agija Zeiļuka / Betija Āboltiņa 21:17
25 1.kārta 5 Jasmīne Bērziņa / Agnese Romule Everita Stikāne / Evelīna Kokoriša 21:16
26 1.kārta 6 Zane Mellupe / Annija Veigelte Adele Kārkliņa / Loreta Mārtinsone 22:20
27 1.kārta 5 Liāra Ozoliņa / Ieva Valdmane Annija Anna Arāja / Annemarija Rāviņa 21:13
28 1.kārta 6 Linda Kurtiša / Elīna Kurtiša Līva Eglīte / Amanda Disberga 6:21
29 1/4 5 Lauma Balode / Kitija Martini Ādamsone Jasmīne Bērziņa / Agnese Romule 23:21
30 1/4 6 Megija Rumaka / Anete Pundure Zane Mellupe / Annija Veigelte 21:10
31 1/4 5 Amanda Regute / Kitija Kuzņecova Liāra Ozoliņa / Ieva Valdmane 21:14
32 1/4 6 Loreta Kirilova / Estere Briede Līva Eglīte / Amanda Disberga 21:13
33 1/2 Lauma Balode / Kitija Martini Ādamsone Megija Rumaka / Anete Pundure 15:21
34 1/2 Amanda Regute / Kitija Kuzņecova Loreta Kirilova / Estere Briede 21:12
35 Spēle par 3.vietu Lauma Balode / Kitija Martini Ādamsone Loreta Kirilova / Estere Briede 1:2 (-12;-2;-7)
36 Spēle par 1.vietu Megija Rumaka / Anete Pundure Amanda Regute / Kitija Kuzņecova 1:2 (-13;9;-7)