Zēni - LJO 2017


Rezultāti

Spēles nr. Datums Laiks Korts Komanda A Komanda B Rezultāts
1 7.07 11:00 1 A Artūrs Rinkevičs/Rūdolfs Stankevičs / Rīgas pilsēta Aldis Sproģis/Matīss Krists Zaļais / Kokneses Novads 2:0(21:8;21:9)
2 7.07. 11:00 2 A Jēkabs Dzenis/Lauris Lauciņš / Cēsu novads Igors Bolsunovskis/Jānis Jansons / Kuldīgas novads 0:2(16:21;16:21)
3 7.07 11:40 1 B Kārlis Gaigals/Edgars Roze / Rūjienas novads Reinis Bērziņš/Renārs Knēža / Siguldas novads 2:0(21:9;21:12)
4 7.07. 11:40 2 B Kristers Ērglis/Martins Samms / Liepājas pilsēta Salvis Fiļipovs/Krisers Ķeķis / Saldus novads 2:0(21:6;21:10)
5 7.07. 12:20 1 C Toms Boļšakovs/Valters Kāpiņš / Aizputes novads Adrians Krīgers/Aļiks Makasejevs / Bauskas novads 2:0(21:4;21:8)
6 7.07. 12:20 2 C Oskars Ivulāns/Artis Zvīdris / Rēzeknes novads Edijs Krakops/Sandis Leitens / Viļakas novads 1:2(18:21;21:18;2:15)
7 7.07. 13:00 1 D Kristaps Dauksts/Toms Tālbergs / Talsu novads Tomass Iliško/Vladislavs Petkuns / Daugavpils pilsēta 0:2(14:21;15:21)
8 7.07. 13:00 2 D Reinis Gūtmanis/Ēriks Strautnieks / Jelgavas novads Andrejs Frolovs/Roberts Teteris / Valkas novads 0:2(13:21;18:21)
9 7.07. 13:40 1 A Artūrs Rinkevičs/Rūdolfs Stankevičs / Rīgas pilsēta Igors Bolsunovskis/Jānis Jansons / Kuldīgas novads 2:0(21:14;21:19)
10 7.07. 13:40 2 A Jēkabs Dzenis/Lauris Lauciņš / Cēsu novads Aldis Sproģis/Matīss Krists Zaļais / Kokneses Novads 1:2(21:9;18:21;11:15)
11 7.07. 14:20 1 B Kārlis Gaigals/Edgars Roze / Rūjienas novads Salvis Fiļipovs/Krisers Ķeķis / Saldus novads 2:0(21:13;21:9)
12 7.07. 14:20 2 B Kristers Ērglis/Martins Samms / Liepājas pilsēta Reinis Bērziņš/Renārs Knēža / Siguldas novads 2:0(21:9;21:9)
13 7.07. 15:00 1 C Toms Boļšakovs/Valters Kāpiņš / Aizputes novads Edijs Krakops/Sandis Leitens / Viļakas novads 2:0(21:10;21:15)
14 7.07. 15:00 2 C Oskars Ivulāns/Artis Zvīdris / Rēzeknes novads Adrians Krīgers/Aļiks Makasejevs / Bauskas novads 2:0(21:3;21:2)
15 7.07. 15:40 1 D Kristaps Dauksts/Toms Tālbergs / Talsu novads Andrejs Frolovs/Roberts Teteris / Valkas novads 0:2(6:21;15:21)
16 7.07. 15:40 2 D Reinis Gūtmanis/Ēriks Strautnieks / Jelgavas novads Tomass Iliško/Vladislavs Petkuns / Daugavpils pilsēta 1:2(16:21;21:16;14:16)
17 8.07 08:00 1 A Artūrs Rinkevičs/Rūdolfs Stankevičs / Rīgas pilsēta Jēkabs Dzenis/Lauris Lauciņš / Cēsu novads 2:0(21:11;21:14)
18 8.07 08:00 2 A Igors Bolsunovskis/Jānis Jansons / Kuldīgas novads Aldis Sproģis/Matīss Krists Zaļais / Kokneses Novads 2:0(21:13;21:10)
19 8.07 08:40 1 B Kārlis Gaigals/Edgars Roze / Rūjienas novads Kristers Ērglis/Martins Samms / Liepājas pilsēta 0:2(19:21;17:21)
20 8.07 08:40 2 B Salvis Fiļipovs/Krisers Ķeķis / Saldus novads Reinis Bērziņš/Renārs Knēža / Siguldas novads 1:2(21:15;19:21;10:15)
21 8.07 09:20 1 C Toms Boļšakovs/Valters Kāpiņš / Aizputes novads Oskars Ivulāns/Artis Zvīdris / Rēzeknes novads 2:0(21:8;21:12)
22 8.07 09:20 2 C Edijs Krakops/Sandis Leitens / Viļakas novads Adrians Krīgers/Aļiks Makasejevs / Bauskas novads 2:0(21:2;21:5)
23 8.07 10:00 1 D Kristaps Dauksts/Toms Tālbergs / Talsu novads Reinis Gūtmanis/Ēriks Strautnieks / Jelgavas novads 2:0(21:18;21:17)
24 8.07 10:00 2 D Andrejs Frolovs/Roberts Teteris / Valkas novads Tomass Iliško/Vladislavs Petkuns / Daugavpils pilsēta 2:0(21:17;21:13)
25 8.07 12:00 1 (1.kārta) Edijs Krakops/Sandis Leitens / Viļakas novads Reinis Bērziņš/Renārs Knēža / Siguldas novads 2:0(21:17;21:14)
26 8.07 12:00 2 (1.kārta) Kārlis Gaigals/Edgars Roze / Rūjienas novads Aldis Sproģis/Matīss Krists Zaļais / Kokneses Novads 0:2(21:23;19:21)
27 8.07 12:40 1 (1.kārta) Igors Bolsunovskis/Jānis Jansons / Kuldīgas novads Kristaps Dauksts/Toms Tālbergs / Talsu novads 2:0(21:12;21:17)
28 8.07 12:40 2 (1.kārta) Tomass Iliško/Vladislavs Petkuns / Daugavpils pilsēta Oskars Ivulāns/Artis Zvīdris / Rēzeknes novads 0:2(18:21;15:21)
29 8.07 13:20 1 (1/4 fināls) Artūrs Rinkevičs/Rūdolfs Stankevičs / Rīgas pilsēta Edijs Krakops/Sandis Leitens / Viļakas novads 2:0(21:8;21:13)
30 8.07 14:00 1 (1/4 fināls) Andrejs Frolovs/Roberts Teteris / Valkas novads Aldis Sproģis/Matīss Krists Zaļais / Kokneses Novads 2:0(21:10;21:18)
31 8.07 14:40 1 (1/4 fināls) Toms Boļšakovs/Valters Kāpiņš / Aizputes novads Igors Bolsunovskis/Jānis Jansons / Kuldīgas novads 2:1(12:21;21:13;16:14)
32 8.07 15:20 1 (1/4 fināls) Kristers Ērglis/Martins Samms / Liepājas pilsēta Oskars Ivulāns/Artis Zvīdris / Rēzeknes novads 2:0(21:13;21:12)
33 9.07 09:50 1 (1/2 fināls) Artūrs Rinkevičs/Rūdolfs Stankevičs / Rīgas pilsēta Andrejs Frolovs/Roberts Teteris / Valkas novads 2:0(21:19;21:14)
34 9.07 09:50 2 (1/2 fināls) Toms Boļšakovs/Valters Kāpiņš / Aizputes novads Kristers Ērglis/Martins Samms / Liepājas pilsēta 0:2(17:21;19:21)
35 9.07 11:30 1 (Par 3.vietu) Andrejs Frolovs/Roberts Teteris / Valkas novads Toms Boļšakovs/Valters Kāpiņš / Aizputes novads 0:2(16:21;19:21)
36 9.07 13:10 1 (Fināls) Artūrs Rinkevičs/Rūdolfs Stankevičs / Rīgas pilsēta Kristers Ērglis/Martins Samms / Liepājas pilsēta 2:1(18:21;21:12;15:9)