ZINĀMAS JAU 94 KOMANDAS, KAS PIEDALĪSIES LĀSES KAUSA FINĀLĀ

Noslēgumam tuvojas Lāses Kausa izcīņas skolu komandām atlases sacensības, kad būs zināmas visas komandas, kas 6.aprīlī Skonto hallē cīnīsies par galvenajām godalgām.

Šobrīd ir zināms, ka atlases sacensības ir aizvadījušas 587 komandas, bet finālsacensībās iekļuvušas 94 no tām, bet visas finālsacensību dalībkomandas būs zināmas marta pēdējā nedēļā, kad būs aizvadītas pirmā posma sacensības visos novados un pilsētās. Šogad finālā piedalīsies arī divas komandas no Igaunijas - Haademeeste SS un Lahte ģimnāzija

finālkomandas

pirmā posma rezultāti

Finālsacensības notiks uz 16 laukumiem divās vecuma grupās (vidusskolu un pamatskolu) zēniem un meitenēm. Paralēli volejbola spēlēm ikvienam dalībniekam būs iespēja pārbaudīt savas koordinācijas, precizitātes, līdzsvara un citas prasmes, kā arī likt lietā radošās idejas. Organizatori būs parūpējušies par dažādiem pārsteigumiem visas dienas garumā.

finālsacensību programma (.doc)

Kā ierasts „Lāses Kausa” ietvaros ir izvirzītas arī trīs nominācijas:

1.nominācija - 3 skolas, kuras startējušas ar lielāko komandu skaitu 1.posma sacensībās;

2.nominācija - 3 skolas, kuras pārstāvētas ar lielāko komandu skaitu finālsacensībās;

3.nominācija - Rīgas priekšpilsēta, kura 1.posma sacensībās piedalījās ar lielāko komandu skaitu.

„Lāses Kausa” laikā par tradīciju kļuvusi arī iepriekšējā mācību gada labāko sporta skolu un treneru apbalvošana.

 

"Lāses Kausa" sacensības Latvijas Volejbola federācija pirms 12 gadiem iedibināja ar "Rīgas Piena kombinātu". Šogad šīs sacensības LVF organizē sadarbībā ar SIA "Minhauzena pasaule", tās atbalsta Rīgas Dome.

Sekot informācijai par Lāses kausu var:

volejbols.lv

facebook.com

draugiem.lv

Piesakies sekotājos Lāses Kausa lapā portālā draugiem.lv un esi viens no 3 laimīgajiem, kas 6.aprīlī saņems kādas pārsteiguma balvas!