IR NOSLĒDZIES "TIO VOLEJS" POSMS LITENĒ

Ir noslēdzies pirmais vasaras spēļu "TIO volejs" posms bērniem un jauniešiem, kas 5.jūlijā norisinājās Gulbenes novadā, Litenē.

Nākamie posmi: 19.jūlijs - Kuldīgā, 2.augusts - Kuldīgā, 17.augusts - Gulbenē (iepriekš bija paredzēts 9.augustā).

Labākās komandas D meitenēm

1.Trīs septītnieki
Linda Lībere, Enija Baumgarte, Laura Skangale
Gulbenes n.BJSS

2.Cēsu PSS
Ance Lapiņa, Linda Smilga, Alīna Eglīte, Santa Bukša
Cēsu PSS

3.Puķuzirnīši
Beāte Odīte, Marija Ķēniņa, Anna Erenfrīde
Zvejniekciema vsk.

C2 meitenēm

1.Spicās
Milda Martinsone, Kitija Ūdre, Paula Šenere, A.Kerča
Zvejniekciema vsk

2.Nāriņas
Agita Nolle, Paula Dalbiņa, Anna Kovaļ, Anna Fiļipenoka
Zvejniekciema vsk

3.Jaunsilava
E.Smilškalne, D.Kirilova, A.Havrova, R.Eniņa
Līvānu BJSS

C1 meitenēm

1.Bīstamās mājsaimnieces
A.Liniņa, A.Umbraško, Ī.Zaķe, A.Jermacāne
Zvejniekciema vsk

2.Gulbene 98
G.Kallase, U.Lībere, K.A.Gargurne, L.B.Ziemele, M.Nipāne
Gulbenes n.BJSS

3.Zemenītes
D.Asatrjana, M.Smiltniece, S.Zemniece, G.Miķelsone, D.Borodkina
Gulbenes n.BJSS

B meitenēm

1.LAIMA
K.Upeniece, A.Ivanova, L.Mukāne, K.Litavniece, L.Vilcāne
Preiļu n.BJSS

2.Cēsu PSS
L.Slišāne, K.Sabule, L.Auziņa
Cēsu PSS

3.Radikāls
D.Vasiļenko, A.Podziņa,K.Salmiņa, R.Keiša, L.Misiņa
Gulbene

G meitenēm

1.Irča
Karīna Surina, K.Surina, L.Grahoļska, E.Šminiņa, P.Šminiņa
Barkava

2.Princesītes
U.Daukšte, E.Vitkovska, R.Rudzīte
Aizkraukle

3.Saldie ķirši
Z.Repule, S.Vahere, M.Vorfolomejeva, U.Ābolkalne, L.Aule
Dāvja Ozoliņa Apes vsk.

F meitenēm

1.Chubby bunny
J.Dzelme, E.Grudule, L.Kiseļova, Ē.Guļāne, D.Baltā
Barkava

2.Bruņurupuči
S.Jansone, A.Borince, S.Virse, A.Gonšteina, E.Laba
Apes pilsēta

3.Pinokio
K.Klikuča, A.Gerševica, H.K.Nagle, L.A.Strode
Lubāna

kopvērtējums

D zēniem

1.Radiaktīvie
Patriks Pinka, Matīss Zaļais, Armīns Dricka
Cēsu PSS

2.NEMO
Andrejs Rimša, Roberts Druzs, D.Jaruļevičs, E.Viguls
Daugavpils

3.Viļaka 1
M.Maksimovs, N.Mičs, N.Cibulis, S.Čeirāns, R.Mičs
Viļaka

C2 zēniem

1.Cēsu nefiltrētie
R.Lazdiņš, H.Eglīte, K.Zelčs, M.Liniņš
Cēsu PSS

2.RNSS
M.Mazurs, R.Ozoliņš, E.Vucins, E.Roze,
Rūjienas NSS

3.Dusmīgie putni
U.Elksnis, L.Lauciņš, A.Dricka, R.Jurševskis, A.Mihailovs
Cēsis

C1 zēniem

1.FIM SGP
M.Lazuko, D.Šarovs, D.Kaminskis, A.Tārauds, A.Konopackis
Daugavpils BJSS

2.BMX
A.Sadovskis, A.Jedigarjevs, E.Gudulis, A.Denisovs, A.Nosonovs
Daugavpils BJSS

3.Kupāti
M.Arājs, G.Tomašs, J.Zommers, A.Krams
Cēsu PSS

B zēniem

1.Aizkraukle
V.Benjavs, E.Glāznieks, R.Otto, K.Skudra
Aizkraukle

2.Akniste – Robis
R.Dombrovskis, R.Petroks, J.Striks, E.Mihailovs
Viesītes SS

F zēniem

1.Jenoti
G.Leimanis, D.Ģērmanis, N.Priževoits, E.Priževoits, I.Tomiņš
Barkava

2.Varakļānu vsk 1
A.Groznovs, I.Ivanovs, A.Upītis, J.Leišs
Varakļāni

3.Varakļānu vsk 2
R.Kokars, I.Racins, R.Melnis, R.Juška

G zēniem

1.Bebri
A.Grinšpons, A.Krēsliņš,G.Miltināns, S.Marcinkevičs, A.Arzovs
Bebru psk

2.TAGIL
M.Gailums, A.Kļaviņš, D.Naglis, A.Goliass
Barkava

3.Bad boys
A.Karulis, E.Bošs, E.Suntažs, E.Ivanovs, E.Galvans
Gulbene

kopvērtējums

nolikums