Meitenes - LJO 2017


Rezultāti

Spēles nr. Datums Laiks Korts Komanda A Komanda B Rezultāts
1 7.07. 11:00 3 A Kristīne Briede/Rūta Ozoliņa / Ķekavas novads Krista Circene/Viktorija Maksimova / Viļakas novads 2:0(21:8;21:5)
2 7.07. 11:40 3 B Laura Bernāte/Anemarija Timofejeva / Talsu novads Nadīne Bērziņa/Ulrika Lība Tetere / Apes novads 2:0(21:8;21:16)
3 7.07. 11:40 4 B Katrīna Riemere/Klaudija Tijāra / Cēsu novads Kitija Antoņēviča/Evija Drabo / Jelgavas novads 2:0(21:12;21:13)
4 7.07. 12:20 3 C Paula Lorberga/Vanesa Grosberga / Rīgas pilsēta Agnese Balčūne/Patrīcija Kalnozola / Aizkraukles novads 2:0(21:5;21:8)
5 7.07. 12:20 4 C Dārta Lūse/Kristīne Sausiņa / Limbažu novads Marta Deņīsova/Kristīne Miezīte / Smiltenes novads 2:0(21:8;21:4)
6 7.07. 13:00 3 D Marta Dēvica/Sanita Punga / Liepājas pilsēta Anna Kovala/Darja Šilova / Ādažu novads 0:2(18:21;13:21)
7 7.07. 13:00 4 D Egita Kušķe/Kristiāna Žvarte / Gulbenes novads Adelīna Gerliņa/Emīlija Grīnberga / Jūrmalas pilsēta 2:1(21:13;16:21;15:12)
8 7.07. 13:40 3 A Elza Melbārde/Līva Marta Poča / Valmieras pilsēta Krista Circene/Viktorija Maksimova / Viļakas novads 2:0(21:15;21:14)
9 7.07. 14:20 3 B Laura Bernāte/Anemarija Timofejeva / Talsu novads Kitija Antoņēviča/Evija Drabo / Jelgavas novads 0:2(18:21;20:22)
10 7.07. 14:20 4 B Katrīna Riemere/Klaudija Tijāra / Cēsu novads Nadīne Bērziņa/Ulrika Lība Tetere / Apes novads 2:0(21:13;21:13)
11 7.07. 15:00 3 C Paula Lorberga/Vanesa Grosberga / Rīgas pilsēta Marta Deņīsova/Kristīne Miezīte / Smiltenes novads 2:0(21:10;24:22)
12 7.07. 15:00 4 C Dārta Lūse/Kristīne Sausiņa / Limbažu novads Agnese Balčūne/Patrīcija Kalnozola / Aizkraukles novads 2:0(21:4;21:4)
13 7.07. 15:40 3 D Marta Dēvica/Sanita Punga / Liepājas pilsēta Adelīna Gerliņa/Emīlija Grīnberga / Jūrmalas pilsēta 2:1(18:21;21:16;15:8)
14 7.07. 15:40 4 D Egita Kušķe/Kristiāna Žvarte / Gulbenes novads Anna Kovala/Darja Šilova / Ādažu novads 0:2(11:21;16:21)
15 8.07 08:00 3 A Kristīne Briede/Rūta Ozoliņa / Ķekavas novads Elza Melbārde/Līva Marta Poča / Valmieras pilsēta 2:0(21:8;21:11)
16 8.07 08:40 3 B Laura Bernāte/Anemarija Timofejeva / Talsu novads Katrīna Riemere/Klaudija Tijāra / Cēsu novads 0:2(15:21;9:21)
17 8.07 08:40 4 B Kitija Antoņēviča/Evija Drabo / Jelgavas novads Nadīne Bērziņa/Ulrika Lība Tetere / Apes novads 2:0(21:18;21:13)
18 8.07 09:20 3 C Paula Lorberga/Vanesa Grosberga / Rīgas pilsēta Dārta Lūse/Kristīne Sausiņa / Limbažu novads 0:2(12:21;11:21)
19 8.07 09:20 4 C Marta Deņīsova/Kristīne Miezīte / Smiltenes novads Agnese Balčūne/Patrīcija Kalnozola / Aizkraukles novads 2:0(22:20;21:18)
20 8.07 10:00 3 D Marta Dēvica/Sanita Punga / Liepājas pilsēta Egita Kušķe/Kristiāna Žvarte / Gulbenes novads 0:2(14:21;18:21)
21 8.07 10:00 4 D Adelīna Gerliņa/Emīlija Grīnberga / Jūrmalas pilsēta Anna Kovala/Darja Šilova / Ādažu novads 2:0(21:12;21:13)
22 8.07 12:00 3 (1.kārta) Paula Lorberga/Vanesa Grosberga / Rīgas pilsēta Laura Bernāte/Anemarija Timofejeva / Talsu novads 2:0(21:8;21:17)
23 8.07 12:00 4 (1.kārta) Kitija Antoņēviča/Evija Drabo / Jelgavas novads Marta Deņīsova/Kristīne Miezīte / Smiltenes novads 2:0(21:19;21:14)
24 8.07 12:40 3 (1.kārta) Adelīna Gerliņa/Emīlija Grīnberga / Jūrmalas pilsēta Krista Circene/Viktorija Maksimova / Viļakas novads 2:0(21:17;21:8)
25 8.07 12:40 4 (1.kārta) Elza Melbārde/Līva Marta Poča / Valmieras pilsēta Marta Dēvica/Sanita Punga / Liepājas pilsēta 0:2(13:21;8:21)
26 8.07 13:20 3 (1/4 fināls) Kristīne Briede/Rūta Ozoliņa / Ķekavas novads Paula Lorberga/Vanesa Grosberga / Rīgas pilsēta 2:0(21:18;21:16)
27 8.07 14:00 3 (1/4 fināls) Egita Kušķe/Kristiāna Žvarte / Gulbenes novads Kitija Antoņēviča/Evija Drabo / Jelgavas novads 2:1(21:15;19:21;15:7)
28 8.07 14:40 3 (1/4 fināls) Dārta Lūse/Kristīne Sausiņa / Limbažu novads Adelīna Gerliņa/Emīlija Grīnberga / Jūrmalas pilsēta 2:1(17:21;21:12;15:6)
29 8.07 15:20 3 (1/4 fināls) Katrīna Riemere/Klaudija Tijāra / Cēsu novads Marta Dēvica/Sanita Punga / Liepājas pilsēta 0:2(18:21;12:21)
30 9.07 09:00 3 (1/2 fināls) Kristīne Briede/Rūta Ozoliņa / Ķekavas novads Egita Kušķe/Kristiāna Žvarte / Gulbenes novads 2:0(21:5;21:9)
31 9.07 09:00 4 (1/2 fināls) Dārta Lūse/Kristīne Sausiņa / Limbažu novads Marta Dēvica/Sanita Punga / Liepājas pilsēta 2:0(21:15;21:9)
32 9.07 10:40 1 (Par 3.vietu) Egita Kušķe/Kristiāna Žvarte / Gulbenes novads Marta Dēvica/Sanita Punga / Liepājas pilsēta 0:2(22:24;18:21)
33 9.07 12:20 1 (Fināls) Kristīne Briede/Rūta Ozoliņa / Ķekavas novads Dārta Lūse/Kristīne Sausiņa / Limbažu novads 2:0(21:11;21:9)