FINĀLS Rīga / U17

Rezultāti

Spēles nr. Datums Laiks Korts Komanda A Komanda B Rezultāts
1 A 9:40 2 Vanesa Grosberga / Anete Namiķe Līva Kodoliņa / Elīza Lurdesa Alksne 21:10
2 A 10:00 2 Laura Silvija Dubulte / Elva Paula Martinsone Beāte Bāne / Krista Paegle 21:19
3 B 10:20 2 Rūta Ozoliņa / Kristīne Briede Santa Springa / Sanita Bērziņa 21:9
4 B 10:40 2 Stefānija Jaunzeme / Patrīcija Jaunzeme Patrīcija Lasmane / Gerda Matisone 21:11
5 C 11:00 2 Paula Lorberga / Varvara Brailko Elīna Mičule / Amanda Lucijanova 21:13
6 C 11:20 2 Amanda Nikola Ērgle / Ance Upeniece Anna Tripāne / Viktorija Žukova 21:7
7 A 11:40 2 Vanesa Grosberga / Anete Namiķe Beāte Bāne / Krista Paegle 21:2
8 A 12:00 2 Laura Silvija Dubulte / Elva Paula Martinsone Līva Kodoliņa / Elīza Lurdesa Alksne 21:11
9 B 12:20 2 Rūta Ozoliņa / Kristīne Briede Patrīcija Lasmane / Gerda Matisone 21:12
10 B 12:40 2 Stefānija Jaunzeme / Patrīcija Jaunzeme Santa Springa / Sanita Bērziņa 21:10
11 C 13:00 2 Paula Lorberga / Varvara Brailko Anna Tripāne / Viktorija Žukova 21:16
12 C 13:20 2 Amanda Nikola Ērgle / Ance Upeniece Elīna Mičule / Amanda Lucijanova 21:12
13 A 13:40 2 Vanesa Grosberga / Anete Namiķe Laura Silvija Dubulte / Elva Paula Martinsone 21:12
14 A 14:00 2 Beāte Bāne / Krista Paegle Līva Kodoliņa / Elīza Lurdesa Alksne 21:16
15 B 14:20 2 Rūta Ozoliņa / Kristīne Briede Stefānija Jaunzeme / Patrīcija Jaunzeme 21:13
16 B 14:40 2 Patrīcija Lasmane / Gerda Matisone Santa Springa / Sanita Bērziņa 21:12
17 C 15:00 2 Paula Lorberga / Varvara Brailko Amanda Nikola Ērgle / Ance Upeniece 23:21
18 D 15:20 2 Anna Tripāne / Viktorija Žukova Elīna Mičule / Amanda Lucijanova 12:21
19 1/4 2 Vanesa Grosberga / Anete Namiķe Patrīcija Lasmane / Gerda Matisone 21:11
20 1/4 2 Amanda Nikola Ērgle / Ance Upeniece Stefānija Jaunzeme / Patrīcija Jaunzeme 21:12
21 1/4 2 Paula Lorberga / Varvara Brailko Laura Silvija Dubulte / Elva Paula Martinsone 20:22
22 1/4 2 Rūta Ozoliņa / Kristīne Briede Elīna Mičule / Amanda Lucijanova 21:3
23 1/2 2 Vanesa Grosberga / Anete Namiķe Amanda Nikola Ērgle / Ance Upeniece 21:12
24 1/2 2 Laura Silvija Dubulte / Elva Paula Martinsone Rūta Ozoliņa / Kristīne Briede 5:21
25 Spēle par 3.vietu 2 Amanda Nikola Ērgle / Ance Upeniece Laura Silvija Dubulte / Elva Paula Martinsone 2:0 (8;13)
26 Spēle par 1.vietu 2 Vanesa Grosberga / Anete Namiķe Rūta Ozoliņa / Kristīne Briede 2:0 (9;13)