TIO VOLEJS REZULTĀTI NO KULDĪGAS

Aizvadītās nedēļas otrajā pusē ar bērnu un jauniešu volejbola vasaras spēlēm "TIO volejs" tika aizsākti ikgadējie Kuldīgas svētki "Dzīres Kuldīgā".

Šis Kuldīgā bija pirmais "TIO volejs" posms, bet šajā vasarā jau otrais. Pirmais posms norisinājās Gulbenes novada Litenē, kur piedalījās vairāk kā 80 komandas.

Nākamais "TIO volejs" posms notiks 2.augustā Kuldīgā un pēc tam 17.augustā Gulbenē. pieteikuma veidlapa

Kuldīgas posmā labākās komandas:

B meitenes 1995./96.

1.Talsi - Elīza Matroze, Enija Bidzāne,Alise Kalēja, Elīza Matroze
Talsu NSS
2. Kuldīga - Laura Fogele, Renāte Ansonska, Linda Jakobsone, Ieva Šneidere
Kuldīgas NSS

C-1 meitenes 1997./98.
1. United Juniors -Margarita Kurašova, Arina Timonina, Anna Peškova, Anna Mašošina, Agnija Sumbarova
Rīgas VS
2. Skrunda - Beāte Bāra, Annija Danenberga, Paula Ņečiporuka, Sanija Dziemida
Kuldīgas NSS
3. United Kids -Eleonora Gendele, Anastasija Luščika, Marija Stankeviča, Darja Panfilova, Alina Burikina
Rīgas VS

C-2 meitenes 1999./2000.
1.Mikasiņš -Darja Stjopina, Alisa Voroncova, Ksenija Valova, Natālija Avanesova, Aleksandra Zaiceva
Rīgas VS
2. Bantītes - Alise Dorbe, Beāte Paula Rudzīte, Amanda Nikola Ērgle, Rūta Linde
Kuldīgas NSS
3. Bulciņas -Gunta Lankovska, Anija Jurdža, Agnese Grīnberga, Ariana Freiberga, Anete Granta
Kuldīgas NSS

D meitenes2001./ jaunākas
1. Bučas - Ieva Zute, Agija Ankevica, Laura Keita Danenberga
Kuldīgas NSS
2. VIRCAVA -Sigita Zīverte, Egija Graudiņa, Ērika Guščina
Jelgavas NSC
3. SESAVA - Lelde Kalniņa, Kitija Antoņēviča, Jana Jefimova
Jelgavas NSC

G meitenes 1995./98.
1. Dundagas vidusskola 1 - Laine Šmite, Andžela Lepere, Krista Sustriņa, Lelde Bēķe
Dundagas vsk.
2. Lielezere - Linda radaviča, Marija Beišina, Linda saulcerīte Ļutkus, Lilija Stanka
Ezeres vsk.
3. Mežotnes baķkas - Diāna Dalbe, Helēna Palomova, Kristīne Lakstīgala, Kristiāna Greiere, Diāna Kirčenko
Bauskas BJSS

F meitenes 1999./2001.
1. Dundagas vidusskola - Māra Sila, Elza Klēvere, Helēna Emerberga, Marta Freimute
Dundagas vsk.
2. Ezere - Olīvija Ceļapītere, Monta Salmiņa, Paula salmiņa, Laura Radze, Emija Puķina
Ezeres vsk.

rezultāti

B zēni 1995./96.
1. Zaķīšu pirtiņa - Reinis Grīnbergs, Linards Šeflers, Kārlis Kauliņš, Gints Lasmanis
Kuldīgas NSS
2. JNSC - Edgars Jusis, Ričards Ziediņš, Roberts Pogožeļskis, Kārlis Rumpis
Jelgavas NSC
3. ES - Māris Lancmanis, Bruno Zalāns, Sandis Arājums, Dāvis Fjodorovs, Toms Lebedeks
Kuldīgas NSS

C-1 zēni 1997./98.
1. Kuldīga 97 - Deivids Agriņš, Deivids Stupiņš, Kārlis Kliemanis, Mārtiņš Gecs, Inguss Bušmanis
Kuldīgas NSS
2. Ozolnieki -Deins Landsbergs, Elvis Kandsbergs, Matīss Tīsis, Dagnis Roziņš
Jelgavas NSC
3. Aizpute - Gunārs Landsmanis, Roberts Štāls, Jānis Skuja, Rinalds Kārlsons
Liepājas RSS

C-2 zēni 1999./2000.g.
1. Riekstkoži - Niks Puriņš, Nils Alencevičs, Valdis Vilbrants, Aksels Heinrihsons, Matīss Dzenis
Kuldīgas NSS
2. Karaļi - Kristers Vēzis, Jānis jansons, Niklāvs Marauskis, Klāvs Āboliņs
Kuldīgas NSS
3. Mednieki -Martins Samms, Renārs Šeflers, Artūrs Behmanis-Bergmanis, Toms Rožkalns, Elvis Staņēvičs
Kuldīgas NSS

D zēni 2001./jaunāki
1.Saulespuķu sēkliņas - Igors Bolsunovskis, Ēriks Kricaks, Kristers Ērglis
Kuldīgas NSS
2. Vircava - Deniss Pavlovskis, Jānis Dembovskis, Edžus Strods, Timurs Sergejevs
Jelgavas NSC
3. Valgunde 1 - Edgars Gailis, Ričards Bebris, Druvvaldis Rumpis
Jelgavas NSC

G zēni 1995./98.
1. Pedro samovārs - Kristaps Abersons, Edgars Ziņģis, Toms Raikstiņš, Dāvis Jansons
Kuldīgas NSS
2. Lielezere - Māris Lapšāns, Pauls Grīnbergs, dainis Bercis, Artis Vīksna
Ezeres vsk.
3. Ezere - Kristians Ansons, Raivo Bahs, Jānis Bogužs, Helvijs Lucis
Ezeres vsk.

F zēni 1999./2001.
1. Ezere - Ģirts bergholcs, Armands Ķīvīte, Mairis Ļutkus, Emīls Pūne
Ezeres vsk.
2. Skrundenieki -Dāvis Storķis, Niks Rožukalns, Kristaps Grīnbergs, Andžejs Bāriņš
Kuldīgas NSS

rezultāti